Sportmax Qualifier

Dirty

New member
Danas kupio i montirao, posto sam Diabla sjebo sa 6500 km.Kako se brzo trosi Dunlop, kakva su vasa iskustva.Pretpostavljam da strahovito dobro drzi pa to i nepitam vise me intresuje koliko ta guma moze trajati
 
Napravio sam tek 1500km s njima i mogu ti reći da sam vrlo zadovoljan, kak po suhom tak i po mokrom. Koliko traju vidjet ćemo, al brijem da će mi držat cijelu sezonu jer se ne vozim puno
 
Dirty said:
Danas kupio i montirao, posto sam Diabla sjebo sa 6500 km.Kako se brzo trosi Dunlop, kakva su vasa iskustva.Pretpostavljam da strahovito dobro drzi pa to i nepitam vise me intresuje koliko ta guma moze trajati

koliko traje zavisi kako voziš nekom 5000km nekom 12000km
 
PRObike Bojan said:
Traju ti kak imaš "tešku" ruku  :mrgreen: . Npr. na novom GSXR-1000 idu oko 2000-2500km  (y)

cca 1 kn/km  :mrgreen:
 
Idem sutra po njih!
Dajte još dojmova! Jel im treba puno da se zagriju ili odmah na koljeno iz dvorišta? :D
 
Pasmaters said:
Idem sutra po njih!
Dajte još dojmova! Jel im treba puno da se zagriju ili odmah na koljeno iz dvorišta? :D

ne treba dugo, mislim da je sa strane mekša nego po sredini i jako lijepo drži u zavojima....  :wink:
samo ti sutra odi po njih!!!!  (y)
 
Sa gumom prezadovoljan , ali ne dri bas iz garaze.Kod nas sam je platio u dimenziji 160/60 120 eura
 
Pasmaters said:
Idem sutra po njih!
Dajte još dojmova! Jel im treba puno da se zagriju ili odmah na koljeno iz dvorišta? :D

jel to stunt :LOL: :mrgreen:
 
Dirty said:
Danas kupio i montirao, posto sam Diabla sjebo sa 6500 km.Kako se brzo trosi Dunlop, kakva su vasa iskustva.Pretpostavljam da strahovito dobro drzi pa to i nepitam vise me intresuje koliko ta guma moze trajati
gdje si je kupio ?