Sportmax qualifier RR

macak zx6r

New member
:misli: :misli:
                  Ima li itko iskustva sa gore navedenom gumom,i njena usporedba sa prethodnom qualifier? : :misli:
 
macak zx6r said:
:misli: :misli:
                  Ima li itko iskustva sa gore navedenom gumom,i njena usporedba sa prethodnom qualifier? : :misli:
...još nije u prodaji tak da ....  :?



p.s. uskoro stiže  (y)
 
:neznam: :zid:

        Ja na svom imam qualifier i prezadovoljan sam sa njima,a ova RR
sastoji se (sigurno) od više smjesa,pošto je o tome bilo dosta priča na forumu,pa sam mislija da je netko probao voziti na njoj,te da sa nama podjeli  to iskustvo. (y)
 
prvi put čujem za tu gumu i živo me zanima kakva će biti, kao i po kojoj cijeni. :misli:
 
Stigli prvi uzorci Qualifiera RR-a...ali samo u dimenziji 180/55*17  :( ....uskoro ostale dimenzije  (y)

p.s.cijena za 180 je 1315,00kn s pdv-om minus popust  :wink:
 
stavio Qualifier na krmaču,i nekak nisam baš oduševljen...
gripa ima dovoljno i sve 5,ali informacija s podloge-0 bodova,i dosta je izražen efekt uspravljanja pri kočenju kroz zavoje....
baš me zanima RR verzija...
 
Dek..Dadek said:
stavio Qualifier na krmaču,i nekak nisam baš oduševljen...
gripa ima dovoljno i sve 5,ali informacija s podloge-0 bodova,i dosta je izražen efekt uspravljanja pri kočenju kroz zavoje....
baš me zanima RR verzija...
Imam i ja na motoru qualifier,i guma je za kur....
 
        Meni je qualifier odlična guma, i rado ću probati ove RR kad ove ostanu na asvaltu. (y)
 
macak zx6r said:
        Meni je qualifier odlična guma, i rado ću probati ove RR kad ove ostanu na asvaltu. (y)

guma je odlicna jedino za skurit, fino se dimi 8) :mrgreen:
 
http://www.sava-tires.si/korp.php?c=select&sc=0,0,0,1,0,0,1,0,0&i=5856,6110&p=1,3;4,3;8,3;10,0;74,0;271,0;5856,3;&ty=&t=
 
macak zx6r said:
http://www.sava-tires.si/korp.php?c=select&sc=0,0,0,1,0,0,1,0,0&i=5856,6110&p=1,3;4,3;8,3;10,0;74,0;271,0;5856,3;&ty=&t=
znači i rr je dvokomponentan - veli text, povećano trajanje, ali to sve treba vidjeti u praxi, jer svi svašta napišu za svoje proizvode. Iako mnogi pljuju po qualifajeru, meni je dobar, znam da bi mogao biti bolji, ali sve ima svoju cijenu, a većinda drugih guma su precjenjene i preskupe. Imaš ju pola sezone a košta po 1500 kuna, pa o čemu mi pričamo. I meni je qualifajer bio najbolji kad je bio novi, ali tako je sa svakom gumom, prvih 3000 km je uvijek bolja nego na slijedećih 3000 i još slijedećih ako izdrži. No, sad kad je otoplilo, meni je qualifajer sasvim dobar, lijepo se razmekani kad se ugrije i drži ok.  (y)
 
Sportmax Qualifier RR e GP Racer D209 sono infatti destinati alla clientela più esperta che richiede oggi prodotti di altissimo livello, in grado di esaltare le perfezionate caratteristiche delle moto e di garantire divertimento, sicurezza e durata in ogni condizione di guida, compresa quella “più estrema” in pista o sui veri e propri tracciati di gara.

Neki dan sam zvao za kupiti tu RR, ali je jos nema.
Nema ni PP 2CT, izbor pao na BT015.  (y)
 
PRObike Bojan said:
Stigli prvi uzorci Qualifiera RR-a...ali samo u dimenziji 180/55*17  :( ....uskoro ostale dimenzije  (y)

p.s.cijena za 180 je 1315,00kn s pdv-om minus popust  :wink:
bi znao cirka cijenu 110 i 150 za 125-icu...da znam okvirno samo...
 
Billy the Kid said:
bi znao cirka cijenu 110 i 150 za 125-icu...da znam okvirno samo...
110 ti je 805kn, a 150 je 989kn...ali običan Qualifier ne RR  8)


p.s.na te cijene normalno ide i popust  :wink:
 
PRObike Bojan said:
110 ti je 805kn, a 150 je 989kn...ali običan Qualifier ne RR  8)


p.s.na te cijene normalno ide i popust  :wink:
znam ja za qual,zato sam i pitao za rr koliko će bit skuplje  :wink: