skidanje guma...?

bruno

New member
na ručkama...naime zanima me najlakši i najjednostavniji način za to...ako takav uopće postoji...znam da je muka (barem meni) pa ako me neko može prosvijetliti kako da to najlakše napravim...
 
uzmes kompresor i uzmes onaj pistolj gurnes pod gumenu rucku i pustis zrak da ide i samo vuces rucku dolje, ide bez ikakvih problema dolje.
probaj pa javi, ja sam dosad sve gumene tako skidao
 
hvala, spas...to mi je uvijek bila najveća muka, na kawi sam skidao 5 dana, sizifov posao...mislim da ću to sutra pa javim rezultat...

:cheer: (y)
 
Haponja said:
uzmes kompresor i uzmes onaj pistolj gurnes pod gumenu rucku i pustis zrak da ide i samo vuces rucku dolje, ide bez ikakvih problema dolje.
probaj pa javi, ja sam dosad sve gumene tako skidao
:up ...  :mrgreen:

a kad budeš stavljao nove, dobro obriši ručke da nebudu masne.... i najbolje ako imaš spray za odmaščivanje kočnica ( na bazi alkohola ili nitra ) pa s njim dooobro našpricaš u nove gumene ručke i nabrzinu nabiješ na guvernal.... tako se neće okretati...  (y)
 
najs najs...ima nade da ću nešto napraviti...:mrgreen:
 
Ponekad tesko idu i gore, pa ih pospricas cistom vodom iznutra. Lakse ce kliziti, a voda ce ishlapiti pa se nece okretati.
 
Alera Dugi said:
Ponekad tesko idu i gore, pa ih pospricas cistom vodom iznutra. Lakse ce kliziti, a voda ce ishlapiti pa se nece okretati.
spray za odmaščivanje kočnica..... sa vodom se znaju sklizati poslije...  (y)
 
Shokrefumi said:
alkohol je za to najbolji. mislim onaj medicinski.
pa to ti i je to... spray za kočnice je na bazi alkohola ( ili rjeđe nitra )  (y)
 
ok, alkohola imam, sprey za kočnice nemam...:mrgreen:
 
Tu je lik poslikao cijelu proceduru.

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=90799