Slavonski Brod, Kujnik

Status
Not open for further replies.

ziggysb

Active member
http://www.24sata.hr/news/u-teskoj-nesreci-kod-sl-broda-poginuo-23-godisnji-motorist-468009


PUM :(
 
Mislim da se radi o ovom dečku desno u crnoj majici

12931081_10209142474187476_6679082595710396555_n.jpg
 
RIP  :(

a vidi komentare na tom linku od 24 sata, muka mi ih je, sve kulturni vozači auta koji se drže propisa  :palacdolje:
 
Baš me žena zove jesam li čuo.... sad čitam, pretužno, da bar nešto naučimo ili sam da naučim iz toga :-(


Obitelji sućut, ako ih išta može utješiti :-(
 
RIP

Author said:
RIP  :(

a vidi komentare na tom linku od 24 sata, muka mi ih je, sve kulturni vozači auta koji se drže propisa  :palacdolje:
Ma to je onaj debil crni c (ili kako se već trenutno zove),taj već godinama tamo na 24 sata pljuje po motoristima,ima hrpu različitih accountova tamo i na svakom isto.Čak i kad mu admini tamo daju ban,tip samo napravi još accountova i nastavi po svom.Najbolje budalu ignorirat.
 
Takvih dusebriznika će uvijek biti, ne opterećujem se sa time a i već godinama ne čitam komentare općenito. Najčešće su to ljudi koji nemaju niti vozačku dozvolu, žive u majčinom podrumu i kradu susjedov wifi. I da 100 kg na 170 visine.
 
Počivao u miru Božijem  :( :(

Uvijek je bilo takvih kaj komentiraju i uvijek će ih biti. Jednostavan ignor, inače se čovjek samo naživcira a nikakve koristi od toga.
 
RIP mladom dečku


A ja još uvijek stojim kod one molbe da mi netko pronađe tog Crnog c
 
RiP  :cry:
 
Dakle, po čovjeku koji je iz Nove Kapele, koji je znao nesretnog mladića, dotični nesretno stradali mladić je stradao posuđenim motorom od 1000ccm, nije imao A kategoriju, što se tiče prometa imao je podeblji policijski dosje, u igri je navodno bila neka trka s nekim automobilom, motor prepolovljen, nisu našli ručke od motora... uglavnom loše, užasno i tužno :( :? :( :?.

Vjerojatno će točne činjenice i detalji još biti do u tančinu poznati... ali uglavnom ništa nesretnog mladića neće vratiti u život. Dobro da još tko nije stradao jer po svjedocima radilo se o neodgovornoj osobi u prometu. Obitelji još jednom sućut.  :( :( :(


Fakat nesretna priča s tužnim završetkom bez obzira sad na sve.


p.s. ako netko zna neke druge činjenice neka ispravi ovo, prenio sam što su ljudi iz onog kraja rekli.
 
  rip

http://www.sbplus.hr/opcine/oriovac/crna_kronika/evo_kako_je_smrtno_stradao_stjepan_vracic_22.aspx#.VwNTmvl97IW

 
ADAM said:
RIP mladom dečku


A ja još uvijek stojim kod one molbe da mi netko pronađe tog Crnog c
a i ti se zamaraš..

što je najgore od svega, priznao ti to sebi ili ne, u ovom slučaju nema ni jedne olakotne okolnosti i zbog takvih kao što je ovaj nesretni dečko nas i osuđuju ovi frustrirani pacijenti s portala koji motor nisu ni vidli, a kamoli sjeli na njega, ne pravdam ih, ali ih razumijem do neke mjere

svaka smrt je strašna, ali za ovu ne postoji opravdanje jer je to tipično samoubojstvo, a i ne kužim što je bilo u glavi tom koji mu je posudio motor :misli:
 
MOONSHIELD said:
a i ti se zamaraš..

što je najgore od svega, priznao ti to sebi ili ne, u ovom slučaju nema ni jedne olakotne okolnosti i zbog takvih kao što je ovaj nesretni dečko nas i osuđuju ovi frustrirani pacijenti s portala koji motor nisu ni vidli, a kamoli sjeli na njega, ne pravdam ih, ali ih razumijem do neke mjere

svaka smrt je strašna, ali za ovu ne postoji opravdanje jer je to tipično samoubojstvo, a i ne kužim što je bilo u glavi tom koji mu je posudio motor :misli:

već se dugo nigdje nisam potukao...- nitko neće  :mrgreen:

Ma šalim se..
Nego, Miro ima jednu priču a PU Brodsko-Posavska drugu.
Po ovome što je izjavila PU to se moglo dogoditi svakome od nas,a i događa se svako malo,samo ne sa takvim posljedicama:


"Motociklist je započeo pretjecanje osobnog automobila SB registracija, koji se kretao ispred njega u istom smjeru i kojim je upravljao 33-godišnjak iz Oriovca.

U trenutku dok ga je motocikli pretjecao, 33-godišnjak također započeo radnju pretjecanja osobnog automobila koji se kretao ispred njega, a da prije toga nije provjerio da to može učiniti bez opasnosti za druge sudionike u prometu odnosno motocikliste koji je već bio u fazi pretjecanja, uslijed čega je došlo do udara motocikla u stražnji lijevi dio osobnog automobila, a potom slijetanja motocikla s kolnika u odvodni kanal sa sjeverne strane i nakon toga udara motocikla u betonski rub kolnog ulaza.

U ovoj prometnoj nesreći smrtno je stradao 22-godišnji vozač motocikla.

Nadležnom državnom odvjetništvu policija će, protiv 33-godišnjeg vozača osobnog automobila, dostaviti kaznenu prijavu zbog kaznenog djela izazivanje prometne nesreće u cestovnom prometu, a prekršajni nalog 44-godišnjem vlasniku motocikla zbog davanja na upravljanje motocikla osobi koja nije stekla pravo na upravljanje tom kategorijom vozila, priopćila je PU brodsko-posavska "
 
Ja ne kažem da je itko imun ni na grešku, ni na nepromišljenost, ni na smrt. Baš ja stalno govorim o smrti i potrebi pomirenja s Bogom prije nego se dođe na sudište.

Ali ljudi od tamo kažu da su se utrkivali, da mladić nije imao položeno za takav motor, da je policiji poznat po neprimjerenim vožnjama... dakle nije jedan čimbenik već cijeli niz vrlo otegotnih okolnosti. Opet velim, i jedan propust može biti koban, ali ovdje, kako je navedeno, je cijeli niz krivih odluka i postupaka. Držim da je razlika velika, bar statistički.

Tragedija time nije manja, niti je tuga utješena, ali je svakako dobar udarac živima u glavu da misle, da se paze i da ipak o nekim stvarima vode računa.

A najveće blago onima koji će se uplašiti - oni će najopreznije i najlakše, a samim time i statistički najsigurnije voziti. 

Bar neko dobro za ovo zlo.  :(
 
Proljeće je i još će biti nekoliko ovakvih nesreća dok vozači počnu više pažnje posvećivati vozačima dvotočkaša...

    http://www.glas-slavonije.hr/297954/8/Motociklist-bez-vozacke-dozvole-poginuo-u-Kujniku
 
Adame meni se to dogodilo nedavno srećom bez većih posljedica. Usred bijela dana.
 
Status
Not open for further replies.