Splićani Subota - 20.01.

ja ne bi jer mi je jako dosadno i cili net već znan napamet  :jesus:, doduše lova kapa dok ja surfan,
al da mi neko ponudi 200 kn veću plaću za terenski posal odma bi se minja...  :wink: (y)

ko će se minjat?  :mrgreen:
 
igi_st said:
ja ne bi jer mi je jako dosadno i cili net već znan napamet  :jesus:, doduše lova kapa dok ja surfan,
al da mi neko ponudi 200 kn veću plaću za terenski posal odma bi se minja...  :wink: (y)

ko će se minjat?  :mrgreen:

Evo mislim se!
Eto u nedilju moran za Istru: sad je taman sezona crnog tartufa...moran 6 dana bit gore...hmmmmm.... da li da tebe pošaljem ili da idem ja????  :misli:
Aj razmislit ću pa ti se javim!
Doduše dnevnica je 170 kn a ne 200 pa sad...  :misli:





:mrgreen:
 
alien said:
Evo mislim se!
Eto u nedilju moran za Istru: sad je taman sezona crnog tartufa...moran 6 dana bit gore...hmmmmm.... da li da tebe pošaljem ili da idem ja????  :misli:
Aj razmislit ću pa ti se javim!
Doduše dnevnica je 170 kn a ne 200 pa sad...  :misli:kuote

ja bih ipak želio da ti ideš, jer si ti ipak najbolji poznavatelj delicija koje istrani imaju, pa da doneseš malo ovdje i da nas upoznaš s njima (da ih malo konzumiramo :D),a nakon toga da se degustacijom upoznamo s vinima koje si donio iz francuske. :wink: :D bio bi to potez pravog meštra od delicija. (y) :LOL: :peace: :cool:
 
Sinna said:
alien said:
Evo mislim se!
Eto u nedilju moran za Istru: sad je taman sezona crnog tartufa...moran 6 dana bit gore...hmmmmm.... da li da tebe pošaljem ili da idem ja????  :misli:
Aj razmislit ću pa ti se javim!
Doduše dnevnica je 170 kn a ne 200 pa sad...  :misli:kuote

ja bih ipak želio da ti ideš, jer si ti ipak najbolji poznavatelj delicija koje istrani imaju, pa da doneseš malo ovdje i da nas upoznaš s njima (da ih malo konzumiramo :D),a nakon toga da se degustacijom upoznamo s vinima koje si donio iz francuske. :wink: :D bio bi to potez pravog meštra od delicija. (y) :LOL: :peace: :cool:
Rivi said:
Obzirom na to kako ti nos stoji, čudin se da je oblačno u Splitu. :LOL:

ko tu koga?  :misli: izgubio sam se...  :mrgreen:
 
igi_st said:
ko tu koga?  :misli: izgubio sam se...  :mrgreen:

Ne boj se to je Rivi: njega niko ne razumi pa se niko ni ne pita šta je mislija reč!  :misli: :mrgreen:
Vjerovatno ne zna ni on!  :mrgreen:
 
a neko bi moga donit kaki tartuf  (y)
pa malo spize i vina  (y)nama koji nemozemo toliko setat :LOL:
 
E, pa to san i tija reć. Jebate, samo se fali okolo. Ka' malo dite. Skužili smo mi davno "spiku", al' eto. A onda se sad ka' pravi tupast. Da, povjerovat ću da nisi skužija. Aha. :mrgreen:
 
toni d said:
a neko bi moga donit kaki tartuf  (y)
pa malo spize i vina  (y)nama koji nemozemo toliko setat :LOL:

Moga bi ko i Pajdo kad je ponudija šoferu malo pršuta i sira!  :mrgreen:

Onima koji ne znaju priču: sorry!
 
toni d said:
ma oče bit malo tartufa? :mrgreen:
                                                                                                                  ma moglo bi bit, ali nemožemo samo njih jesti. :slinavac: :peace: :jesus: :LOL: trebalo bi još pravih istarskih delicija, kao i koja litrica francuskih vina. :Dma opoštenit će se on. :wink: :D :bananapivo: :klopa: