SpiderMartin u sezoni ... 2022

:mrgreen:
 

Attachments

  • Screenshot_20190824-142946_YouTube.jpg
    Screenshot_20190824-142946_YouTube.jpg
    647.7 KB · Views: 200
Danas, u drugoj utrci, isto odlična vožnja, a onda 4 kruga prije kraja kvar na motoru. Eto, i to je sastavni dio sporta.
 
djora said:
Danas, u drugoj utrci, isto odlična vožnja, a onda 4 kruga prije kraja kvar na motoru. Eto, i to je sastavni dio sporta.

Šta mu se točno dogodilo?

gFzxxBV.jpg
 
svjećica, :sad:
 
tata Vugra me počastio ovim , i stvarno sam počašćen , hvalaa (y) (y)
 

Attachments

  • 20190826_004912-2.jpg
    20190826_004912-2.jpg
    711.9 KB · Views: 222
Bas glupost a miljama ispred svih bio... Al bolje da se tu desilo di je nebitno, da isprave za nastavak IDM sezone...
 
Kawah said:
Lijep članak i još ljepši osvrt na Martinov rad i trud .Pogotovo kad to napiše Martinov otac ,koji iz prve ruke doživljava sinove uspjehe ,ali i porođajne muke budućeg svjetskog prvaka .Ponavljam ,Martin je izuzetan  kapacitet i tik do ulaska u najelitnije sfere svjetskih moto natjecanja.Ovo kak se naš pod navodnicima moto savez odnosi prema budućem prvaku nije vrijedno komentara niti spomena . Zato ,naprijed Martin,trud i odricanje će se isplatiti . (y) :021:

Moto savez? Vjerojatno hrpa telecih glava, uhljeba, koji pojma nemaju, a samo svoje interese gledaju. Danas sutra bi se jos i hvalili po medijima da su oni nesto pridonjeli uspjehu doticnog vozaca. Ma stoka svi odreda.

Najbolje mu je otici iz ovog cumeza i promijeniti zastavu.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
srecom da je moto savez prema svim ostalim vozacima zadnjih 20, da ne kazem i vise, godina bio skroz korektan i pomagao pun q i svasta nesto..tako da je cudenje o (ne)radu istog na mjestu :mrgreen:

usput..pricamo o motosportu..ne o nogometu, tako da je upitno koliko mijenjanje zastavne doprinosi icemu..moras biti stvarno vrh vrhova, iako bih ocekivao da su Slovenci i Madjari miljama ispred nas..

 
daleko od toga da je savez vrh poštenja i zalaganja

ali nemože ni on takav kakav je uvijek bit pedro

zašto Martin nije dobio box, zašto su otkazani ph brzinci koji su se trebali vozit u sklopu AA, zašto u promidžbi konkretno glavnom plakatu te iste AA nigdje nisu istaknuti naši najbolji vozači a to su Dario i Martin, zar nije logično da na domaćoj stazi promoviraš domaće vozače, pogotovo ako su kalibra kao što su Martin i Dario, da li ih se netko možda srami ili su zbog nečije taštine i ega odricanja i uspjesi ove dvojice trn u oku... bilo bi tu još puno takvih zašto, a svima puna usta zalaganja za motorsport i kuknjave kako nema novih vozača...

al kak bi reko moj deda, svaka rit dojde na šekret

doći će i to
 
Promocija događaja na Grobniku uvijek izostane.
Došlo bi puno više ljudi da je to promovirano kako spada.
Već sam pisao, samo Novi list je napisao nešto i stavio par slika.

A o drugome neću komentirati, sve je rečeno.

A Vugrinci ne vole politiku u svojoj garaži pa neka tako ostane i tu.
Ipak je ovo njegova tema.



 
tibor said:
daleko od toga da je savez vrh poštenja i zalaganja

ali nemože ni on takav kakav je uvijek bit pedro

zašto Martin nije dobio box, zašto su otkazani ph brzinci koji su se trebali vozit u sklopu AA, zašto u promidžbi konkretno glavnom plakatu te iste AA nigdje nisu istaknuti naši najbolji vozači a to su Dario i Martin, zar nije logično da na domaćoj stazi promoviraš domaće vozače, pogotovo ako su kalibra kao što su Martin i Dario, da li ih se netko možda srami ili su zbog nečije taštine i ega odricanja i uspjesi ove dvojice trn u oku... bilo bi tu još puno takvih zašto, a svima puna usta zalaganja za motorsport i kuknjave kako nema novih vozača...

