Spidi iz Međimurja

Nixa

New member
Znam da neka firma šije opremu za Spidi u Međimurju a neznam gdje, a ovi međimurci me hočeju pokopati sa maržama.

Pa daj onda ako neko zna "tajnu velike moči" nek izda odma ili zauvjek šuti.
(može na PP ako se bojite odmazde čipsera)

.......pa da ja sam odem po to  :mrgreen: :mrgreen:
 
Nixa said:
Znam da neka firma šije opremu za Spidi u Međimurju a neznam gdje, a ovi međimurci me hočeju pokopati sa maržama.

Pa daj onda ako neko zna "tajnu velike moči" nek izda odma ili zauvjek šuti.
(može na PP ako se bojite odmazde čipsera)

.......pa da ja sam odem po to  :mrgreen: :mrgreen:

ne vjerujem da ce ti ta firma prodat proizvode, radi se stosta kod nas(npr dosta biciklisticke odjece koliko ja znam al opet nema za nase trziste nego se prodaje narucitelju koji onda nabije svoju marzu
 
darkovsky said:
Jel se u istoj tvornici šiva i Campagnolo- za bicikliste (windstopperi i slično)?
he,he tvornica...ne, šiju samo Spidi...  :wink:                                                                   
 
Ljudovi kae sad to???  :misli:
Ja Medimurec nikad cul za tvornicu u nas koja dela spidi opremu. Samo za nekog malog privatnika koji sije neke motoristicke hlace za strance (mislim iz Murskog Sredisca), a na crnjaka prodaje sa strane visak. Nit na svom gruntu ne znam kaj mi nacija dela. Moral bum napraviti reda, ovak vec nejde!
Sada dal on sije za spidi.  :misli: sumnjam  :misli:
 
PRObike Bojan said:
he,he tvornica...ne šiju samo Spidi...  :wink:                                                                   
Zašto sam dobio dojam da se radi o nečemu puno manjem od tvornice  :misli:  :mrgreen:
Čuo sam da se negdje u Hr i za njih šiva, pa pomislio da je to to.
 
Nixa said:
Znam da neka firma šije opremu za Spidi u Međimurju a neznam gdje, a ovi međimurci me hočeju pokopati sa maržama.

Pa daj onda ako neko zna "tajnu velike moči" nek izda odma ili zauvjek šuti.
(može na PP ako se bojite odmazde čipsera)

.......pa da ja sam odem po to  :mrgreen: :mrgreen:
ako ti ne odg cijena koja je puno manja nego u ducanima onda odi u ducan i kupi po onoj cijeni,,,
 
demza said:
poruci starome da mu je bolje da pocne sivati kozu ;)
he,he ne odlučuje on....to su samo lon poslovi koji su na komad tak da viška nema anažalost ni kože...a ja volim kožu...žensku  :mrgreen:
 
PRObike Bojan said:
he,he ne odlučuje on....to su samo lon poslovi koji su na komad tak da viška nema anažalost ni kože...a ja volim kožu...žensku  :mrgreen:

pa nemoj tak javno bu te žena čula pa te ni do marofa nebu pustila  :mrgreen:
 
u varaždinu se izrađuju motorističke čizme za neku od poznatijih marki ali nisam siguran koju :?
 
Alpinestars u Vž, Spidi hlače i jakne u Međimurju. Osobno sam kupio te hlače i mogu reći da sam prezadovoljan. Podstava, protektori, vodonepropusne-500kn