SOKOL za 2008

33

Active member
Ak je bilo, brisi odma.  :mrgreen:
http://1000ps.at/testbericht-2271910-Suzuki_Hayabusa_2008
 
Interesantno je kod ovoga austrijskog testa da su se bili voljni par vur kilavit da dojdu sa autima u njemacku da bi mogli sokola stisnuti 300 na vuru i jos k tomu sa njemackim tablicama. Naima taj test napraviti u Austriji im niti na pamet ne pada. Tu se vidi kak i na koji nacin se jedan rodjeni Austrijanac odnosi prema toj tematici(naime brzini). Brzina je sloboda za dusu-veli covjek i osjeca se kak pravi kriminalac ak registrira i kupi sokola u Austriji jer se kao "moze" i 300 voziti.
Puno toga bi jos rekel al se nadam da bute i citali.  (y)
 
Jeb...sokol sa panđama na zicu, nadam se da ga nije izgrebal  :LOL:
Uf...motor je do jaja, sam kaj ne kužim njemački pa pojma nemam o čemu pišu  :misli:
 
Street Illegal said:
Jeb...sokol sa panđama na zicu, nadam se da ga nije izgrebal  :LOL:
Uf...motor je do jaja, sam kaj ne kužim njemački pa pojma nemam o čemu pišu  :misli:
Uglavnom se zaliju da se nemaju di vozit sa njim jer je A. mala i jako restriktivna kaj se tice onoga da je brzina sloboda za dusu. Ja citam njihove testove i prosli put su ih lepo na testiranju cekali serif i sudac i olaksali odmah za 800 €.
Pise covjek kak je taj osjecaj fenomenalan kad se vozis 300. Samo ima,veli,puno parkiranih auta na auto putu ( u Njemackoj). I tak u tom smislu. nas u Hr. to ne smeta,mi imamo predobre ceste za tu brzinu.  :mrgreen:
 
sam da mu se ne pos*re na sic..  :mrgreen:
 
Turbo said:
sam da mu se ne pos*re na sic..  :mrgreen:

Eto razloga uzimat drugi    :mrgreen: