Skoro pa R.I.P - kamikaze

Destilirano zlo

New member
Poštovani čitaći, ne želim baš (puno) vrijeđati pa bih počeo s pitanjem: Koliko vas se susrelo sa motoristima kojima bi najradije skakali po kičmi? Ti to zato jer im valjda ego-tripovi eksplodiraju pa to prenesu na gas i zadnji kotač! I onda ostali koji se guštaju na motorima dobivaju poglede, prst ili branik!
Ovaj loš početak ide prema događaju od jučer. Vozim auto po autoputu prema Zagrebu (ned. oko 19h). Nekih 2 km prije kraja su radovi na cesti. Ljudi se voze na obje trake, u lijevoj nekih 130 km/h, u desnoj malo manje. Gužva, svugdje auti. Zbijaju se prije kraja i prije radova. I onda se nađe par pametnih na mrcinama, preticati kolonu koja pretiče. O.K. imaju konje za trku, ali di ćeš po rubu asfalta preko 150! Ne jedan, svih 6! Iz samilosti, kada sam shvatio kako su doletjeli i što smjeraju guram vozača iz desne trake što više u desno, auto ispred mene (koji je također pretjecao) lagano leluja, izbezumljen, gledam znakove da su radovi na cesti i treba se usporiti, gledam desni retrovizor kako gura auto do i slušam kamenčiće kako pršte po autu! Kamenčići su od drugog motora koji se, siroče, morao voziti izvan ruba autoceste da ne pogodi moj retrovizor ili cijeli auto! Ma ljut sam jer bi ih prvi kolegijalno propustio, mahnuo, zaželio sve najbolje… A ne da si mislim koje budale, kamikaze, i što bi se dogodilo da je auto ispred mene malo više zateturao, da mi se auto s desne strane nije mrvicu pomaknuo, da su mi dotaknuli retrovizor…?! Onda bih ovo sve pisao pod grupom R.I.P.! Tko poznaje ekipu iz teksta, neka ih pozdravi. Neka ih usput pita, kaj 2 km od naplate se isplati poljubiti ogradu ili podvozje? :palacdolje:
 
A da se ti prvo predstaviš pa onda napadaj koga hoćeš ovak te niko ozbiljno ne shvaća!  :palacdolje:
 
Ma lako to za predstavljanje, nego, šta se mičeš koji kua. Neka kreteni čekaju dok se uspiješ pomaknut u desno. Ako već neće, onda se ti daj još malo lijevo da te ne mogu preteć, pa ako će ić ginut kroz sredinu, neka ginu kreteni.
 
Čisto informativno, da li si i ti motorist, koji motor voziš i koliko imaš godina?
 
Destilirano zlo said:
što bi se dogodilo da je auto ispred mene malo više zateturao, da mi se auto s desne strane nije mrvicu pomaknuo, da su mi dotaknuli retrovizor…?!

da ti je baka muško zvala bi se Duško  :mrgreen:
 
e ovog manekena bi trebalo na vrh stranice stavit... on neshvaća da su tu ozbiljni ljudi i da je ovo ozbiljan forum... a on uleti ko.... baš ko šaban
 
Destilirano zlo said:
Poštovani čitaći, ne želim baš (puno) vrijeđati pa bih počeo s pitanjem: Koliko vas se susrelo sa motoristima kojima bi najradije skakali po kičmi? Ti to zato jer im valjda ego-tripovi eksplodiraju pa to prenesu na gas i zadnji kotač! I onda ostali koji se guštaju na motorima dobivaju poglede, prst ili branik!
Ovaj loš početak ide prema događaju od jučer. Vozim auto po autoputu prema Zagrebu (ned. oko 19h). Nekih 2 km prije kraja su radovi na cesti. Ljudi se voze na obje trake, u lijevoj nekih 130 km/h, u desnoj malo manje. Gužva, svugdje auti. Zbijaju se prije kraja i prije radova. I onda se nađe par pametnih na mrcinama, preticati kolonu koja pretiče. O.K. imaju konje za trku, ali di ćeš po rubu asfalta preko 150! Ne jedan, svih 6! Iz samilosti, kada sam shvatio kako su doletjeli i što smjeraju guram vozača iz desne trake što više u desno, auto ispred mene (koji je također pretjecao) lagano leluja, izbezumljen, gledam znakove da su radovi na cesti i treba se usporiti, gledam desni retrovizor kako gura auto do i slušam kamenčiće kako pršte po autu! Kamenčići su od drugog motora koji se, siroče, morao voziti izvan ruba autoceste da ne pogodi moj retrovizor ili cijeli auto! Ma ljut sam jer bi ih prvi kolegijalno propustio, mahnuo, zaželio sve najbolje… A ne da si mislim koje budale, kamikaze, i što bi se dogodilo da je auto ispred mene malo više zateturao, da mi se auto s desne strane nije mrvicu pomaknuo, da su mi dotaknuli retrovizor…?! Onda bih ovo sve pisao pod grupom R.I.P.! Tko poznaje ekipu iz teksta, neka ih pozdravi. Neka ih usput pita, kaj 2 km od naplate se isplati poljubiti ogradu ili podvozje? :palacdolje:
Kupi motor...
 
