SOLIDARNOST - KADA SE DOGODI NEZGODA :( -> :)

Gemich

New member
:sadblinky: --> :D
Ako se članu foruma dogodi nezgoda kao npr. sada Foggiju i kada bi
većina udijelila kakvu crkavicu mnogo lakše bi se pretrpile duševne boli :zid: ( dok motor zaraste )

molim prijedloge tj. mehanizme kako to izvesti ?
1. Ž.R. MK MOTORI poziv na br. nekakav namjenski za moto. solidarnost
2. Dostava direkno na TR "nesretniku"
3. 060 servis
4. ...

:sadblinky: --> :D

da li ste ZA ?? ja jesam !!! a VI ??
 
Da bolje financisjki stojim, ja sam sigurno ZA to. Da svatko da par desetaka eura, uvjek bi bilo lakše dalje. Nikad se ne znam tko će naje... pa će trebat pomoć, a budući da smo svi jedna velika obitelj trebali bi pomagat jedni drugima.
 
HONDA-biker said:
Da bolje financisjki stojim, ja sam sigurno ZA to. Da svatko da par desetaka eura, uvjek bi bilo lakše dalje. Nikad se ne znam tko će naje... pa će trebat pomoć, a budući da smo svi jedna velika obitelj trebali bi pomagat jedni drugima.


Ma dobra vam je ideja.Ja još od prošlog susreta sa Grobnika imam dugova od štete motora pa možete početi skupljati.Javite kad skupite da znam se pripremiti.
 
mate said:
Ovo je jedna od najglupljih ideja koju sam čuo u životu!

priznajem da je ideja pomalo "komunistička" :oops:
meni je dobro i boli me kurac za sve VAS :B: :B:
 
Kad je ideja već tu, meni se jako sviđa novi zx 10, a malo mi fali za njega, pa.... :mrgreen: :mrgreen: 8)
 
koliko bi mi se ta ideja trenutno svidjela misim da nebi dobro utjecala na mene jer bi tada jedina stvar koja me koci u voznji (a to je razbijanje motora) postala manje vazna, i klub bi bankrotirao :mrgreen:
 
ideja je totalno blesava. totalno.
mislim, sve to stoji s gledišta morala, bla, bla.....al u praksi? :shock:
 
evo ja cu napisati broj racuna pa neka se praksa pokaze:

Ivan Majić
3220854311 -ZaBa

:mrgreen:
zahvaljujem...
 
Da ima nešto na tom računu tražio bi te bianco potpis i osobnu da ti uplatim...koliko si pametan sigurno bi popušio i dao...isto kao i ono za farove, oklope i ostalo :mrgreen: :mrgreen:
 
naravno da bi dao :wink:
za one djelove neznam jer sam pobrisao u inboxu slucajno tvoj odgovor u vezi farova, ali za cjenu o kojoj si pricao nabavim cijeli motor :D
 
Prvo sam ti napisao da imam sve dijelove...pa si se napalio ko konj...onda sam stavio nebuloznu cijenu pa ti je pao mrak na oči...onda bi jebeno spustio da se ponovo napališ i kad bi puko od sreće reko bi ti da se zajebavam. Počelo je dobro ali si zbriso s neta prerano... :mrgreen: :mrgreen:
 
jebise :mrgreen: :mrgreen: radije odi uplati neke pare na racun nego da zezas omladinu :wink:
 
Evo ja sam nedavno kresno. Kupite mi 4 žmigavca, a zguljene oklope ču ja sam sredit. 8)
 
MadRider said:
Evo ja sam nedavno kresno. Kupite mi 4 žmigavca, a zguljene oklope ču ja sam sredit. 8)

Pa fino i si se ti skreso ak su ti sva 4 otišla... :shock: :mrgreen:
 
ma ne ono su stari ožiljci, al čeko sam da sve polupam tak da sve nove kupim. Jel zna ko kolko košta komad žmigavca? 8)
 
Fakat ga serete! Kak ce se covjek naucit ne radit pizdarije po cesti, pogotovo po gradu. Kada ga nakon udesa jos udare po djepu, sjetit ce se drugi put kad ce otvarati gas u naseljenom mjestu gdje je vrlo veliki faktor iznenadjenja.