SRAD 750 ili ne ? Iliti-Zbunjeni kupuje motor... (pušku)

Status
Not open for further replies.

confusedbikefan

Guest
Ovako... dok je moja  :0648: uljara na lezanju u muriji,treba mi nesto za pucanje dok je ne izvucem.  :mrgreen: Ovo  mi se cini sasvim pristojno za tu svrhu... Jedino pitanje, SRAD 750 ima upsidetralala vile naprijed i pojacanje na zadnjoj vili... ovaj nema koliko mi se cini  :misli:  To je 600 ili? Znam da za tu cifru i svrhu kojoj ce motor sluziti nemam sto pitati,ali 600 mi u dvoriste nece... I 750 je daleko premalo,al eto,muka ne bira  :sad: 


http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-750-750-cm3-oglas-6898361


I da,znam da je stranih ppr...  :wink:
 
da, nema pojačanja na vilici i po grafici na repu to je 600ka.
btw, srad750 je umirovljen 1999. a 2000. je nova generacija.
jedino ak je ugrađena 750ka??

uglavnom...

men se čini daaa, to je 600ka,
neće bit ništa ,od pucanja...  :mrgreen:
 
pa možda je neko samo ubacio mašinu 750...


radio je to i Tutty tu s foruma čini mi se...  samo je on sa 750 prebacio i vilice... :wink:
 
Lako moguce..kolko ja znam to sve pase jer sam i sam bio u nekim kombinacijama nekad davno dok su mi skoro za jeftine pare u paketu doletili slupani 600 s papirima i dobar 750 bez papira..
Svrha tvoje kupnje mi je kaoticno smijesna, al bez brige, oce i 600 pucati, to je ujedno i najglasniji motor koji sam vozio, frend je slozio auspuh, kako je to urlalo,a vatru na abgasu pol metra..nemoj se zavaravati  :jesus:
 
Zbunjeni, sorry, ali ne kužim te.
Jedan takav "srtanac" ti leži na muriji, još nemaš pojma koliko će te ta epizoda koštati a već bi kupova još jednog "stranca".  :misli: :misli:
Dije tu zdrav ljudski razum  :misli:
 
MOONSHIELD said:
al bez brige, oce i 600 pucati, to je ujedno i najglasniji motor koji sam vozio, frend je slozio auspuh, kako je to urlalo,a vatru na abgasu pol metra..nemoj se zavaravati  :jesus:


to je to zbunjeni...  kupuj to...  (y) :mrgreen:
 
a di je problem posudis apriliu i kupis kutiju petardi ,pa ih bacas u auspuh 8)
 
MOONSHIELD said:
Lako moguce..kolko ja znam to sve pase jer sam i sam bio u nekim kombinacijama nekad davno dok su mi skoro za jeftine pare u paketu doletili slupani 600 s papirima i dobar 750 bez papira..
Svrha tvoje kupnje mi je kaoticno smijesna, al bez brige, oce i 600 pucati, to je ujedno i najglasniji motor koji sam vozio, frend je slozio auspuh, kako je to urlalo,a vatru na abgasu pol metra..nemoj se zavaravati  :jesus:

mislim da njega ne brine to da 600 nece pucat, vec da je malo slab na pRRavcu :hehehe:
 
Elias said:
Zbunjeni, sorry, ali ne kužim te.
Jedan takav "srtanac" ti leži na muriji, još nemaš pojma koliko će te ta epizoda koštati a već bi kupova još jednog "stranca".  :misli: :misli:
Dije tu zdrav ljudski razum  :misli:

ni ja ne kužim da od tolikog izbora motora i skutera netko može kupiti bmw i scarabeo.... :lolcry:

Dije tu zdrav ljudski razum  :misli:

 
tibor_zg said:
mislim da njega ne brine to da 600 nece pucat, vec da je malo slab na pRRavcu :hehehe:
a jbga, on tu sam spominje pucanje pa sam pretpostavio da je to prioritet, meni je taj srad 600 čist solidan motor, lepo ide, vibrira bolje i puno neugodnije od v2, ramu grije za popizditi, solidan položaj sjedenja..
sigurno nejde i nepuca ko nabudženi 1123, ali za prvu silu kak i sam veli će tu i tamo puknut :jesus:
 
srad 600 je mrtvo puhalo .... ali 750 jede malu djecu ... ;)
 
strasilo said:
srad 600 je mrtvo puhalo .... ali 750 jede malu djecu ... ;)

600 imao i vozio...  ide više manje ko i ostatak konkurencije te klase tog doba... :wink:

a 750 nisam nikad probao, al čuo s više strana da motor ide jako dobro... 8)
 
Status
Not open for further replies.