skuter totalka, sta raditi?

iTox

New member
Evo ovako imao sam malo tezu prometnu pred nesto vise od mjesec dana
radi se o gileri runner 125 sa tuningom kompletnim od malossija, znaci 210, bregasta, polini vario, prijenos, ma sve..

i pri udarcu u kamion mi se valjda uvila rama, kazu ovi iz osiguranja da svako kolo gleda u svoju stranu i procjenili su ga na totalku.

E sada dali da ravnam ramu i kupujem sve nove plastike, sve zivo? ili sta da radim ocu opet vozit ranera kad se oporavim jednog dana..
 
Ravnanje zaboravi a mašinu bi bilo šteta prodati

teška odluka neznam ni sam šta bi napravio :misli:
 
probaj vidit sa ovima iz italije da ti donesu nekog zaribanog runnera,papire i masinu imas......tvoj je runner novi model pa ce tesko naci novog,ali mozes i starog uzeti,nitko nece skuziti...to bi ja napravio.........
 
a broj šasije  :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

niš od toga..
yebemu sta nitko nije cuo za ravnanje rame tu :D?
 
iTox said:
a broj šasije  :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

niš od toga..
yebemu sta nitko nije cuo za ravnanje rame tu :D?
sta broj sasije,policija nikad to ne gleda,pa nije vrag da ides sa skuterom na tehnicki  :misli: :mrgreen:
serdarevic se bavi ravnanjem rama i svega zivog
 
e gle.. u sljedecoj prometnoj (a jasno je da cu ih ja imat još) :D ce gledat.. gledali su i sada ofc :)

budem u pon zvao serdarevića pa vidio a zna tko kako se kreću cijene toga?
 
Ako ti je motor ispravan,probaj naći cijelog runnera,ali sa krepanim motorom. Preseliš motor,a runner ti je 100% legalan. To ti je sigurno najjeftinija varijanta.


malaguti said:
sta broj sasije,policija nikad to ne gleda,pa nije vrag da ides sa skuterom na tehnicki  :misli: :mrgreen:

A ovo ne mogu reći čak niti da je glupost,već totalni debilizam.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Sinisa68 said:
Ako ti je motor ispravan,probaj naći cijelog runnera,ali sa krepanim motorom. Preseliš motor,a runner ti je 100% legalan. To ti je sigurno najjeftinija varijanta.


A ovo ne mogu reći čak niti da je glupost,već totalni debilizam.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
tebi je meni nije........ja u 8 godina voznje skutera/motora i 4 godine voznje auta nisam bio u zivotu na tehnickom...............i pazi sta govoris,tko si ti da govoris da su moje izjave debilizam...tko ti kriv sta se bojis svoje sjene......ti si mu dao svoj savjet a ja sam dao svoj..........nisi vidio na kraju smajlice.........faco........
 
malaguti said:
tebi je meni nije........ja u 8 godina voznje skutera/motora i 4 godine voznje auta nisam bio u zivotu na tehnickom...............i pazi sta govoris,tko si ti da govoris da su moje izjave debilizam...tko ti kriv sta se bojis svoje sjene......ti si mu dao svoj savjet a ja sam dao svoj..........nisi vidio na kraju smajlice.........faco........
Cek malo.... nisi isao na tehnicki, znaci cijelo vrijeme vozis neregistrirani skuter  :palacdolje:
 
gorank said:
Cek malo.... nisi isao na tehnicki, znaci cijelo vrijeme vozis neregistrirani skuter  :palacdolje:
da sigurno radim 10 000km godisnje sa skuterom bez rege.......imam nekog tko rjesava,nebi mene nikad pustili na tehnickom  :( neda mi se zaje...sa njima
 
malaguti said:
tebi je meni nije........ja u 8 godina voznje skutera/motora i 4 godine voznje auta nisam bio u zivotu na tehnickom...............i pazi sta govoris,tko si ti da govoris da su moje izjave debilizam...tko ti kriv sta se bojis svoje sjene......ti si mu dao svoj savjet a ja sam dao svoj..........nisi vidio na kraju smajlice.........faco........

