Sirina zadnje!

mislis koliko sam ga platio ili koliko sam ga tjerao?
 
Aj da ne budem off topic, kao sto su ti vec prije opisali mozes samo izgubit, nis dobit osim vizualnog.
Guma ce ti pri naginjanju u zavoj mjesiti, imat ces manju povrsinu koja ce ti prijanjati na asfalt, prakticki ces trositi samo centralni dio gume a to barem meni ne izgleda nimalo estetski.
U performansama ces SIGURNO izgubiti. Vizualno mislis da ces dobiti iako po meni takav balon od gume ce ruzno izgledati
 
ma i serviser mi je rekao da nista ne diram, i da me boli racku ako neko nesto kaze za motor
nego da sjednem vozim i uzivam a reko je dda cu samo sjebati te stvari koje si sam naveo,
tako mozda da nista i ne diram nego kad dodjem do love kupim drugi  :biker:
 
za gumu sam samo trazio vase strucnije misljenje a top cu svakako stavljati drugi (y)
 
Kad stavis top, stavi vecu diznu i porozniji filter zraka. Sve dobro ustelaj.
Sa samim topom ces izgubit
 
Orin: platio ga prosle godine 38.000kn do rege! sto pitas? sad je 37.000kn.
 
ma hteo sam ja rabljeni i ne samo er5 nego i neke druge nakede zovao ljude i napricaju svasta preko tela
a kad odem savi ulickani, a sve treba mjenjati i u losem stanju, tako da sam poludio i gledao dal sta mogu
uzeti do 40.000kn a da lici na motor i da je nov i imam garanciju tako da sam samo mogao uzeti er5,
nadam se da nisam pogresio jer i sam znam da su pouzdane masine :D
 
Duke: ma to cu ja prepustiti serviseru da on se sam nastela i namjesti ali ne znam koji da uzmem,
jer ne znam koji bi mu najbolje pasao jer ne mora znaciti ako uzmem najskuplji da ce mu i zvuk
ispasti jako dobar! :wink:
 
odreži pola spulje i naštelaj ga...jeftino i efikasno!
 
Saki said:
i koji koji top da stavim jer dosta je prigusen ajd sto mu je zvuk prigusen nego mi motor teze dise
pa koji se isplati stavit? i koliko kunica to dodje kovanica?
Vidio sam jednog sa Shacalom. Puno bolji zvuk! Preporuka.
Tu ti je cijena. http://www.shacal.hr/hr/cjenik_kawasaki.htm
 
hvala na prijedlogu, jos cu da vidim i ako je moguce da i cujem
da ne bacam lovu na nesto ako za iste pare mogu bolje tj efikasnije. (y)
 
Ja sam imao ER5, bio je malo prerađen, tj. prednja maska je street fight stil... Promjenio sam gume, Micheline Pilot Active prednja 110/70 a stražnju 140/70 ... Motor iglega kompletno bolje. Značajno je šira i punija... puno bolje izgleda, a vozne karakteristike se gotovo uopće nisu promjenile, čak mi se čini da bolje drže, ali to je i zbog toga jer su nove...
Frend je na GS500 koji ima isto 3,5" felge je stavio 150 gume. To je izgledalo loše, a guma se izdeformirala... tako da to ne bi preporučio...
 
bruno said:
odreži pola spulje i naštelaj ga...jeftino i efikasno!

tako je .
na GPZ-u 500 sam htio bolji zvuk i nakon 2-3 sata drkanja po pop nitnama,zaključio sam da gubim vrijeme pa sam taj problem riješio fleksericom i pila je grrrrmila! :mrgreen:

Aj sad za ozbač-za 3 mjeseca ćeš se zasitit tog bicikla i ić ćeš ga prodavat,a pare koje si uložio neš nikad vidjet.
imam nekoliko takvih primjera.
 
evo jedan-oću uvalit motor frendu za 4 soma,CBR 900.
on neće,kao našo CBR 1000 (88) za 2500.
e sad bi on kemijo,stavljo širu gumu (felgu) kao da ima "opasniji" motor,kao R...
nakon nekoliko tjedana,zove me i pita jel još prodajem svoj motor...
kužiš,ne