Spasimo R-ove!

Je, i meni je taj motor bio tiha patnja, jos otkako sam ga ko klinac na Jarunu prvi put vidio.

Jbt, ko da sam vidio NLO. :mrgreen:

Nije najljepsi ikad R, ali meni osobno je svakako u vrhu kod japanaca (skupa sa 07-08 R1, R6 2006-2016, CBR600RR 2005-06, ZX-6R 03-04.... ). Vjerojatno je to do toga da sam tad slinio na motore i gledao sta bih kupio pa je ostalo u glavi.

Za sad sredit malo potrošnog materijala pa ćemo vidjet za dalje. Već imam neke ideje u glavi :cool:
 
Dobro da je završila kod Kikija.Ali ne mrem se pomiriti s tim da se ne smije znati od kud je došla.Ok ,znam od kud je ,ali da to mora biti tak tajanstveno.,a skoro je završila u mojoj garažici.
 
Je, i meni je taj motor bio tiha patnja, jos otkako sam ga ko klinac na Jarunu prvi put vidio.

Jbt, ko da sam vidio NLO. :mrgreen:

Nije najljepsi ikad R, ali meni osobno je svakako u vrhu kod japanaca (skupa sa 07-08 R1, R6 2006-2016, CBR600RR 2005-06, ZX-6R 03-04.... ). Vjerojatno je to do toga da sam tad slinio na motore i gledao sta bih kupio pa je ostalo u glavi.

Za sad sredit malo potrošnog materijala pa ćemo vidjet za dalje. Već imam neke ideje u glavi :cool:
Puno je faktora ali ovaj vezan uz vremenski period je vjerojatno ključan jer ovo sto navodis je druga liga.😄
 
Al' nijedno cudo nije
Bilo ravno onome
Kad je stari uparkir'o
U bascu R1 ‘98.. :mrgreen:

2000e su ipak posebne jer su R-ovi bili na vrhuncu (bar u mojoj glavi)…i sve ono sto je islo uz to..od ljudi po gradu koji su samo R vozili pa do hrpetine ljudi na Grobniku..ne bude se ponovilo vise..

kad smo vec kod ovih koji dobro zgledaju u 00ima.. 999 je druga krajnost:mrgreen:
 
Kako kome...meni 999 po svemu ispred svih navedenih...taj motor ducati fanovi nisu prihvatili jer je bolji od predhodnika, koliko kod on bio leganda i to se ne moze prihvatit 😆
 
  • Like
Reactions: Nero
Dobro da je završila kod Kikija.Ali ne mrem se pomiriti s tim da se ne smije znati od kud je došla.Ok ,znam od kud je ,ali da to mora biti tak tajanstveno.,a skoro je završila u mojoj garažici.
Previdio pitanje, naravno da mozes znat. Iz SLO, odmah preko grane, ovih dana slijedi papriologija. (y)

2000e su ipak posebne jer su R-ovi bili na vrhuncu (bar u mojoj glavi)…i sve ono sto je islo uz to..od ljudi po gradu koji su samo R vozili pa do hrpetine ljudi na Grobniku..ne bude se ponovilo vise..
Slažem se, sad su koze na redu, u svim oblicima i bojama i sa svim koferima za đir do Severina :mrgreen:
 
999 sam imao i bomba mi je.

Osebujan i jeben dan danas.

Da bar nisu popularni, bili bi 2-3 keke i uzeja bi jednog bezveze
Bio jedan zuti na rabu za 3500...nismo ga isli pogledat i sigurno je bilo ulaganja, al za te novce se isplatilo
 
Je, i meni je taj motor bio tiha patnja, jos otkako sam ga ko klinac na Jarunu prvi put vidio.

Jbt, ko da sam vidio NLO. :mrgreen:

Nije najljepsi ikad R, ali meni osobno je svakako u vrhu kod japanaca (skupa sa 07-08 R1, R6 2006-2016, CBR600RR 2005-06, ZX-6R 03-04.... ). Vjerojatno je to do toga da sam tad slinio na motore i gledao sta bih kupio pa je ostalo u glavi.

Za sad sredit malo potrošnog materijala pa ćemo vidjet za dalje. Već imam neke ideje u glavi :cool:
Jel mozda fale neki modeli iz tog razdoblja🤔
 
Dobro da je završila kod Kikija.Ali ne mrem se pomiriti s tim da se ne smije znati od kud je došla.Ok ,znam od kud je ,ali da to mora biti tak tajanstveno.,a skoro je završila u mojoj garažici.
nije od mateka ak na njega misliš, taj može završiti jedino ume, a možda i bude
 
  • Like
Reactions: go-go
nije od mateka ak na njega misliš, taj može završiti jedino ume, a možda i bude
Znam da nije od Mateka,o znam itekak da nije.Ak Matekova završi pri tebi to bu značilo samo jedno.Da je Matek konačno dosta veliki dečko i da je došlo vreme da se prebaci na dvanaesticu,onak full otprtu.Nikakve buse niti iksiksi.🍻👑👓🍸
 
Znam da nije od Mateka,o znam itekak da nije.Ak Matekova završi pri tebi to bu značilo samo jedno.Da je Matek konačno dosta veliki dečko i da je došlo vreme da se prebaci na dvanaesticu,onak full otprtu.Nikakve buse niti iksiksi.🍻👑👓🍸
Cek tog iz slo si i ti gledao? Kod nas nije bilo ni jednog u oglasniku.
 
Bilo je,ali po nekim meni neprihvatljivim kriterijima i zahtjevima.Sve zajedno kod nas par komada uključujući i ovog Matekovog. Tarife su kakve jesu,nema puno pomaka,tak da je ovaj tvoj premija.