Nije da se bojim svoje sjene,ali neke elementarne osnove civiliziranog društva ipak treba poštivati,svidjele se nama ili ne. Zašto onda ideš na posao da zaradiš neku lovu,zar nije jednostavnije opljačkati kladionicu/benzinsku/banku ? Nisam ni ja baš presretan što imam pun kufer registracija svake godine,ali jbg,dok ne donesu zakon da se ne mora plaćati,do tada moram. A koji je bauk tehnički pregled? Ako ti je sve ok,gotov si za 15 minuta.

I ne moraš odmah vaditi pandže,kažem svoje mišljenje o načinu razmišljanja,a ne o tebi kao osobi,ne poznam te pa onda ne mogu ni suditi o tebi,zar ne?  :wink:
 
malaguti said:
da sigurno radim 10 000km godisnje sa skuterom bez rege.......imam nekog tko rjesava,nebi mene nikad pustili na tehnickom  :( neda mi se zaje...sa njima

Znači MITO i KORUPCIJA  :mrgreen:

Lijepim se hvališ
 
devilldey said:
Znači MITO i KORUPCIJA  :mrgreen:

Lijepim se hvališ
cuj nije da se hvalim,ali jbg nemogu proc tehnicki :( a vec ako mogu ovako sve regat onda zasto ne...vjeruj mi nisam jedini....sta se sve radi :shock:
 
malaguti said:
cuj nije da se hvalim,ali jbg nemogu proc tehnicki :( a vec ako mogu ovako sve regat onda zasto ne...vjeruj mi nisam jedini....sta se sve radi :shock:


malaguti se bavi ilegalnim poslovima :mrgreen:,a ja ni jedan motor u životu nisam registriro  :mrgreen: vozim nekih 7,8 godina promijenio 3 motora  :mrgreen:  :LOL: ja se nebi upušto u ravnanje rame a moraš uzet u obzir da je to i nafriziran motor :misli:
 
malaguti said:
cuj nije da se hvalim,ali jbg nemogu proc tehnicki :( a vec ako mogu ovako sve regat onda zasto ne...vjeruj mi nisam jedini....sta se sve radi :shock:

A zašto ?

Čovječe,pa ti si opasan za sebe i druge !!!
 
Sinisa68 said:
Nije da se bojim svoje sjene,ali neke elementarne osnove civiliziranog društva ipak treba poštivati,svidjele se nama ili ne. Zašto onda ideš na posao da zaradiš neku lovu,zar nije jednostavnije opljačkati kladionicu/benzinsku/banku ? Nisam ni ja baš presretan što imam pun kufer registracija svake godine,ali jbg,dok ne donesu zakon da se ne mora plaćati,do tada moram. A koji je bauk tehnički pregled? Ako ti je sve ok,gotov si za 15 minuta.

I ne moraš odmah vaditi pandže,kažem svoje mišljenje o načinu razmišljanja,a ne o tebi kao osobi,ne poznam te pa onda ne mogu ni suditi o tebi,zar ne?  :wink:
ok.........cuj 50ice moraju ici 50kmh,sta bi bilo da mog firefoxa stave na valjcice i zavrte na 120 pa poslali bi me u zatvor :mrgreen: ...a ostalo,nikad nemam retrovizore,tablica ne stoji legalno,gume i kocnice moraju biti nove i takve stvari..........nisam jedini,mnogi rade puno gore stvari :wink:
 
malaguti said:
cuj nije da se hvalim,ali jbg nemogu proc tehnicki :( a vec ako mogu ovako sve regat onda zasto ne...vjeruj mi nisam jedini....sta se sve radi :shock:

Znam da nisi jedini .... zato nam u državi cvatu ruže....