specijalne farbe

Streetfighter

Active member
joj dugo vec slinim za ovim extra farbama..dal netko zna koliko dodju? ima ih di kupit u hrvatskoj?i koliko dodje perla bijela?






 
Ima, ima... ja često s njima znam crtat. Kolko ja znam kod nas možeš nabaviti od sljedećih proizvođača; STANDOX I GLASURIT, obe imaju zastupnike, u Lučkom (zg-jug (mercatone)...
Ja mogu nabaviti po cijenu od nekih 50tak eura po decilitru...
Ja trenutno imam bijelu koja prelazi u plavkastu, ali ja ju mijenjam tako da radim sa raznim podlogama, a također imam još neke fore s kojima mogu izvuć razne efekte iz jedne boje...
Sretno u pronalaženju...
P.S. javi se ako budeš naišo' na kakve poteškoće :wink:
 
a također imaš min. 5 vrsti bijele perle i sve imaju drugačiju cijenu... ovdje ti je jako bitno da znaš što hoćeš, ili da bar znaš do kolko možeš...
 
iskreno nisam, ali princip nanošenja na podlogu je isti kao i kod ostalih farbi... treba pitati za cijenu takve boje; mislim da su dečki iz glasurita raspravljali o njoj da je došla, jer navodno te boje ima ali nisu još imali mušteriju sa tim zahtjevom tako da još nisu ni oni u živo vidjeli kako to zapravo izgleda... crom boje u sebi ne sadrže nikakvu perlu, one su čista baza i čisti bezbojni - a kada bi sadržavale perlu mislim da nebi imale efekt croma...
 
srka, koliko dcl treba za cijeli motor i da li je sam postupak lakiranja isti ili je po nečemu specifičan?
 
da naravno da je postupak isti/sličan kao i kod sličnih mettalic boja...
količina boje ovisi o površini bojenja recimo ovako; sa dobrom špricom jedan chooper (zadnji+prvi blatobran+rezervar dalo bi se sa 2 deci baze, malo više podloge- 2,5-3dcl, i ja uvijek mećem puno,puno bezbojnog do pola litre čak...
 
Kod Ivičeka u lučkom imaš te boje.
Postupak je isti samo ti treba dobra šprica (SATA Digital2 recimo) srka zakaj liješ tak puno laka
 
dobijem debljinu laka koja je lakša za obrađivat poliranjem, može se bolje popravljat kod sitnih ogrebotina, a i za bolju zaštitu slike kod gore navedenog...
 
Srka,ti ćeš mi bit prijatelj. :mrgreen:
Imam nekih ideja koje su ostale neostvarene na Marauderu,a mislim da će ih GS jako dobro podnijeti!
 
Srka da li možda imaš kakve slike radova ili nešto slično za pogledat....
Možda bi mi trebao kakav dodatak na motorčeku  :wink:
 
shonyo said:
Srka,ti ćeš mi bit prijatelj. :mrgreen:
Imam nekih ideja koje su ostale neostvarene na Marauderu,a mislim da će ih GS jako dobro podnijeti!

jooooooooooj......... to je tak supač kad si nekom freeeend......
 
goran bočkaj said:
Srka da li možda imaš kakve slike radova ili nešto slično za pogledat....
Možda bi mi trebao kakav dodatak na motorčeku   :wink:

naravno da imam, samo ne znam metnut na stranicu... daj mi e-mail pa bum ti poslal par komada...
 
ja bas sada piturajen motor pa me ova tema zaintrigirala..jeli ko zna di ima u okolici splita nabavit ovakve boje ?????
 
koja katastrofa od boja... ikošta joiš  koma....



inače iviček to ima....

e da... i mat je zakon bokte e