sr 50 2003

bmw m 5 said:
Narastavljao  si se znaci vise nego ja ? Gledaj ovako: Radio sam (a radim i jos uvijek kada je potrebno) sa ovlastenim serviserom i dealerom piaggio vise od 10 godina.Kroz moje ruke je proslo sve sto postoji od piaggia i vespe,kao i od aprilie. Od future 50...125...pa do svih modela rs i rx.....kao i modela 4 t rsv.Radio sam u ovlastenom servisu Honda vise od 5 godina....radio sam u "BARONCELLI MOTO" u Trstu( zastupniku za ducati i cagivu) 3 godine....u koncernu Peugeot,kako u auto segmentu,tako i u segmentu skutera.A sto se moga pitanja u vezi agregata za sr tice,postavio sam ga za ostale clanove foruma,misleci da bi bila zanimljiva tema,jer vidim da  ovdje ima puno pocetnika koji to neznaju razlikovati.Ne smatram se da sam"zakon",kako ti kazes,vec mislim da kroz svoje iskustvo imam nesto za "ponuditi" ostalim clanovima foruma. A sto se tvoga rastavljanja tice...to sa ja prevazisao odavno(u garazi,na podu sa glavnim alatom(čekić i šarafciger). Ja nisam rekao da pljujem na tebe i tvoje "iskustvo" sa skuterima.Sigurno bolje voziš po zadnjem,i kocis po prednjem od mene ! I svaka ti cast na tome. Ali.. prijatelju moj...ja radim sa motorima vec 25 godina. A ti ih imas 22. Pa o cemu mi tu sad pricamo. Daj se malo iskuliraj.....dobiti ces čir..tako mlad ! Ako ikada budes imao prilike dolaziti u moje krajeve,javi mi se slobodno.i biti ce mi drago da ti pokazem moju radionu...i hrpu dijelova koje skupljam kroz sve ove moje godine rada.Ja samo svoj san ostvario..ljudi me poznaju i cijene ! Kada budes ti pozvan od strane sudskoga vijestaka da rastavis ducati 999,radi utvrdivanja zasto je motor blokirao,te kada kod tebe na servis budu dovazali motore i skutere najimučniji i najuticajniji ljudi iz tvojega grada,a i sire okolice,onda mozes reci da si dosao na neki nivo. jebi ga,nemoj se ljutiti ali forum nije samo tvoj. I ostali clanovi imaju pravo razmatrati i debatirati o onome  sta ih zanima. Zato sam i postavio takvo pitanje...a motor ako ne ide...nisam ja kriv. Dosao je kod mene u radionu,a a iz moje radione nije jos niti jedan izasao,a da nije isao kako treba.Nemoj suditi covjeka koji je od tebe udaljen svijetlosnim godinama(po kulturi,prije svega..a tako i po tehnickom pitanju).


vak... pročital sam prva dva retka i fakat mi se više NE DA natezat...

ukratko..ak si narastavljo ko isus sve i svašta složi jebeni jednostavi 50 cc skuter bez topica na forumu..amen...


a sad si odo širit kanale na skuteru koji će biti složen za kilanje razno raznih kvazija od semafora do semafora... 

i pretsanite vi svi starci pozivat se na godine... to kaj neko duze fusa ne znaci da je bolji il kvalitetniji... nego da bu prije postao senilan  :jesus:

a sad bok... nema smisla vise se natezat...tu se bar mozemo oboje slozit.... platim cugu
 
hebo vas allah mutave kolko ste zaofftopičkarali..i šta ste sad nakraju skužili vezano za SR?! :misli: :shock: :x :x :x :x :x :x
 
Imas pravo ! I ja sam za cugu..najbolje je tako. Nisam jedini izgleda,koji je tvrdoglav!  :D Ako se budemo imali prilike sresti,debatirati cemo o svemu,i do jutra ako treba,uz cugu,naravno. Ugodan rad,wajnderu( ne siri previse kanale jer bude ti klipni prsten slomio :mrgreen:).