Skadar (Albanija)...

Gasho

New member


Prosle subote napravili smo sjajan djir do Skadra, a ucesnici su bili uglavnom forumasi sa www.dvijerote.com iz Dubrovnika, koji su aktivni i na ovom forumu... :wink:
Dakle na granicnom prelazu izmedju Hrvatske i Crne Gore 18.06. u 9 sati pojavili su se Dado (daRRio), Doktor, Helga i Nikolina, Vucko, Matko, Mario i Aurelie. Znaci, ukupno 8 motora (sa mojim), i avantura je mogla da pocne... 8)
Put je bio dug oko 500 kilometara i trajao je skoro 14 sati. Za to vrijeme smo obisli kompletnu obalu Crne Gore, sto nam i nije bio neki problem, skrenuli od Ulcinja prema granici i otisli u Albaniju uz osmjehe CG granicnog policajca, kome je neko vjerovatno rekao da je duhovit. U Skadru je vidjeno svega i svacega, sto ce najbolje slike prikazati, a narocito je bio upecatljiv stari drveni most kojim smo morali proci, jer drugog puta nema.
Povratak iz Skadra je bio uz Skenderbeg konjak, i tada smo se uputili oko Skadarskog jezera kroz CG teritoriju, dosta problematicnim putem (sorry Dado). Predjeli su ovdje stvarno lijepi, ali da ne budem pristrasan, nadam se da ce o tome vise sami sudionici. Put nas je vodio kroz Virpazar, gradic na obalama jezera koji lezi na malom ostrvcetu povezan sa kontinentom sa tri mosta, preko Podgorice do Cetinja, stare prijestonice, gdje smo probali prsut, sir i jagnjetinu. Odatle smo ponovo sisli u Budvu i tu se razdvojili. Postavicu nesto slika, a nadam se da ce i ostali to isto uraditi... 8)









A evo vam i par linkova

http://www.vucko.net/albanija
http://www.dvijerote.com/albanija.htm
 
lijep đir :cool: . Onaj mostić mi se čini da je za prelazak jedan po jedan :misli:
 
Nightbird said:
Onaj mostić mi se čini da je za prelazak jedan po jedan :misli:
i meni se cini. da krene ekipa ko tomee, bandit, gasho i ja tesko da bi prosli :mrgreen: :mrgreen:
 
Evo još malo slika iz Skadra:



Ručak kod Gasha u pizzeriji, a za večeru janjetina :klopa:


Evo što se dogodi kad ne vozite u opremi :mrgreen:


Cijela ekipa iznad Skadarskog jezera:
 
svaka cast, lijepa voznja :cool:
 
radije me udrite čekičem :anger:
zar Vi ne razmišljate koje traume izazivate sa ovim slikicama
nama koji smo se spičkali pred sezonu :polomljen: :cry: :cry:
ali još malo pa nestalo :wink: :mrgreen:

Pozdrav svima (y)
 
Slavek Francuz said:
Bravo ekipa :cool: vidim da Vam nije bilo lose , ali Blejavci su Vam najdraza razonoda i sport :mrgreen: :mrgreen: :wink: :cool:

Jees put bez Blejavaca... :misli: ... ili obrnuto... :mrgreen:
 
Gasho said:
Ne da je asfaltirana, nego asfaltirana, bre... :mrgreen:

brate mili,:mrgreen:
2003 godine sam se ja muvao tocno tim podnebljem, za dionicu od mosta do granice trebalo mi je ravno 1h voznje(a nema vise od 20km , garant), usporedbe radi, mjeseceva povrsina bi bila glatka kao staklo u odnosu nasto je to licilo, kao da je netko isao drvece saditi pa je kopao rupe bombama :mrgreen:

ala krenulo albancima.... 8)