al kak bi reko moj deda, svaka rit dojde na šekret

doći će i to

ako si konkretno mislio na moj post, mislim da si krivo shvatio :mrgreen: ovo sto pises je problem oduvijek..doslovno..i to je bila poanta, tako da ne kuzim cudenje kako sada nesto ne valja..

a opet, retardirano mi se vracat u period dvijetisucete i koliko ljudi je bilo na startu, a sa savezom nikakve veze..odlasci u Bg i 15-20 nasih vozaca..nikakve veze sa savezom..itd..itd..nikad nisu napravili nista, iako se struktura mijenjala..
 
nisam mislio na tvoj post iako se poklopilo da sam pisao nakon tebe :wink:
 
Spori said:
Promocija događaja na Grobniku uvijek izostane.
Došlo bi puno više ljudi da je to promovirano kako spada.

Ma mislim da samo treba to češće se događat, ovi Bobo i Rhems i slični događaji, privatni/hobi trackdayevi to je zanimljivo nama fantazistima ko šta postoje ovi manijaci šta prate te neke B-liga stadione gdje repka ode trenirat, pa gledaju nogometaše kako trče oko ljestvi i rastežu se po igralištu. Ima za to publike ali ne baš previše. A ovo jučer je bila prva liga, samo tog treba češće, ne da Grobnik bude ispostava za jeftine trackdayeve talijanima i njemcima, pa onda "jbg evo vam" jednom u godini event neki.

 
Spori said:
Promocija događaja na Grobniku uvijek izostane.
Došlo bi puno više ljudi da je to promovirano kako spada.
Već sam pisao, samo Novi list je napisao nešto i stavio par slika.

A o drugome neću komentirati, sve je rečeno.

A Vugrinci ne vole politiku u svojoj garaži pa neka tako ostane i tu.
Ipak je ovo njegova tema

ja ti pričam o službenom plakatu AA prvenstva za Grobnik a na kojem nastupaju prvak Hrvatske u SSTK1000 Dario Horvat i dečko koji je u tom motosportu postigao zavidan uspjeh na svjetskoj sceni Martin Vugrinec... dakle domaći dečki na domaćoj stazi...

vidiš li ih ti igdje na ovom plakatu?

193ed6b3bb12cd0383d9481571aeca8b_big_view.jpg


da je ovo još uvijek austro ugarska ili da se vozi na nekoj jodlerskoj stazi ili da organizatori nisu iz RH shvatio bi da je na plakatu Steinmayr (tko uopće od širih masa tj izvan nas koji pratimo uopće i zna tko je to) ovako mi je to u potpunosti neshvatljivo, ali ja sam oduvijek bio glup...
 
O Martinu će se govoriti ,kalibar je prisutan .,samo je pitanje dana i vremena kad će neka od vodećih momčadi obznaniti da ga želi u njihovom boksu .Mislim da očekuju jedan kontinuitet u Martinovim nastupima ,bez nekih većih oscilacija i evo ga .Zapravo sam mišljenja da traže gotovog i profiliranog vozača ,a Martin upravo to pokazuje možda još za sad nepotpuno ,ali je tik do...Ovo da na reklamnom plakatu nema naših predstavnika govori nešto sasvim drugo : nedovoljno ulaganje domicilnog saveza u elementarnu reklamu i minimalnu promociju što je neshvatljivo ,ako se uzme u obzir novonastali kapacitet i slavna prošlost staze Grobnik .A kapaciteta ima ,položaj idealan,samo treba promijeniti glupe glave .  (y) 8) :021:
 
Ovo je isključivo moje mišljenje
Ako realno pogledamo Martin je daleko preskočio Alpe Adriu , lijepo od njega da je došao , ipak je bio dio svega toga u početku. On mora dalje van jer tu mu nema perspektive. Tek sad se vidi razlika u konkurenciji koja je potrebna da netko napreduje. Niti vani ga nemogu više ignorirat, neće biti više, tamo neki mali iz motozabiti zvane Hrvatska. Zapravo, imaju ga oni na oku cijelo vrijeme, vjerojatno će odreagirati , no pretpostavljam da će ih Martin prije natjerat  :mrgreen: Financijski znamo da neide glatko, ostaju rezultati i ja mu želim svu sreću  (y)
Žalosno je da je tako bilo prije, a očigledno će biti i poslije njega.