SLOVAKIA RING -Valentinos & SPYDER MOTOSPORT

angelo.ma

Active member
od 06.09-09.09 forumaš Gromko (Spyder Motosport) u suradnji s Valentinos motosport organizira je happening na Slovakia Ringu.
iz HR je bio naš forumaš Ante u svojstvu vozaća  (y) , Taubi kao njegov mehaničar i moja malenkost kao vozać  :mrgreen:
na Slovakiji smo zatekli zokyja29 koji od ranog jutra "čuva karton pive" . pošto je Taubi kavoman, a Ante i ja sportaši mi smo krenili s kavom  (y)
 
pošto smo ga odbili za pivu počastio nas je po dvi zadnje gume i jednom prednjom, mada smo došli pripremljeni  8) . ali nismo ga odbili jer on ih i onako neće tribat  :mrgreen: :piva:
 
meni je u petak crka QS tako da sam se malo mučio dok se nisam navika bez njega :( :palacdolje:, u Subotu smo vozili trku i s obzirom da smo prvi put na toj stazi Ante je rasturio  8) (y)
i stari je napokon dobio smješak na licu :)
 
staza je neobična, osim šta ima jako dugu ciljnu i brze dionice, ima tri uzvišenja di se doslovno leti ako se dođe dovoljno brzo, u središtu su jako spori i vezani zavoji, kaže Ante da ga podsjeća na Marof  :neznam:
tribalo je neko vrime da se naviknemo da možemo vozit po pasicama jer su poravnate sa stazom i nisu skliske kao na Grobniku  8) :0648:
evo jedan clip kako ne triba vozit preko hupsera, malo sam se zeza  :mrgreen:
slovakia skok.mp4
 
(y)To smo čekali.....ljepo i čestitke
Već sam danas postavio pitanje na motohape... podatak da je Ante bio zamalo i 3 da nije bilo nekakvog sudara gdje su svi poizletali sa staze zajedno sa njim?
 
Szzi2448 said:
(y) To smo čekali.....ljepo i čestitke
Već sam danas postavio pitanje na motohape... podatak da je Ante bio zamalo i 3 da nije bilo nekakvog sudara gdje su svi poizletali sa staze zajedno sa njim?
je  (y), vozio je exstra  8) i mislim da je bio u borbi za treće misto al bi volio da on sam napiše koje slovo, da ćujemo iz prve ruke  8)

Aaaanteeee jaaaviii seeee  :mrgreen: :0648:
 
Ti si bio tamo nešto malo sporiji od njega po vremenima ali još uvjek pre brz za veliku većinu i nas i njih tamo (y)
A sto se tiče enduranca čujem da je i to inspektorski završilo...ko madjaru na alpeadriji :misli:Normalno ne Anteovom krivicom već od tima za koji je vozio :sad:
 
Ante se u Subotu uhodava da bi u Nedilju zasjao u najboljem svijetlu, bio je izvrstan  :bananarace: :bananarace: :jiggie: :cheer:

ja neću tražit izgovore, ali mislim da sam moga puno bolje  :?
kao šta sam prije napisa crka mi je u petak shifter, pola dana sam tražio razlog trokiranja dok nisam doša do njega, a ostatak dana sam tražio po stazi da ga kupim od nekoga, naravno da nisam naša  :x , vrlo malo je ostalo vremena za kvalitetniji trening i nekav setup ovijesa šta se vidi na snimci trke da mi je motor jako nemiran na unutarnjem dijelu staze :palacdolje: , Taubi je bio zauzet uštimavanjem Antinog motora tako da sam bio prepušten sam sebi  :?.
u Subotu sam mislio odvozit utrku na midium-softu, al me Taubi odgovorio i pred start sam montira midijum. u trku sam uša umoran i potrošen fizički i psihički, a možda je samo tribalo imat jajca i otvorit gas  :evil:  :mrgreen:
 
Svatko tko je imalo normalan moze Vam samo zavidjeti na cjelom dozivljaju i iskustvu.kad citam koliko ljepo pišeš o prijatelju i koliko skromno o sebi ,nemoras govoriti da si trebao imati vise muda za bolje rezultate jer ovako se ophode sam pravi sampioni(i ljudi)tako da svi znamo da ti muda nije falilo sigurno već samo srece sa svim tim stvarima koje su itekako bitne (y)
 
UH, zaboravio sam našeg zoky-ja  :bonk:
on se stvarno trudio iz petnih žila, poveo je dva motora al se nije moga nikako sastat s njima  :?.
  :misli: a možda je ona silna piva odradila svoje  :neznam:  :mrgreen: :jesus:

zoky, daj se javi i napiši dva slova šta se dešavalo do Nedilje, daj svoje viđenje vikenda  :0648: (y)

 
Evo da napišem i ja koju:

Prvo zahvala Zokiju29, Angelu, Gromku i nakraju i Taubiju na prekrasnom vikendu u zemlji lakih žena i teških droga  :LOL:
Ekipa je bila fenomenalna, povijesno jedinstvo hrvata i njemaca vidijelo se na nedeljnom endurancu.
Što se tiče subotnje utrke, uspio sam se sa 8 startne pozicije kroz 2 kruga probiti na 3. mjesto , međutim nažalost nas 7-8 bilo je tu negdje sa vremenima i ja se nisam dobro branio na nekim mjestima na kojima sam trebao, ipak sam bio prvi puta tamo pa sam vozio idealne putanje a ne defanzivne. Došlo je do incidenta kada je ženska ispred mene udarila tipa ispred sebe , sve to se zbivalo na 2 metra od mene, ali ja tu nisam pretrpio nikakvu štetu osim što me u tom neredu prošao još jedan motocikl a bio je predzadnji zavoj zadnjeg kruga, uglavnom fight je bio 8 krugova cijelo vrijem, u cilj smo ušli nas 3 maltene skupa (y)
Endurance je bio nešto sasvim drugo. Prvo nisam vozio svoj motor već Suzuki K5 ili 6 od Gromka,a inače nisam baš vozio 1000ice nikada te mi je trebalo vremena par krugova da skužim da to ideee u PM :shock:, jedino što za razilku od moje yamahe koja leži ko krpelj u zavojima ovaj je malo ograničen zbog serijske amortizacije i niskih komandi. Trka je trajala 6 h i moram reći da n a kraju to je prošlo ko sat vremena. Uostalom taman sam na 5h;50min skužio stazu i opalio 2;16  :LOL:

angelo daj stavi malo trku 600 da gledamo :021:
 
Evo da i Tebi Ante  direktno čestitam na rezultatu....e sad pitanje :mrgreen:Znaci li to da mozemo ubrzo očekivati novu litrenku u garaži poslje ovog iskustva na suzukiu