Split - Banja luka - Beograd - Sarajevo - Kotor - Split

wheelsurfer

New member
Tako, nas 3 sa motorima planiramo na tour de balkan krajem 9tog mjeseca. Sve skupa 8 dana. Po 1 cijeli dan u svakom gradu, tj 2 nocenja. S obzirom da su pripreme debelo u tijeku, a tlaka mi je natezat se mailovima sa hostelima i apartmanima, mozda netko od vas vec zna gdje naci pristojan smjestaj. Od ceste vec znamo sta ocekivati, zanima me ima li tko nekakvu dobru informaciju za nocenje u navedenim gradovima, po mogucnosti sa parkingom i na sto opcenito paziti... Za nagradu saljem slike i iskustva sa putovanja :)
 
na kraju 9og mjeseca je sezona mrtva, i smjestaja u kotoru ima na pretek naci cemo vam nesto , kojom cestom i kuda idete kroz cg?
 
banja luku izbjegni oko mozes i spavaj u jajcu.jucer bio na vozni i tamo jeo cevape kod Asima.
grad je prekrasan.
u sarajevu pogledaj Fočin han,mali jeftini hostel 100 m od bas carsije.
 
U kotor bi iz sarajeva isli preko bileca. Znan da smjestaa tad ima na pretek, ali bi volija znat di dolazin prije nego krenen :)
Banja luka ostaje u planu, znan da je jajce super, stat cemo tamo na rucak :)
A zasto da izbjegavamo banja luku? Sigurnosni razlozi ili nedostatak zivota?
 
moja preporuka ti je idi focha pluzine obidjes kanjon pa nova cesta niksic risan, malo da vidis oko crne gore brda i mora u istom danu daj datume pa da posaljem linkove smjestaja
 
Malo je jos rano za datum. Ceka se treci sudionik da se vrati sa broda, a to bi trbalo bit oko 01. 10.og, tako da je tocan datum nepoznat jos uvijek. Znam da u tom periodu smjestaj nije problem, vise me zanimaju preporuke, rezervacije cu rjesavat za 15-20 dana...
 
crnogorac said:
moja preporuka ti je idi focha pluzine obidjes kanjon pa nova cesta niksic risan, malo da vidis oko crne gore brda i mora u istom danu daj datume pa da posaljem linkove smjestaja

(y) za preporuku-cesta je stvarno savršena, bio prošlog septembra (y)
 
stari gnjus said:
U Banja luci preporučam Vilu Vrbas, http://www.hotelvilavrbas.com/index.htm.
Prenoćio sam u Fočinom hanu prošle godine i to mi je bio najlošiji smještaj u cijeloj bosni. prljavo, skučeno i katastrofalan doručak
Jajce je super, smještaj u motelu jezero

pozdrav

I ja sam spavao u Focin hanu,kakva slucajnost...
Ti ono nazivas doruckom :mrgreen: