Snaga GSX R1000 model 2005...

wheelsurfer said:
moto puls katalog kaze:
cca 183 ks

ma LOL... kakje bilo sa njnjom 10 kad aje dolazima... svaki novi test koji binegdje bio ninja imam 10 konja više =)

i onda je neko nekaj napravio neki test i imali pun qurac manje
 
uopce me ne zanima specificirana snaga, ono sto me zanim aje snaga na zadnjem kotacu i na kojem je podrucju najveci okretni moment. Mislim da je to najbitnije.
 
Mislim da se perfomanse motora nece puno razlikovati od proslogodisnjih ili ovogodisnjih CBR1000, R1, Zx10.
Ono sto smatram da ce trebati promjeniti je polozaj auspuha, i pretpostavljam da ce vec u jesen ili proljece predstaviti novi model sa auspuhom ispod sica.
Pa evo vec je u PS magazinu predstavljen Zx10 za 2006 sa auspuhom ispod sica i jako dobro izgleda....

Ali nije stvar samo u izgledu, vec ima tu drugo puno bitnije pitanje, tj. pitanje aerodinamicke simetricnosti.... no vidjet cemo na jesen... :shock:
 
Ja pitao u KMS-u dali će biti kakvih promjena na ZX-10R i rekli su mi da će se znati tek u 8mj. Ko je sad tu lud? :?
 
prema podacima iz "Motorrad-a" bit ce 178ks i 166kg(suha)
 
DriftMaster said:
Ja pitao u KMS-u dali će biti kakvih promjena na ZX-10R i rekli su mi da će se znati tek u 8mj. Ko je sad tu lud? :?

U PSu je pisalo da ce vjerojatno tako izgledati, ali to naravno nije oficijelno...
Mada oni vrlo cesto pogode kakav ce stvarno izgledati... :p

Mislim da se radilo o prikazu model Zx10RR, ali nisu i Kawi ludi da predstave vec novi model, kada se stari jos uvijek dobro prodaje... :!:
 
Rivi said:
Dajte, ljudi,nemojte pijani pisat postove. Ništa se ne razumi'! :mrgreen:
ovaj forum ne samo šta saznaš informacije, nego se na masu postova
odvalim od smjeha... :rah:
 
SuzaFan said:
Di se može vidit službeni podatak kolko će konja imat?
Na suzuki.de još nema...

zar je bitno?
 
Naravno da je bitno :!: Kol'ko konja i kol'ko centimetara su najbitnije stvari! :paper: :roll: (Di je sad onaj smajlic koji rola s ocima? Sjebali ga s ovim).
 
NAJBITNIJE JE NE ODLJEPLJIVAT PLOČICE U KUPIONI










srki
 
Nema podataka o snazi (službenih). Evo ostali

Engine - 4-stroke, liquid-cooled, DOHC, 4-cylinder

Bore × stroke - 73.4 mm × 59 mm

Displacement - 999 cc

Compression Ratio - 12.5:1

Induction - Fuel injection 44 mm throttle bodies, two injectors per cylinder

Transmission - Six speed, constant mesh

Frame type - Twin-spar (aluminium alloy)

Rake/trail - 23.75 degrees / 96 mm

Suspension Front - Inverted telescopic, coil spring, spring pre-load fully adjustable, rebound and compression damping force fully adjustable

Suspension Rear - Link type, oil damped, coil spring, spring pre-load fully adjustable, rebound and compression damping force fully adjustable

Brakes Front - Radial mount, 4-piston calipers, 2 x 310 mm discs

Brake Rear - Two piston caliper, 220 mm disc

Tyres Front - 120/70 ZR17

Tyres Rear - 190/50 ZR17

Fuel tank - 18 L

Overall length - 2,030 mm

Overall width - 710 mm

Overall height - 1,130 mm

Wheelbase - 1,405 mm

Seat height - 810 mm

Dry weight - 166kg

Available - May (Approx.)
 
Onaj tko je bio ne sajmu intermot u drugom mjesecu mogao je na suzukiju proćitati umjeto tablice podatke o snazi motora a to je 178 ps.
ali pricekajmo akrapovića da izmjeri jer on mi je najmjerodavni!!