SJECANJE NA KILEXA MUSTU RUDO (23.06.13 dvije godine a tuga ne prestaje)

Status
Not open for further replies.

selka

New member
SAMO DA SE PRISJETIMO NEKI POSTOVA NASEG DOBROG PRIJATELJA MUSTE RUDE  I EVO DVIJE GODINE PRODZOSE KAKO NAS JE NAPUSTIO
AL U SRCIMA CE UVIJEK OSTATI:
                              HONDA RULES!!! HONDAZAAAAAAKON!
MENI JEDINO TO PREOSTAJE ,DA SE SVAKOG DANA SJETIM DOBROG  MUSTE RUDE,DOBROG DRUGA ,COVJEKA I MOTORISTE.

Predstavljanje korisnika / Vozdrica!
«  : 09. Veljača 2008, 18:30:37 »
Vozdrica! Zovem se Mustafa iz Bosne sam,imam 28 godina,trenutno vozim gsx-r600 iz 2002. Za 2 dana preuzimam novi fireblade
OdgovorCitat


Generalno o motociklima / Odg: CBR1000RR 2008
«  : 09. Veljača 2008, 20:04:50 »
Kada sam prvi puta vidio sliku bio sam blago rečeno sjeban,kada sam ga vidio uživo izgledao je neobično,ali dobro,kada sam ga vidio drugi put uživo zaljubio sam se 
Cijeli svoj život tj. od trinaeste se ložim na fireblade-a Sve generacije jebote
Vozio sam sve i svašta od automatica,apn-a 15-ke xt250,CBR600F PC25,GSX-R600
da bih konačno ostvario svoj san jos samo 2 dana hehehe i dream machine je tu.
OdgovorCitat:



Generalno o motociklima / Odg: CBR1000RR 2008
«  : 14. Veljača 2008, 17:58:36 »
Stigla je!!!    Danas je probao,ali tek koji kilometar.Cesta je horor,a i hladno je prilično.
OdgovorCitat:


2622
Generalno o motociklima / Odg: CBR1000RR 2008
«  : 03. Ožujak 2008, 08:14:05 »
Nebitno,motocikl ide odlično juče sam napravio nekih 200 kilometara. Izmamio je dosta osmjeha i luđačkih faca ispod kacige
:
Generalno o motociklima / MOTO PULS ???
«  : 08. Ožujak 2008, 10:40:39 »
Odrastao sam uz Moto Puls,kada je prije nekih 12 godina dosao broj 2 u moj grad(provinciju,gradić) Tešanj u BiH,Bio sam sretan,ma šta sretan LUD od radosti,malo nakon toga mojoj euforiji je došao kraj naime teta na kiosku je rekla kada sam dolazio svaki dan u iščekivanju broja 3 (Sine to više ne dolazi skupe su,a samo ti pitaš za njih(bilo je to poslije rata zato ono skupe) Na razne načine sam se dovijao godinama da dođem do svakog broja i uspjeo sam ,vozio sam sve i svašta i naravno čitao Moto Puls,koji je počeo dolaziti redovno nakon nekoliko godina
Možda sam već prešao u dosadu. Stvar je u tome da sam prije nekih cca mjesec ostvario svoj san,uzeo sam novog FIREBLADE-A    I moj omiljeni časopis,moja sveta knjiga ignoriše taj motocikl,kasni sa testom i nema ga na naslovnici u novom broju,sramota. Ako Ruting i ne valja neću da ulazim u vaše odnose.Vi ste profesionalci nemožete zanemariti novi Hondin supebike. Moto Puls je bio i ostao najbolja novina Moto tematike na ovim prostorima i šire. Ali ovo je nedopustivo za tako kvalitetnu reviju. Pozdrav!
OdgovorCitat:




A  OVO SU NEKE OD ZADNJI POSTOVA NA OVOM FORUMU OD NJEGA:

Moto sport / Odg: WSBK Aragon
«  : 19. Lipanj 2011, 12:44:07 »
Riža rules!!!! Luzeri dajte koji komentar o Europskim strojevima    Kripl džedaj i ostala ekipa 
OdgovorCitat:
Moto sport / Odg: Moto GP - Silverstone
«  : 12. Lipanj 2011, 17:05:42 »
Citat: tutankamon - 12. Lipanj 2011, 16:02:19

izgleda da je zoki posudio motor bautisti 




p.s. jel znaš šta na arapskom znači "zoki" 


Brz ko Allahova munja?       
OdgovorCitat:


Moto sport / Odg: WSBK Aragon
«  : 19. Lipanj 2011, 19:43:11 »
Citat: jedimaster link=topic=214 :LOL: 920.msg3180810#msg3180810 date=1308501091
ajme koji retard...sad je već i "riža rules" za tebe vijest  nego Rusto Muda jel ono Honda vozi u SBK ili ne , daj mi reci molim te 


Glup si jebiga.    Nisi zapamtio da je Honda prvoligaška tvornica.
 



Ukupno vremena provedeno online:64 dan(a), 4 sat(i) i 21 min.
Ukupno Postova:2683 postova
Ukupno Otvorenih Tema:40 tema

Vlastiti naslov: ex Killex
Osobni Tekst: Wakizashi Sc59

 
u jednu ruku je i tužno i lijepo sjetiti se :?
specifičan humor kakvog meni u zadnje vrijeme nedostaje na forumu
drago mi je da se netko sjetio ponoviti njegove postove...baš sam se nasmijao (y)
 
Nema mog Zeme nemam se skim ni zakacit oko nebitnih stvari  :(
 
Bosanac.., nek ti je vjecni rahmet i sabur, tebi i tvojoj familiji... jbga, sve nas to ceka prije il kasnije i uvik cu reci bolje na motoru ko rejser nego od dizenterije ko seronja, uz duzno postovanje svima.

..sad sam se sjetio, evo otvaram pivo, ono koje smo zakasnili popit... aj zivio  :piva:
 
Zalosno i jadno kad ovako mlad covik ode....
Jeli ovo sta vidim na slikama izletija sa ceste ili

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

 
Mario T said:
Zalosno i jadno kad ovako mlad covik ode....
Jeli ovo sta vidim na slikama izletija sa ceste ili

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
Da... :(


©
 
Bio je lik i pol!  (y) :mrgreen:

Odrastao sam uz Moto Puls,kada je prije nekih 12 godina dosao broj 2 u moj grad(provinciju,gradić) Tešanj u BiH,Bio sam sretan,ma šta sretan LUD od radosti,malo nakon toga mojoj euforiji je došao kraj naime teta na kiosku je rekla kada sam dolazio svaki dan u iščekivanju broja 3 (Sine to više ne dolazi skupe su,a samo ti pitaš za njih(bilo je to poslije rata zato ono skupe) Na razne načine sam se dovijao godinama da dođem do svakog broja i uspjeo sam ,vozio sam sve i svašta i naravno čitao Moto Puls,koji je počeo dolaziti redovno nakon nekoliko godina
Možda sam već prešao u dosadu. Stvar je u tome da sam prije nekih cca mjesec ostvario svoj san,uzeo sam novog FIREBLADE-A   I moj omiljeni časopis,moja sveta knjiga ignoriše taj motocikl,kasni sa testom i nema ga na naslovnici u novom broju,sramota. Ako Ruting i ne valja neću da ulazim u vaše odnose.Vi ste profesionalci nemožete zanemariti novi Hondin supebike. Moto Puls je bio i ostao najbolja novina Moto tematike na ovim prostorima i šire. Ali ovo je nedopustivo za tako kvalitetnu reviju. Pozdrav!

:LOL:
 
Sekol said:
Bio je lik i pol!  (y) :mrgreen:

Odrastao sam uz Moto Puls,kada je prije nekih 12 godina dosao broj 2 u moj grad(provinciju,gradić) Tešanj u BiH,Bio sam sretan,ma šta sretan LUD od radosti,malo nakon toga mojoj euforiji je došao kraj naime teta na kiosku je rekla kada sam dolazio svaki dan u iščekivanju broja 3 (Sine to više ne dolazi skupe su,a samo ti pitaš za njih(bilo je to poslije rata zato ono skupe) Na razne načine sam se dovijao godinama da dođem do svakog broja i uspjeo sam ,vozio sam sve i svašta i naravno čitao Moto Puls,koji je počeo dolaziti redovno nakon nekoliko godina
Možda sam već prešao u dosadu. Stvar je u tome da sam prije nekih cca mjesec ostvario svoj san,uzeo sam novog FIREBLADE-A   I moj omiljeni časopis,moja sveta knjiga ignoriše taj motocikl,kasni sa testom i nema ga na naslovnici u novom broju,sramota. Ako Ruting i ne valja neću da ulazim u vaše odnose.Vi ste profesionalci nemožete zanemariti novi Hondin supebike. Moto Puls je bio i ostao najbolja novina Moto tematike na ovim prostorima i šire. Ali ovo je nedopustivo za tako kvalitetnu reviju. Pozdrav!

:LOL:

Počeo se mjenjati par mjeseci prije nesreće i sve se više zanimao za neki SM. Nije se još bio full zapalio ali su upiti postajali sve češći i išli prema Husabergu i KTM-u, Honde ni u tragovima.  :mrgreen:
 
mate said:
Počeo se mjenjati par mjeseci prije nesreće i sve se više zanimao za neki SM. Nije se još bio full zapalio ali su upiti postajali sve češći i išli prema Husabergu i KTM-u, Honde ni u tragovima.  :mrgreen:

Znači zato je naciljao u šumu.  :mrgreen:
 
Bio je veliki covjek,prijatelj i ljubav prema motoru je svake svoje sekunde pokazivao.To je istinski volio i bio blago receno LUD za njima.Svaki dan si tu u mojim mislima i vjecno ces tu zivjeti.Puno toga dobrog si iza sebe ostavio i hvala ti na tome.


U srcu si osto urezan
U mislima zivis
Vjecno ce te pamtiti tvoj drug
 
Mario T said:
Ovaj se sprda na racun smrti od Muste,a sta rec

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2


ni to zlonamjerno, siguran sam da bi bosanac reko otprilike ko i ja ; svaka budala ima svoje veselje  (y)



:mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.