skračivanje auspuha

Kao što se u naslovu teme vidi zanimaju me iskustva članova o skračivanju tvorničkog auspuha točnije k3 600.Motor mi je prekrasan,odlično ide,skoro je savršeno očuvan i i malo km (26000 km) i dovoljno je dugo kod mene da mi je ušao pod kožu ali mi je ovaj njegov serijski auspuh počeo smetati i došao sam na ideju da ga skratim.Samo skračivanje istoga nije radi potrebe jačeg ili glasnijeg zvuka već radi estetike.Naime nabavio sam drugi tvornički auspuh i prije nego kranem želio bih čuti Vaša iskustva.
 
tom motoru nebu ništ taman da se voziš i bez topa, ali mene zanima kak bi ti toga auspuha skratil da to liči na nekaj, kolko ja znam, plašt mu je "potfrknut" i kape mu nisu zanitane na vanjskoj strani plašta kak na većini drugih, jedino da ga zrežeš i zavariš po sredini, a onda bu to ličilo na nikaj
mislim sikak bu ličilo na nikaj, kratki, a debeli

za parsto kuna kupiš na njuški nekvoga aftermarketa koji zgleda 10 put bolje, a za 200 eura kupiš novoga s homologacijom (y)
 
Neisplativa zajebancija  (y)
 
E hvala na mišljenjima.Htio bi da to po prilici nekako izgleda kao na slici.
 

Attachments

  • 4021c0fb3f0239d6f9d14c07e33d8563.jpg
    4021c0fb3f0239d6f9d14c07e33d8563.jpg
    130.3 KB · Views: 199
Skrati radije granu (ali ne previše da ne lupaš petom u lonac), pa neće tako daleko stršat.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Je i to sam uzeo u obzir ali bih htio ostaviti ovaj nastavak sa četiri šrafa i po potrebi mjenjati originalni i ovaj skračeni originalni(tehnički...).Ako skratim cijev više mi neće pasati rupa na nosaču auspuha.Sve u svemu mislim da je najbolje rješenje kupiti nekakav aftermarket i istoga skratiti jer su spojeni sa zakovicama pa je jednostavnije.Moram jedino potražiti onaj sa četiri šrafa za suzuki.Ako netko ima nešto takvo može me kontaktirati.Hvala.
 
Tu najbolje paše SRS TRI-OVAL YOSHIMURA (kraća verzija), ako ti je skup original onda kod Serdarevića uzmeš repliku za manje love (i muzike)... :azn:
 
a ko za kuratz frend ima baš takvog serdarkoviČa, novog nikad montiranog, dojdeš u prelog do sinkovića ili fletena i onda te oni upute dalje :mrgreen:
ja sam imao serdarevića na identičnom đikseru 750 i nije to takva katastrofa kak ljudi pričaju (y)
 
nije xx nego samo jedan mali iksić11 :mrgreen:
dok ga žena pusti, ja sam stalno fraj 8)
 
ovakvi bi ti pasal ko meni karlovačko

 

Attachments

  • Fotografija0027.jpg
    Fotografija0027.jpg
    1.1 MB · Views: 127