Ne kužim zašto napadate čovjeka sad, samo iz razloga što vozi auto. Motorom se može preticat stvarno posvuda i pravit gluposti po cesti nije potreba. Sad će opet one gluposti tipa svi u autima nas mrze i hoće nas ubit... :D
 
Destilirano zlo said:
Poštovani čitaći, ne želim baš (puno) vrijeđati pa bih počeo s pitanjem: Koliko vas se susrelo sa motoristima kojima bi najradije skakali po kičmi? Ti to zato jer im valjda ego-tripovi eksplodiraju pa to prenesu na gas i zadnji kotač! I onda ostali koji se guštaju na motorima dobivaju poglede, prst ili branik!
Ovaj loš početak ide prema događaju od jučer. Vozim auto po autoputu prema Zagrebu (ned. oko 19h). Nekih 2 km prije kraja su radovi na cesti. Ljudi se voze na obje trake, u lijevoj nekih 130 km/h, u desnoj malo manje. Gužva, svugdje auti. Zbijaju se prije kraja i prije radova. I onda se nađe par pametnih na mrcinama, preticati kolonu koja pretiče. O.K. imaju konje za trku, ali di ćeš po rubu asfalta preko 150! Ne jedan, svih 6! Iz samilosti, kada sam shvatio kako su doletjeli i što smjeraju guram vozača iz desne trake što više u desno, auto ispred mene (koji je također pretjecao) lagano leluja, izbezumljen, gledam znakove da su radovi na cesti i treba se usporiti, gledam desni retrovizor kako gura auto do i slušam kamenčiće kako pršte po autu! Kamenčići su od drugog motora koji se, siroče, morao voziti izvan ruba autoceste da ne pogodi moj retrovizor ili cijeli auto! Ma ljut sam jer bi ih prvi kolegijalno propustio, mahnuo, zaželio sve najbolje… A ne da si mislim koje budale, kamikaze, i što bi se dogodilo da je auto ispred mene malo više zateturao, da mi se auto s desne strane nije mrvicu pomaknuo, da su mi dotaknuli retrovizor…?! Onda bih ovo sve pisao pod grupom R.I.P.! Tko poznaje ekipu iz teksta, neka ih pozdravi. Neka ih usput pita, kaj 2 km od naplate se isplati poljubiti ogradu ili podvozje? :palacdolje:


Ne kuzim di je problem,bar su na autoputu siroke trake da mogu komotno auto i motor bit u jednoj traci
Vas kaj ko puzevi preticete sa 130kmh na autoputu,nebi ni pustil na autoput...
 
aurellie said:
Ne kužim zašto napadate čovjeka sad, samo iz razloga što vozi auto. Motorom se može preticat stvarno posvuda i pravit gluposti po cesti nije potreba. Sad će opet one gluposti tipa svi u autima nas mrze i hoće nas ubit... :D

Još gore. Biti će "stradali ne svojom krivnjom", "loše završila sezona za motoriste" i slično.

Nemrem se otet dojmu da akcije poput DDK, dice run ili toy run-a, uz komentare koji prate ovakve postove gdje se netko usudio pisati o (nepotrebnom) izazivanju sudbine (tuđih) života, lagano dobivaju epitete licemjerja i dvoličja.

Ekipa, ajmo se odlučit. Jel' se ovdje (na i oko foruma, da ne bude zabune) pokušava raditi na posrnulom image-u onih koji voze motore i "senzibiliziranju svekolikog pućanstva na motoriste i njihovu ranjivost u prometu" ili ajmo svi odvrnut gas do daske pa ko nam kaj može. Ako smo se odlučili za ovo posljednje, ajmo onda ne plakat kad nekom od nas sreća okrene leđa.
 
Destilirano zlo said:
Koliko vas se susrelo sa motoristima kojima bi najradije skakali po kičmi?

Dosta često, makar sam skoro svaki dan na motoru.

Al da budem pošten i ja ponekad napravim glupost zbog koje ispadam idijot. S obzirom na očite prednosti motora pred automobilima, ponekad je teško procijeniti je'l to što radim okej ili nije okej.
 
niksa said:
jesu mozda bili TDM, KLV, GS adv, Z750, DL650 i VESPA?  :mrgreen: inace vozili smo oko 220, pa smo usporili skoro na pola kad smo vidili radove

naka je budala ispred mene malo teturala, pa se naki kreten s desne strane nije pomaknuo ni milimetra i na kraju sam kuferom polomio neciji retrovizor…?! - jesi to mozda bio ti??  :mrgreen:

Lako ti se tu preseravat a kad se pojavim sa sivim Nissanom, onda vas nigdje nema, papčineeeeeeeee......... :ples:
 
sta ti uopce trazis sa 130 na ljevoj traci  :mrgreen:
 
Z-Power said:
sta ti uopce trazis sa 130 na ljevoj traci   :mrgreen:

(y) on je jedan od onih sta misle da su brzi jer uspiju na muku isusovu prijeci tamica koji ide 80.. pa ono, kao, desna mu je spora jer juuuuri...  :LOL:
 
Decki a da malo pazljivije procitate prvi post? Covijek je rekao da vozi motor, samo se prilikom navedenog dogadjaja vozio u autu! I tko koga tu napada? Niste u stanju ni procitati kaj pise
 
Sayock said:
Decki a da malo pazljivije procitate prvi post? Covijek je rekao da vozi motor, samo se prilikom navedenog dogadjaja vozio u autu! I tko koga tu napada? Niste u stanju ni procitati kaj pise

A di si ti vidla iz prvog posta da vozi motor?  :misli: A mogel se bar prvo predstavit, kaj kolko sam vidio nije još napravil a ne ovak odma sa neba pa u rebra!  8) A između ostalog ko od nas nije na autoputu dok je gužva prestizal sa svih strana aute?  :misli:
 
Pitbull said:
A di si ti vidla iz prvog posta da vozi motor?  :misli: A mogel se bar prvo predstavit, kaj kolko sam vidio nije još napravil a ne ovak odma sa neba pa u rebra!  8) A između ostalog ko od nas nije na autoputu dok je gužva prestizal sa svih strana aute?  :misli:

Ja