Split-Korčula-pomoć

rhythm

New member
Idem na đir : Zg-Pirovac-Murter-Split-Orebić.
e sad od Splita do korčule kojim putem mi je :
a) najjeftinije
b) najljepše

Via michelin mi izbacuje neku čudnu rutu kroz Bosnu , pa mi ispada 400 km od Splita do Orebića.

lastane pomozi.

Ako ima nešto što bi bilo poželjno pogledati od Murtera do Orebića, molim za prijedloge.

Hvala
 
Možeš trajektom iz Splita do Vela Luke (nije preskupo, za motor i dvoje ljudi mi platili cca 190kn), a ako želiš vidjeti Pelješac odi na Ston. Inače Korčula kao otok ima zavoje od 360 stupnjeva i tamo voze ko pomahnitali (nije ni Pelješac bolji samo što nema tako bijesne zavoje) tako da pamet u glavu. (y)
 
split- ston- korčula... ima ljepe ceste za vozit i krajolika za vidit..........
 
Split-Ston-Orebić-Korčula-Vela luka  (y) (y)
 
Charlie said:
Split-Ston-Orebić-Korčula-Vela luka  (y) (y)

Slušaj vamo!
Split-Ston-  Ponikve (Frane Miloša podrum  tu staneš 1 dan), pa sutra kreneš u Potomje (Dingač Kiridžija, Dingač Bura...tu ostaneš tri dana, a usput neko jutro, jer sumnjam da češ moć popodne  :mrgreen: svratiš kroz tunel do Dingača pa i tamo probaš...dingač naravno). Onda kroz Donju Bandu (tu ti triba pola dana) odeš do Postupa (e sad ajde jedno dan i pol ostaneš tu, počmeš sa Antunovićem pa dalje) i na par kilometara si do Orebića. Prebaciš se u Korčulu i pravo za Lumbardu (pokušaj nać Grka iako su u zadnje vrime zajebani sa butiljama)...i onda sljedećih par dana Čara i Smokvica pa promisli čiji je Pošip bolji!
Eto, nije baš najjeftinija  :mrgreen: a bogami ni najbrža , al je definitivno najbolja!  (y)
 
alien said:
Slušaj vamo!
Split-Ston-  Ponikve (Frane Miloša podrum  tu staneš 1 dan), pa sutra kreneš u Potomje (Dingač Kiridžija, Dingač Bura...tu ostaneš tri dana, a usput neko jutro, jer sumnjam da češ moć popodne  :mrgreen: svratiš kroz tunel do Dingača pa i tamo probaš...dingač naravno). Onda kroz Donju Bandu (tu ti triba pola dana) odeš do Postupa (e sad ajde jedno dan i pol ostaneš tu, počmeš sa Antunovićem pa dalje) i na par kilometara si do Orebića. Prebaciš se u Korčulu i pravo za Lumbardu (pokušaj nać Grka iako su u zadnje vrime zajebani sa butiljama)...i onda sljedećih par dana Čara i Smokvica pa promisli čiji je Pošip bolji!
Eto, nije baš najjeftinija  :mrgreen: a bogami ni najbrža , al je definitivno najbolja!  (y)

To meni treba... (y)
 
alien said:
Slušaj vamo!
Split-Ston-  Ponikve (Frane Miloša podrum  tu staneš 1 dan), pa sutra kreneš u Potomje (Dingač Kiridžija, Dingač Bura...tu ostaneš tri dana, a usput neko jutro, jer sumnjam da češ moć popodne  :mrgreen: svratiš kroz tunel do Dingača pa i tamo probaš...dingač naravno). Onda kroz Donju Bandu (tu ti triba pola dana) odeš do Postupa (e sad ajde jedno dan i pol ostaneš tu, počmeš sa Antunovićem pa dalje) i na par kilometara si do Orebića. Prebaciš se u Korčulu i pravo za Lumbardu (pokušaj nać Grka iako su u zadnje vrime zajebani sa butiljama)...i onda sljedećih par dana Čara i Smokvica pa promisli čiji je Pošip bolji!
Eto, nije baš najjeftinija  :mrgreen: a bogami ni najbrža , al je definitivno najbolja!  (y)

Ha ha, zakon, najbolje od crnog i najbolje od bijelog, samo fale mjesta di je dobra spiza i to je to  (y)
 
WD-40 said:
Računaj da put preko Peljesca i nije bas tako fin... xy skretanja..bogena...  Drvenik Korčula  (y)

Ma vozio bih se hiljadu kilometara da ne moram trajektom ići sto...
 
WD-40 said:
Računaj da put preko Peljesca i nije bas tako fin... xy skretanja..bogena...  Drvenik Korčula  (y)

Pa da, svako malo skrenes u vinariju  :mrgreen: , prvo kod Miloša, pa dalje kod Grgicha, pa Madirazze, pa Miličić, bla bla truć truć  (y), pa u Kapetana na klopu, pa u Panoramu(iznad Orebića) na još malo klope ... a bogeni, najbolji su iznad Orebića, tzv. Kapetani  :slinavac:
 
Frgich said:
Ha ha, zakon, najbolje od crnog i najbolje od bijelog, samo fale mjesta di je dobra spiza i to je to  (y)
bota-šare u malom stonu  :klopa: nemojte me tirat da vadim slike :x 8)
sva sriće šta idemo ubrzo prema dole,jel tako mr. senior r1200r :jesus:
 
VEKI said:
bota-šare u malom stonu  :klopa: nemojte me tirat da vadim slike :x 8)
sva sriće šta idemo ubrzo prema dole,jel tako mr. senior r1200r :jesus:

Ja iden doli već sad u petak, a kad češ ti?  :mrgreen:
 
Mi smo u subotu bili na Korčuli i vraćali smo se preko Pelješca a cesta uopće nije loša kako su mi pričali.Naravno stali u Stonu u Bota-Šare (y)

Da Veki nemora stavljat







Ima još slika školjki ali nisu za javnost  :mrgreen:
 
MA-Zvone said:
Mi smo u subotu bili na Korčuli i vraćali smo se preko Pelješca a cesta uopće nije loša kako su mi pričali.Naravno stali u Stonu u Bota-Šare (y)

Da Veki nemora stavljat


Ima još slika školjki ali nisu za javnost  :mrgreen:

Tttt...slika tj. patija za gofom a jeli crni rižot...ttt...  :mrgreen:
 
Kad več provocirate :D





vjerovatnoo fali još nešto jer smo se zadržali od 11 od 17 sati :)

a ovako smo izgledali poslin 8)

:jesus:



 
Sad još reci da smo takvi vozili do Splita pa će nas odma armija dežurnih dušebrižnika napast!  :mrgreen: