Snimke trka sa moto hepeninga?

Damir

New member
..jel ima kojim slučajem netko sa ovog foruma il znate da je netko drugi snimao trke na hepeningu... zanimaju me timska u subotu i serija u nedilju...
 
Emil je snimao, ali samo Sašu i Krunu. Ne znam da bi se našlo nešto drugo. Šta te zanima?
 
..samo timsku ? ima li di zokija?možda ulazak u boks? zanima me i klasa serija da vidim kako je to izgledalo sa strane...
 
Damir said:
..samo timsku ?


Jebote, pa nisam ja bio službeni snimatelj tamo. To sam malo za Sašinu i Kruninu privatnu kolekciju. Ali nema scena kao u filmiću sa Seve :mrgreen:
 
...ako si samo njih snimao šta si radio one dvije minute i dvadesetak sekundi pauze dok bi čekao da se iznova pojave :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
..jel imaš onda zokijev ulaz u boks zabilježen :?: :?:
 
Mislim da sam to uživo vidio samo ja, mislim od poznatih. Svi su bili okrenuti prema stazi dok sam ja za Alena pratio njegov ulazak u boks. Saša je tad negdje izlazio iz rupe ali na kraju nije niti ušao u box.
 
mate said:
Mislim da sam to uživo vidio samo ja, mislim od poznatih. Svi su bili okrenuti prema stazi dok sam ja za Alena pratio njegov ulazak u boks. Saša je tad negdje izlazio iz rupe ali na kraju nije niti ušao u box.

Nisi to smija spomenut.
Jesi gledao WILD WILD WEST?
Odrubimo ti glavu i spojimo je na projektor :wink: :mrgreen:
 
Damir said:
...ako si samo njih snimao šta si radio one dvije minute i dvadesetak sekundi pauze dok bi čekao da se iznova pojave :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
..jel imaš onda zokijev ulaz u boks zabilježen :?: :?:

Manje sam čekao, jer sam ih snimao i u rupi i prilikom prolaska po ciljnoj. :mrgreen:
Kad je netko rekao:Gle ovog k...... :mrgreen: kako se zabio u gume, pokušao sam i to snimiti, ali je nemoguće bilo s mog mjesta. Jbg.
 
Nike said:
Nisi to smija spomenut.
Jesi gledao WILD WILD WEST?
Odrubimo ti glavu i spojimo je na projektor :wink: :mrgreen:

Jesi siguran da postoji toliki projektor, eventualno onaj video wall sa nogometnih stadiona? :mrgreen: :mrgreen:
 
A zapravo to i nije dobra ideja. Zamisli koliko bi se onda poznatih "Severina" pojavilo??? :mrgreen: :mrgreen: Shepi bi bio ljut na mene ko pas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
A zapravo to i nije dobra ideja. Zamisli koliko bi se onda poznatih "Severina" pojavilo??? :mrgreen: :mrgreen: Shepi bi bio ljut na mene ko pas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:paper: :paper:
 
mate said:
Nike said:
Nisi to smija spomenut.
Jesi gledao WILD WILD WEST?
Odrubimo ti glavu i spojimo je na projektor :wink: :mrgreen:

Jesi siguran da postoji toliki projektor, eventualno onaj video wall sa nogometnih stadiona? :mrgreen: :mrgreen:

Ima onaj STELLA ARTOIS movie special... :mrgreen: