Skuteraši....OPASNOST....na cesti....!?!?!?

Kawabiker

Active member
Kakva imate iskustva....!?!?! :neznam:

To zbilja nije normalno, koliko god pazim, danas sam mogao bez beda, da nisam kočio i izbjegavao, pokupiti dvojicu na putu do posla.
Svi ludi, divlji... :shock: :shock:..nemreš vjerovat, izlaze iz kolone bez žmige, bez okreta glave, provjere, ko' da su retardirani.. :shock: :shock:..pretiču kolonu koja
stoji sa 50+ km/h itd....naravno svaka čast iznimkama, ali 80% njih treba jednostavno isključiti iz prometa, da ne kažem nešto drugo....
 
Kawabiker said:
Kakva imate iskustva....!?!?! :neznam:

To zbilja nije normalno, koliko god pazim, danas sam mogao bez beda, da nisam kočio i izbjegavao, pokupiti dvojicu na putu do posla.
Svi ludi, divlji... :shock: :shock:..nemreš vjerovat, izlaze iz kolone bez žmige, bez okreta glave, provjere, ko' da su retardirani.. :shock: :shock:..pretiču kolonu koja
stoji sa 50+ km/h itd....naravno svaka čast iznimkama, ali 80% njih treba jednostavno isključiti iz prometa, da ne kažem nešto drugo....

Kaj si ti spaval do sada?  :mrgreen:
 
A ja sam jučer mogo lika s jako lijepim motorom proterat kroz jedan fini stakleni izlogić da nisam kočio sa potpuno natovarenim dostavnjakom. Čovjek ima ležaljku i ja skrećem desno u nešto malo užu ulicu s kombijem od preko 6 m i normalno da uzimam veći luk, a lola oće prije mene i prolazi me s lijeve strane, a vidi da imam dugačak kombi i da neće moć, a osim tog i ja sam bio puno bliže skretanju tak da nije bilo šanse da stigne proć prije mene.
Mislim šta reć... ko je lud lud je, bio on na skuteru, motoru, bicilku, autu ili ko pješak!!
 
bome ga znaju pretjerat ,bez brige i pameti
 
Opet zavisi od čovjeka do čovjeka......
U nas su najgori oni koji voze za pizzeriu...
oni lete po gradu ko ludaci....
Ali neznam kako je u zg...
Ali ovdje u dbk ima ludaka i sa jacim motorima...
PA se gasiraju isto po gradu....
a najgore je kad pocmu stuntat po nasim mali dubrovackim ulicama...
 
Bandit said:
Kaj si ti spaval do sada?  :mrgreen:

:prsti: .........nisam stigel napisat prije.......jbg....neko mora i delati za plaću....... :dobar: ..... :mrgreen: :mrgreen:


Super Jura said:
Nema to veze sa vrstom vozila.

Pacijent je pacijent na bilo čemu :palacdolje:

Slažem se Jura, ali radi se o tome da je skutere, isto ko i motore pokupovalo pun qurac ljudi koji nikad
prije nisu ni sjeli na vozilo sa dva kotača, a kamoli ga vozili. Nemaju kulture, ali bome ni pameti, voze se
ko gluhe svinje, a kad se nekome nešto desi, onda je JAO...!!!!!!
 
Kawabiker said:
Slažem se Jura, ali radi se o tome da je skutere, isto ko i motore pokupovalo pun qurac ljudi koji nikad
prije nisu ni sjeli na vozilo sa dva kotača, a kamoli ga vozili. Nemaju kulture, ali bome ni pameti, voze se
ko gluhe svinje, a kad se nekome nešto desi, onda je JAO...!!!!!!
Istina, ali nisu to svi skuterasi.... (y)

I jos jedno, dosta ljudi kupuje i jace motore tipa Z750, tako da bi bili kao nekakvi frajeri po gradu..
pa se gasiraju i smetaju drugim ljudima.... (y)
 
treba te skutere opce zabranit, em se voze kak se voze em RRovcima otimaju picke :mrgreen:
 
vidio ja kako je jedna zena jednim autom skinula 2 cityekspresovca :mrgreen: prvo je jednog skinula desnim bokom, kad je stala i otvorila vrata skinula drugog :LOL:
 
Uletio moj frend frajeru kroz šofer-šajbu u auto dok je radio u City-u. Nije ni baš tako mali, ima oko 110 kg, frajer mu je oduzeo prednost.
 
CBzweR - Marac said:
treba te skutere opce zabranit, em se voze kak se voze em RRovcima otimaju picke :mrgreen:

ajde nemaš pojma

skuteraši nisu pičke vidli većina nikad :mrgreen:

skuter nije motor iako bi oni htjeli da je pa zalegavaju po zicu




srki
 
Super Jura said:
Nema to veze sa vrstom vozila.

Pacijent je pacijent na bilo čemu :palacdolje:


      slazem se definitivno nema veze sta vozis ili tko koga vozi :palacdolje: