SpiderMartin u sezoni ... 2022

Meni je to sve skupa jadno..
Jedni cvile na rhvacke sporcke krugove sto ih ne bendaju i ne daju lovu, stalno nesrece stalno genocidisanje,
a drugi laju na prve.
Zalosno, i to bi trebao biti role model nekih buducih rvackih trkaca i talenata koji bi nesto vise pokusali od guljenja guma na track dayevima...
 
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi
nije da nekog branim niti nedobog gajim neke simpatije, ali po čemu su izjave vugrinca prikladne, a majcana neprikladne??
seru jedan po drugom i to ne od prekjučer..kao i svi ostali u motosportu po svima
 
  • Like
Reactions: Dene
Meni je to sve skupa jadno..
Jedni cvile na rhvacke sporcke krugove sto ih ne bendaju i ne daju lovu, stalno nesrece stalno genocidisanje,
a drugi laju na prve.
Zalosno, i to bi trebao biti role model nekih buducih rvackih trkaca i talenata koji bi nesto vise pokusali od guljenja guma na track dayevima...
Kad će Dukati dejs?
SV spRReman
 
  • Like
Reactions: s2r
nije da nekog branim niti nedobog gajim neke simpatije, ali po čemu su izjave vugrinca prikladne, a majcana neprikladne??
seru jedan po drugom i to ne od prekjučer..kao i svi ostali u motosportu po svima
Da,najjače kad se jave ovi duboko uvučeni u dupe pa onda brane toga,a nemaju pojma šta je prava istina,tj. znaju "istinu" samo od ovoga kojemu su duboku u dupetu,a to ne mora biti prava istina
 
Po čemu sam ja to odvjetnica?

Zato što mislim da je Martin odličan vozač koji bi trebao biti među top vozačima van Hrvatske?

Gdje sam ja to uvrijedila bilo koga drugoga , dapače , slažem se s tvrdnjom da to nije način komunikacije za javnost i to sam i rekla, direkt a ne preko foruma.
Ovdje prenesem neke objave čisto da ostane zabilježeno, Ionako su svi na fejsu-više manje.

Kako bi izgledala moja objava na tu temu? Kad ste me već prozvali - pa ovako recimo:

"Čestitam na uspjehu konkurentnom timu uz malu ispravku , postignuto je bolje vrijeme prije xy godina i stavila izvještaj."

To bi napravila ja. Sve ostalo je višak .
Ni inače ne volim drugačiji način komunikacije i trudim se ne ići na taj nivo.
 
vrijeme je da naš admin organizira neke youtube-ere (može i klasične producente) i da se ovoj obiteljskoj shakespeare svađi stane ne kraj. Lijepo na Pannonia ringu organizirat Vugrinec vs Braća Nervo vs Majcan utrku sa serijskim motorima i onda gubitnici kao u Fast and Furious predaju ključeve pobjedniku.
Nakon utrke organizirat i bare knuckle boks/mma meč stari Vugrinec vs stari Majcan
Kad se sve odradi produkcijski i napravi priča koja će zaintrigirat cijelu javnost, okrenu dobre pare, kao nagradu za ideju, očekujem set Mitas Sport force + RS i plaćen dan na Grobiku (Bobo, Dreier, MGS, Vuigrinec track day, ma pristajem na bilo koji)
Nisam vise u tim krugovima ali sam dobar sa svim roditeljima. 😄 Klince znam kao klince, nemam pojma tko je brzi i bolji.
 
Po čemu sam ja to odvjetnica?

Zato što mislim da je Martin odličan vozač koji bi trebao biti među top vozačima van Hrvatske?

Gdje sam ja to uvrijedila bilo koga drugoga , dapače , slažem se s tvrdnjom da to nije način komunikacije za javnost i to sam i rekla, direkt a ne preko foruma.
Ovdje prenesem neke objave čisto da ostane zabilježeno, Ionako su svi na fejsu-više manje.

Kako bi izgledala moja objava na tu temu? Kad ste me već prozvali - pa ovako recimo:

"Čestitam na uspjehu konkurentnom timu uz malu ispravku , postignuto je bolje vrijeme prije xy godina i stavila izvještaj."

