Skuter od 50ccm

Vladek

New member
Frend si hoće kupiti skuter isključivo za gradsku vožnju od 50ccm,jer posjeduje samo vozačku B-kategorije. Što bi vi preporučili,a da je po cjeni do 10 000kn?
Kupiti novo ili polovno?
 
Vladek said:
Frend si hoće kupiti skuter isključivo za gradsku vožnju od 50ccm,jer posjeduje samo vozačku B-kategorije. Što bi vi preporučili,a da je po cjeni do 10 000kn?
Kupiti novo ili polovno?
Novo je novo. Radije nek kupi skuplji i kvalitetniji skuter pa uz tih 10.000 uzme još 5-6000 kuna na kredit od 5-6g uz ratu od 100 kuna mjesečno šta nije puno
 
Vladek said:
Frend si hoće kupiti skuter isključivo za gradsku vožnju od 50ccm,jer posjeduje samo vozačku B-kategorije. Što bi vi preporučili,a da je po cjeni do 10 000kn?
Kupiti novo ili polovno?

Kymco Agility  (y)
 
Nike said:
Novo je novo. Radije nek kupi skuplji i kvalitetniji skuter pa uz tih 10.000 uzme još 5-6000 kuna na kredit od 5-6g uz ratu od 100 kuna mjesečno šta nije puno

Ma problem je u tome kaj je on student i uzeo bi kredu prek staraca. Njemu fakat ne treba nešto tak skupo. Zanimaju me ponude i što se isplati uzeti do 10 000kn po mogućnosti novo.
Npr.ovaj Kymco Agility mi se ne čini loš.
 
YAMAHA AEROX !!!
nece pogrijesit 100 %
 
rednyaW said:
Sr i aerox do 10000kn? Odma ban zbog poluspamanja

ne pratim cijene skutera... neznam sta oces rec??

Ali vjeruj mi, samo sam te cekao..  :mrgreen:
 
cdawg said:
ne pratim cijene skutera... neznam sta oces rec??

Ali vjeruj mi, samo sam te cekao..  :mrgreen:
oće reči da su rox i srka puno skuplji od 10 k!
 
imam ti ja cityhoppera 50  sa zx i gljivom za 4500 kn!ako je zainteresiran pp ili 098 765 560


4000 kilometara  registriran do 07/07 2005godiste (y)
 
jozy said:
Ozbiljno? Kako koči zadnja?

felga i disk su sa aeroxa koliko sam vidio...i masina nije sa cpi-a...mozda neki dijelovi, za to nisam siguran, za felgu jesam
 
jozy said:
Ozbiljno? Kako koči zadnja?

ko da ima disk sa hidrauličnom pumpom..skut ko skut... i dost lepo zgleda...  ali jebiga kad onaks taneš i zgladeaš se na neke detalje..jasno ti je zakaj je 10 000 kn...
 
rednyaW said:
ko da ima disk sa hidrauličnom pumpom..skut ko skut... i dost lepo zgleda...  ali jebiga kad onaks taneš i zgladeaš se na neke detalje..jasno ti je zakaj je 10 000 kn...

Ja san mislio da ima bubanj zada..
 
Piaggio nrg mc 2 ( ako nades rabljeni u dobrom stanju). Ide i traje....Ja ga vec gazim pet godina....samo svjecica i tts...i servisi redovni ! Peri i deri !!! (y)