Slavonski Brod-Verona BIKE EXPO MOTO SHOW 2017 Autoškola STOP - Dodo

Yamaha R1M

New member
Postovani,
Autoškola STOP - Slavonski Brod u suradnji sa Turistickim biroom organizira jednodnevni izlet u Veronu na izlozbeno-prodajni sajam motora i moto opreme te turisticko razgledavanje same Verone.
 
Na izlet se ide autobusom najvise turisticke klase s polaskom iz Slav.Broda 20.01.2017.god u 23,00 sata (petak) s parkinga kod trgovackog centra Kaufland gdje do povratka na osvijetljenom parkingu mozete ostaviti svoje automobile.
Zbog izuzetno povoljne kupnje u kasnijim popodnevnim satima te zbog atraktivnog sportskog programa u kojem mozete uzivati dok se odmarate od hodanja,kupovine ili razgledavanja povratak je planiran za 19,00 sati 21.01.2017.god.(subota)
Cijena prijevoza je 230 kn po osobi  (y) s rokom placanja do 10.01.2017.god,a cijena ulaznice na sajam je 18 eura i individualno se kupuje na blagajni samog sajma.
Svoje mjesto mozete rezervirati prije same uplate kako bi se znalo kada je autobus popunjen.
Posebno naglasavamo da je izlet u Veronu organiziran za sve zainteresirane koji zele kupiti nesto od moto opreme,koji zele samo razgledat sajam ili ih to uopce ne zanima ali zele provesti dan u razgledavanju grada Verone i njenih ZNAMENITOSTI.

Eventualne dodatne info. možete dobiti na tel. 098 341 958-Josip Vuković DODO Zahvaljujemo na ukazanom povjerenju.

http://www.motorbikeexpo.it/en/


Attachments area
Preview YouTube video Verona - Italy - UNESCO World Heritage Site

Verona - Italy - UNESCO World Heritage Site

https://youtu.be/-YHA84oG-eQ
Attachments area
Preview YouTube video Verona - Italy - UNESCO World Heritage Site

Verona - Italy - UNESCO World Heritage Site

 
  Ovako su dan u Veroni osmislili organizatori sajma....

    http://www.motorbikeexpo.it/en/program/
 

Attachments

  • kralj.jpg
    kralj.jpg
    86.3 KB · Views: 156
Naš autobus od Autoškole Stop iz Slavonskog Broda je popunjen sa 80 mjesta još prije desetak dana pa hvala svima koji su se odlučili ići na sajam u Veronu s nama.Iz Slavonskog Broda eto idu na kraju dva autobusa pa su se ljudi mogli odlučiti da li će netko biti duže ili kraće na sajmu u Veroni a mi smo oni koji ostaju duže u Veroni tj do navećer...... Hvala i Loryu što misli o našem autobusu ali već smo odavno popunjeni. :mrgreen: :mrgreen:
 
Malo kasnim na ovom forumu ali sam se i preko ovog foruma htjeo zahvaliti svim svojim prijateljima i poznanicima tj. Svima Vama koji su se odlučili za put u Veronu sa Autobusom u organizaciji Autoškole Stop iz Slavonskog Broda. Nadam se da ste imali vremena da na sajmu u Veroni kupite i vidimo sve što Vas je zanimalo...😀
Još jednom hvala svima.
 
Pa jel ima nekav izvještaj kako je bilo? Za nas koji nismo išli. :sad:
Pa nije valjda da nitko nije ništa posliko?
 
Weller said:
Pa jel ima nekav izvještaj kako je bilo? Za nas koji nismo išli. :sad:
Pa nije valjda da nitko nije ništa posliko?

165 000 posjetitelja govori samo za sebe....znaći vrijedilo je otići,evo ponešto imate ovdje

  https://www.google.hr/search?q=moto+bike+expo+2017&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_lcSCztvRAhVFOpoKHekOA74QsAQIRw&biw=1408&bih=670....

  ...i ovdje

  https://www.facebook.com/Motor-Bike-Expo-184867978213529/
 
Yamaha R1M said:
Postovani,
Autoškola STOP - Slavonski Brod u suradnji sa Turistickim biroom organizira jednodnevni izlet u Veronu na izlozbeno-prodajni sajam motora i moto opreme te turisticko razgledavanje same Verone.
 
