speedfight2

topssy

New member
bok svima, molim vas ako mi netko može reći gdje sve ima blokade speedfight2
hvala svima unaprijed
 
topssy said:
bok svima, molim vas ako mi netko može reći gdje sve ima blokade speedfight2
hvala svima unaprijed
Na auspuhu i na variomatu - prsten. Za druge neznam.
 
nemoj reć da si kupio novog sf-a???pa ti si lud.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
očeš kupit kit federe itd?.... :D
 
ma daj covjece ne zahebaji se s tim kad si ga uzeo novog i cekaj kilometrazu da nebi garanciju spushio
 
topssy said:
a kakvi su dali se kvara kakva su vaša iskustva

ja ga imam jedno 2k kilometara 2002god (sada ima 4000km) i sve ok.
kada sam ga kupio (rabljenog), sve je bilo ok, ali nekada nije htio ici preko 50-60kmh.
srecom pa imam frenda u peugotovom servisu koji ga je probao i rekao da je lamela u pitanju.
nakon promjene lamele (inace dode oko 1000kn) sve pet.
toci i vozi.
a inace, znam jos par frendova koji imaju isti skut, i nikad nista.
mislim, to je relativno novi motor (ne znam koliko je tvoj star) i nema se kaj pokvariti.
blokadu radis od elektrolitskih kondica.
kondici + malo zice + prekidac. manje od 50kn :)))
to sam vidio negdje, neku shemu za to, ali vec ne znam gdje, i uz najbolju volju nebi mogao ponovo naci.
al imam isprintano ak te zanima ;)
ove elektronicke blokade dodu po 1000kn, mozes naci i po 400kn, ali to je opet prevelika cifra.
 
na variomatu nema blokadu (prsten) nema ni u karburatoru
usput skuter je 2006 god. ima 1100 km.
pomagajte da ga odblokiram je ide sporo sporo
bok i hvala
 
ma svi pljuj po sf-u,kaj je da je nemreš ga ko minareli nabrijat ali mašina je baš ok ništa se ne kvari jedino se karb zna zaštopat..
 
topssy said:
na variomatu nema blokadu (prsten) nema ni u karburatoru
usput skuter je 2006 god. ima 1100 km.
pomagajte da ga odblokiram je ide sporo sporo
bok i hvala
Ima li na auspuhu??
Kupi Malossi variomat
 
Otiđi na forum.svijetskutera.com tamo puno više ljudi ima skutere nego ovde na moto forumu
 
topssy said:
bok svima, molim vas ako mi netko može reći gdje sve ima blokade speedfight2
hvala svima unaprijed

Na početku auspuha ima jedna cijev (vidi se kad se sagneš ispod motora) koji je navaren pod 90 stupnjeva on se  stisne i zavari.To je ono šta ti govore na auspuhu.
 
Speedfight ti ima na auspuhu i na variomatu blokadu!

Na auspuhu se ta cjev što je i JoKe1311 reka stisne i višak otpila i svari se da ne duši  :mrgreen:

A na variomatu ti je jedan komad lima šta se skine.

Inaće nije ti nešto SF2 svi se tuže na njega.
Jedino šta ti mogu reć da mu imam zamjerke jer je pre mekana plastika katastrofa :shock:
Prednja vilica pre slaba!
Šta se tiće mašine nema problema.
Lipo izgleda i ima dobru mašinu a ostalo je smeće  :mrgreen: :LOL:
E da zamalo zaboravia pre slabe kočnice...  :shock:
 
Na speedfightu je minus fergazer koji se voli zaštopavat, ostalo je ok, osim ako ti ne smeta mala brzina  :wink:
 
b.o.z.o. +69 said:
ma daj covjece ne zahebaji se s tim kad si ga uzeo novog i cekaj kilometrazu da nebi garanciju spushio

ja kad sam kupio skutera pito sam ih mkad sekida blokada rekli su može odma i da se ne gubi garancija s time. al ipak nisam skido odma nego na prvom servisu
 
dani83 said:
ja kad sam kupio skutera pito sam ih mkad sekida blokada rekli su može odma i da se ne gubi garancija s time. al ipak nisam skido odma nego na prvom servisu
Je to sam i ja čuo da se može odmah skinut, mom su ujaku čak dali i da stavi sportski auspuh.