SLIKE

fire__blade

New member
jel ima ko kakvih slika sa trke iz rače ovaj vikend? poglavito me zanimaju skuteri i to keeway kup je rsam to vozio a neam baš slika..... ajte ako neko ima nek uploada pa posta tu ja mislim da bi to moglo zanimat još koga osim mene.... 8) pozdrav
 
Chimpa said:
imas na forumu cestitke .. a ako trebas imam jos toga doma
Daj mi pošalji na mail slike koje imaš, ja ću dobit sljedeći tjedan slike pa ću stavit na forum, [email protected]
 
fire__blade said:
jel ima ko kakvih slika sa trke iz rače ovaj vikend? poglavito me zanimaju skuteri i to keeway kup je rsam to vozio a neam baš slika..... ajte ako neko ima nek uploada pa posta tu ja mislim da bi to moglo zanimat još koga osim mene.... 8) pozdrav

koji si broj bio, i na kojem si mjestu završio ?
 
Hapi said:
fire__blade said:
jel ima ko kakvih slika sa trke iz rače ovaj vikend? poglavito me zanimaju skuteri i to keeway kup je rsam to vozio a neam baš slika..... ajte ako neko ima nek uploada pa posta tu ja mislim da bi to moglo zanimat još koga osim mene.... 8) pozdrav

koji si broj bio, i na kojem si mjestu završio ?

ma onako u kurcu bilo ... na treningu kiša velika pao i razbio vilice i volan.... a nisam se ni napravio neko vrijeme tako da sam startao 7. prvu trku bilo u kurcu malo nisam startao dobro i šta ja znam završio 6. a drugu bilo sunce cesta se osušila starta sam neloše kratko vrijeme sam bio drugi pa sam pao diga se i doša na 3. mjesto tako da sam sve skupa bio 4. za 3 bofa izgubio 3. misto jer sam u prvoj bija 6. to je sve zasralo a druga relativno OK prošla... jbga ipak je to prva trka drugi put će bit bolje . a ja sam treba vozit 70ccm samo skuter nije bija gotov pa sam vozio ovo a na idučoj u poreču vozim 70ccm zipa POLINI
 
evo par slika od mene.. nažalost nemam ih nego samo par .. a najviše bi tija sliku ako neko ima iz drugog desnog zavoja poslje cilja taj je bija prejeben tamo sam skoro svai put slajderom dirao pod 8) a ovaj prvi desni je bija u kurcu još pogotovo zato jer je poslje nizbrdice u tom sam zavoju 3 puta pao ...

http://img223.echo.cx/img223/6914/p50800069dt.jpg

http://img223.echo.cx/img223/1759/p50800018ra.jpg

na ovoj prvoj slici se vidi kraj zavoja dakle već stojim skoro uspravno i to je zavoj kad sam uspio prijeći Dinka Tuliča pobjednika obe trke ali to moje drugo mjesto je kratko trjalo jer me on na ravnici poslje šikane pretekao vjerovatno zbog bržeg prolaza šikanom i veće inercije i ja pri ponovnom pokušaju da ga prijeđem izvana u ovom zavoju sam pao....


uglavom da nepišem previše po meni je bilo onako ok za prvu trku , trebalo je bit bolej ali jebat ga! eh da je barem za treninga i prve trke bilo suho! i najviše mi je žao šta mi je za pišljiva 3 boda izmakao pehar ali šta je tu je u poreču će bit bolje.
 
Evo mene



Od struganja po zavojima
 
Dobro je dečki! Samo grizite i dalje. Moto-sport je prekrasan sport!
I mi malo "veći" se veselimo vašem entuzijazmu.
 
69 said:
Dobro je dečki! Samo grizite i dalje. Moto-sport je prekrasan sport!
I mi malo "veći" se veselimo vašem entuzijazmu.
Ako srededim MZ za bjelovar opet vozim sa njim!!!
Znaći da sam i ja među većima :mrgreen:
 
sve je to ljepo , i ja bi vozil s APN-com , al mi moji nedaju :cry: :cry: :cry: . Kakve gume koristite za trke (za APN) ?
 
E ako si ti vozio broj 10, onda sam te ja dizao kad si frknuo a to je bilo 4 puta u prvom desnom zavoju poslije starta :twisted: :twisted: :cool:
 
bikerbj said:
E ako si ti vozio broj 10, onda sam te ja dizao kad si frknuo a to je bilo 4 puta u prvom desnom zavoju poslije starta :twisted: :twisted: :cool:

ne ja sam bija broj 6.... ajd pošalji slike.... i pa sam u prvom desnom tri puta dva puta me neko dizao jednom sam se sam ustao....
 
bikerbj said:
E ako si ti vozio broj 10, onda sam te ja dizao kad si frknuo a to je bilo 4 puta u prvom desnom zavoju poslije starta :twisted: :twisted: :cool:

daj ajd pošalji mi te slike više.....
 
Evo sam ti poslao slike, ali to nisam ja slikao jer sam bio redar i nisam imao vremena za to :twisted: I nisam ti stiga prije poslati jer sam imao drugi obaveza a naveče mi je onda najslađe u krpe :twisted: :cool: