Slovenski motodrom...

sve si mislim da s toga ipak nista


premala je Slovenija za takav projekt  8)
 
Tako nesto je moglo biti ili bi moglo biti u Novom Marofu samo da se vlasnik malo vise konzultirao sa ljudima koji su u tom poslu.
 
speed attack said:
sve si mislim da s toga ipak nista

premala je Slovenija za takav projekt  8)

Zašto premala? Nema tu nobene veze mala Slovenija, ako če bit srijedstva isključno privatna. Ako dobije gradbene dozvole i da srijedstva postoje nema nobene ovire da taj projekt ne zaživi.
 
Treba Bandiću šapnuti da pored zagreba sagradi nešto slično sad kad nema Mičevca a špansko se koristi samo za karting :palacdolje:
 
Slovenci, a kaj je s Mobi krogom (mislim da se tak zove) ??
 
progressof_B said:
...kaj velite...meni bu blizu  :wink:  :mrgreen:

http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=article&aid=2886

Kaj buš im prodal zemlju da nekaj tak velikog uspiju napravit?? idem ja fletno u mađarskoj kupit neki komad zemlje jer bu im sigurno sfalilo  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Goran zzz said:
Kaj buš im prodal zemlju da nekaj tak velikog uspiju napravit?? idem ja fletno u mađarskoj kupit neki komad zemlje jer bu im sigurno sfalilo  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
...budu oni to do Mure razvlekli pa bu im dosta kvadrata...  :mrgreen:
 
Progress, dok se to napravi mi budemo prestari za to :mrgreen:


U svakom slućaju, zanimljivo bi bilo imati to par desetaka km od kuće (y)
 
vzblade said:
Tako nesto je moglo biti ili bi moglo biti u Novom Marofu samo da se vlasnik malo vise konzultirao sa ljudima koji su u tom poslu.
marof krece u rekonstrukciju po završetku sezone  (y)
 
Goran zzz said:
da samo je pitanje koje sezone????  :misli: :misli:
ove , bar su mi rekli tako prije dva tjedna , nacrti su gotovi , dozvola je u đepu ... a sad ... :neznam:

i bit ce zaista velika , R-uše će doći na svoje  :mrgreen:
 
markookram said:
ove , bar su mi rekli tako prije dva tjedna , nacrti su gotovi , dozvola je u đepu ... a sad ... :neznam:

i bit ce zaista velika , R-uše će doći na svoje  :mrgreen:

Tak sam ja čul za kraj prošle sezone  (y) pa niš  :palacdolje:
 
Goran zzz said:
da samo je pitanje koje sezone????  :misli: :misli:
(y)