Na izlet se ide autobusom najvise turisticke klase s polaskom iz Slav.Broda 20.01.2017.god u 23,00 sata


Nisam htio nista komentirati jer imam visok prag tolerancije, ali sada kada sam definitivno bolestan (nisam jedini) jednostavno moram, jer sam revoltiran spomenutim autobusom "najvise turisticke klase".


Autobus ima problema s velikim prodorom vanjskog (hladnog) zraka u straznjem dijelu!
Kod ubrzavanja se osjeti intezivan smrad ispusnih plinova iz auspuha euro 2 norme.
Temperatura bi padala proporcionalno vanjskoj, i kad bi vani bilo -10°C, unutra je puhao vrlo hladan zrak tako da smo bili prisiljeni stavljati kape, jakne, trenirke preko nogu i glave. Smrzli smo se kao p..., ali hladnoca nije toliki problem, nego hladno feniranje za koje je potrebna moto oprema i to ubija na putu od nekih 13h u oba smjera.

Puhalo je direktno u glavu (vec nakon par min voznje pocinje kihanje), kao da sjedis ispod klime, i nenormalno je bilo hladno s gornje strane natkoljenica. Neki su se decki zalili, medjutim nema tu pomoci bez Co2 aparata i 2 kvadrata lima.




Ako je ovo normalno za bus najvise turisticke klase, ja se duboko ispricavam, jer sam ocito fina guzica iako se povremeno vozim preko ove zime na 2 kotaca i -14°C.

Za ubuduce toplo preporucujem najam gradskog Zet-ovog autobusa koji je svemirski brod. (y)











 
vidim da se o tom pise i po drugim forumima

"Jedino što je baš bilo sranje je to što bus kada pređe 80-90km/h na autocesti počne piriti hladan zrak sa svih strana, kao da je šupalj.. a vani bilo od -4 do -14.. tako da smo u jaknama i kapuljačama sjedili i tamo i nazad"
 
luka737 said:
vidim da se o tom pise i po drugim forumima

"Jedino što je baš bilo sranje je to što bus kada pređe 80-90km/h na autocesti počne piriti hladan zrak sa svih strana, kao da je šupalj.. a vani bilo od -4 do -14.. tako da smo u jaknama i kapuljačama sjedili i tamo i nazad"

Cijeli komentar s ,,tog" foruma...

Put je nama Slavoncima malo gori jer ima 740km u jednom smjeru, tako da je to 9h vožnje u busu, ali od 230kn za povratnu karta po osobi put ne može izaći jeftinije nikako..
I divim se Osy-u, ja sam se izlomio sa svojih 182, kako je tek njemu bilo sa 197..
Jedino što je baš bilo sranje je to što bus kada pređe 80-90km/h na autocesti počne piriti hladan zrak sa svih strana, kao da je šupalj.. a vani bilo od -4 do -14.. tako da smo u jaknama i kapuljačama sjedili i tamo i nazad..
Ali sve u svemu vidjeli svega, malo trgovali, super se družili.. za preporuku svima..
 
Zagrijavanje prije povratka....

      https://www.youtube.com/watch?v=-pLa1sCk3bg
 
dajteh said:
Nisam htio nista komentirati jer imam visok prag tolerancije, ali sada kada sam definitivno bolestan (nisam jedini) jednostavno moram, jer sam revoltiran spomenutim autobusom "najvise turisticke klase".


Dobro je što nismo išli sa autobusom NAJNIŽE turističke klase....kako bi tek onda bilo.....možda bi ga morali na putu uzbrdo i gurati  :mrgreen: :mrgreen:
A kad smo stali u Sloveniji zar nisi vidio vašeg kolegu kako u kratkoj majci izlazi na minus 12. Njemu bilo vruće.
Na kraju samo da kažem u Brodu nisam imao baš izbora da biram autobuse a prije puta nisam imao tesnu vožnju u tom busu da otkrijem gdje puše hladno a gdje grije. Ja bi volio da je bilo bolje a to smo otkrili tek kad smo krenuli.
Uglavnom na sajmu smo imali vremena da se ugrijemo kupujući ili gledajući ponuđeno.