Sjebano mi pola sezone

Budimir

New member
Isekao me je automobil koji sam poceo da preticem, pogodio sam ga skocnim zglobom po braniku .Nisam pao , ali zglob mi je slomljen i to muski
 
Budimir said:
Isekao me je automobil koji sam poceo da preticem, pogodio sam ga skocnim zglobom po braniku .Nisam pao , ali zglob mi je slomljen i to muski

Tuži đubre!!!!!!
I što prije ozdravi!!!!!
 
Jebiga ja kad sam video da sam ostao na motoru bi srecan tako da sam mu reko da ide , a nisam zapiso broj tablice.Jebo mu ja mater
 
Samo jedna stvar .Vozim motorcikl uvek sa opremom, ali cizme nisam nosio , da sam ih imao mozda bi boolje prosao
 
Budimir said:
Samo jedna stvar .Vozim motorcikl uvek sa opremom, ali cizme nisam nosio , da sam ih imao mozda bi boolje prosao
brele, ne mozda nego sigurno
 
Jebiga , nisam cizmu smatrao pod neophodnim detaljem gradske opreme, sada sam shvatio i resio da vise ni na pice do kafica ne krecem ako nisam u fulu, pa neka mi se sminkeri smeju do mile volje
 
Ode pola sezone

Evo prijatelji dragi samo da vam javim da mi je slomljen desni zglob na nozi.Isekao me jedan automobil na Pancevackom mostu i pogodio me branikom u nogu.Nisam pao sa motora, ali noga je muski sjebana.Jedva sam docekao pocetak sezone , ali dzaba

Ovo je napisao Dirty na srpskom moto forumu. Ili je Dirty postao Budimir ili vam se dogodila ista stvar.

Usput, brz oporavak želim

http://www.motomagazin.co.yu/forum2/viewtopic.php?t=536
 
Pa evo vec kada je tako da znate, sada je Dirty Budimir i nije napustio vas forum niti ce.Hvala na podrsci
 
Budimir said:
Pa evo vec kada je tako da znate, sada je Dirty Budimir i nije napustio vas forum niti ce.Hvala na podrsci

A zašto više nisi Dirty?? :shock:
 
A tu si,stara kuko :D .Aj zaliži rane pa ponovo,same gaaaassss.Bok.
 
Budimir said:
Jebiga ja kad sam video da sam ostao na motoru bi srecan tako da sam mu reko da ide , a nisam zapiso broj tablice.Jebo mu ja mater
Ma znam, jeb ga, kad se dogodi sranje tijelo je u šoku, puno adrenalina, i misliš da ti nije ništa, a dođeš doma i vidiš da si slomljen!!!
Vidio sam lika kako se streso sa motora, pošteno se kotrljo po cesti, i digo se odmah, kao nije mu ništa, kad je otkopćo jaknu srušio se na zemlju!!!
Rebra polomljena :? :?
 
čuvaj se
baš mi je žao :(

a zvao se ti budimir ili dirty ili štef kad si čovjek svejedno je :wink:
 
ajde bude sve to prošlo.....dobro da nije niš strašnijeg od tog...drž se
 
Budo moj, koliko ja znam, niko te nije nikad ni tjerao da napustiš forum. Samo ti nama stoj ovdje. Iako je nekoliko nas i znalo ko si.

A što se tiče ozljede, šta da ti kažem? Užas. Normalno da mi je osobno žao, a mislim i svakom drugom. Želim ti šta brži oporavak. Samo jedna stvar. Meni su svojevremeno popucali ligamenti tog zgloba i jaako sporo ide oporavak. Nažalost. A kad ti se učini da si se oporavio, ne vjeruj sebi, nego još miruj. Ja sam mislio, riješio problem i obnovio ozljedu. A nije ni bolilo, otok spao.

Čuvaj se, majstore!
 
Hvala svima
2 Rivi toga se i bojim da ce oporavak biti jako naporan i dug
2 Tomee uvek si bio ljudina