To bi napravila ja. Sve ostalo je višak .
Ni inače ne volim drugačiji način komunikacije i trudim se ne ići na taj nivo.
Taman i da navijas za neku stranu, to je tvoje pravo. U svakom slucaju, objavljuj sto god i kako hoces. 👍
 
  • Like
Reactions: lunjo
Nisam vise u tim krugovima ali sam dobar sa svim roditeljima. 😄 Klince znam kao klince, nemam pojma tko je brzi i bolji.
Onda si u nezgodnoj situaciji za takve produkcije, ali s obzirom da nas ex forumaš bac prati jednu od strana, onda bi najbolje njega angažirat :mrgreen:
 
C/P sa stranice PolePosition sa fb

362937044_754916839972876_7153478530751368156_n.jpg
363343283_754982016633025_3721478647684037799_n.jpg


Jučer smo vidjeli da Martin Vugrinec - Spidermartin ne starta drugu utrku. Pomislili smo da se radi o kvaru na motociklu, ali nam je danas osvanula ova fotka. S obzirom da nema objašnjenja, čini nam se da je Martin pao u krugu za zagrijavanje.
Vidjeli smo odmah da je staza Schweiz starog kova izazovna i da je par kapi kiše može dodatno otežati.
Držimo fige za Martina i želimo mu brz oporavak. Prisilni odmor nekad dobro dođe.

Naš najbolji motociklist Martin Vugrinec - Spidermartin je jučer imao teži pad prije starta druge utrke na Schleizu. U krugu zagrijavanja je naletio na ulje od prethodnih trkača zbog čega je izgubio kontrolu i sada je u bolnici na promatranju.
Ostati će tamo najmanje tjedan dana jer doktori još ne znaju hoće li biti potrebna operacija ili samo fiksacija.
Martin je usprkos jako turbulentnoj sezoni 2023 pozitivnog duha. Ni brojni padovi i kvarovi ga nisu pokolebali što dovoljno govori o kakvom se karakteru radi. Ako u kalkulaciju uračunamo da za 99% tih problema nije snosio odgovornost, već da se radilo o višoj sili, dovoljno kazuje o svemu.
Šaljemo punu podršku našem heroju i obećali smo ga ugostiti u Splitu dok još traje sezona kupanja za što brži i kvalitetniji oporavak!
Shvatit će ovo Martin i kao poruku odgore da sada treba malo popustiti jer je zaista prošao dosta velik i izazovan put u jako malo vremena. Dosta je toga još ispred nas i njega!
🕷
🍀
 
možda je naletio na starog Majcana?
Šalu na stranu, momka stvarno ne prati sreća. Šta ne kažu u našem narodu da smo mi balkanci lijeni i nemarni, a švabe pedantni, radišni, odgovorni, kako im se desi da uopće puste motore na krug zagrijavanja, a nakon toga odgode utrku.
 
Ulje na stazi na warmup-u a da se nije primjetioo na utrci ranije...malo cudno zvuci.
koliko sam vidio negdje na fejsu da je napisano da su to sanirali sa nekim sredstvom, nakon saniranja je pala kiša između dvije utrke i odnela taj prašak ili šta je već bilo i on naletio i odnelo ga
 
369646534_818896696366827_5017571922986454512_n.jpg



Martin Vugrinec - Spidermartin

𝗕𝗼𝗹 𝗱'𝗢𝗿
🎗️

S oduševljenjem objavljujem da ću se natjecati u završnoj utrci svjetskog endurance prvenstva na ikoničnoj stazi Paul Ricard u Francuskoj. Nakon mog nastupa u Spa, tim Maco Racing ponovo me pozvao da im se pridružim te im se zahvaljujem na povjerenju.
Jedva čekam!

#fimenduranceworldchampionship #boldor #lecastellet #paulricard #macoracing
ART of Racing SHOEI Deutschland ONE-X Custom Suit Dreier Racing Moto-oprema Motul Hrvatska AP Tugomir Loborec MASK3 Usluge Grafiti Becker Dunlop Tehnolub Moto Service Grobnik Smile - Dentalne klinike Specijalna bolnica ARITHERA 2n'Race Bukovčak Mont d.o.o Fitness centar Hercules I i II

Comments

Darko Novakovic
Bravo Martine.
Trka "24 h Bol d 'Or" - staza Paul Ricard je u blizini Nevera na jugu Francuske.
To je Kulova omiljena staza na kojoj smo vozili tri trke po 24 sata u okviru Svetskog Endurance šampionata (2010, 2011 i 2012.).
Iscrpljujuća trka, ali veoma inspirativna jer se vozi pred krcatim tribinama sa oko 90.000 gledalaca a prenosi je uživo Eurosport 2 kanal.