slunj 11.07.2009.

Okica

New member
kako je drustvance pozvano na trku u slunju tjedan dana prerano, na pravi dan otislasam pogledati trku sama.
fotac sam zaboravila i sve je slikano mobijem pa, eto, nemojte zamjeriti. trka mi se svidjela i odlucila sam podijeliti uzitak iako slike nisu savrsene. bit je u druzenju i voznji  :D

krenimo redom:
bila je ne prevelika guzva, vruce, puno prasine i prekrasne voznje.
 
vozile su se 2 trke u 4 grupe, 50ccm klasa 'do 10 godina', 80ccm  i 2 grupe po 250ccm, njih je bilo najvise pa su ih podijelili da se ne 'pogaze'  :mrgreen: medusobno. tako je bilo i vise start-ova, uspjela sam uloviti 2, ali, priznajem da je to uspjeh, sto je i ova jedna fotka kakva takva. fantasticno je odmah nakon starta, dok se ne 'rastegnu' po stazi! to grmi, prasi, tutnji
 
pa tako grupirani stvaraju opci dojam oblaka prasine iz kojeg imam dojam da nitko nece prezivjeti.
prezive! i dobro voze!
okolina ih iscekuje
 
a oni stizu, u prolasku ostavljajuci smedi oblak
 
naravno, skokovi su najimpresivniji, kad ga uspijem uloviti  :LOL:
 
a ni doskoci nisu za odbaciti!
molim da si sliku 1, 3 i 4 postavite tako da ljudi sa strane stoje okomito, ja sam lovila kako sam uspjela
 
bile su dvije djevojcice. jedna ima 16 godina, upoznale smo se. drugu sam uspjela sliknut samo s leda
 
malo brdasce, iza kojeg slijedi nizbrdica na kojoj sam najvise stajala, sjedila i nakon kojeg 'nastaju' lijepi skokovi i let i doskoci
 
mladac koji me, od ovih iz starije grupe, najvise zadivio.
nekima idu skokovi, nekima zavoji, a on je dobar u svemu.
fantastican je bio kad je u skoku stisnuo motor koljenima, digao noge s fuzica i ruke s guvernala, i zamahao stopalima prema publici.
 
i ono najljepse na kraju:
bilo ih je 5 u grupi /kategoriji/
nisam sigurna, ali mislim da je (ili su) najstariji u toj grupi 10 godisnjaci.
medutim najmladi je imao 6 godina!
i neunistiv je!
da, ovi veci ga preteknu,
da, brzi su
i da - najbolji je!
uredno je odvozio do kraja obje trke, dajuci sve od sebe  (y) (y) (y)

 
ispravak:
zadnja slika, iako pise 10-godisnjak je taj malac od 6 godina!
 
husaberg said:
zove se Antonio Ivšić i ima 9 godina
iduće godine prelazi u klasu 65

ispricavam se. svi su oko mene govorili da ima 6 godina.
znam samo da sam ja odusevljena kako djeca voze!  (y)
 
Okica said:
mladac koji me, od ovih iz starije grupe, najvise zadivio.
nekima idu skokovi, nekima zavoji, a on je dobar u svemu.
fantastican je bio kad je u skoku stisnuo motor koljenima, digao noge s fuzica i ruke s guvernala, i zamahao stopalima prema publici.

hvala na ovim lijepim komentarima,ali treba još dosta trenirati    :skuter: