SRAD rep?????

hindu

Member
alo ekipa trebam pomoć u vezi repa na SRADU 98-99
htio bi promijeniti rep na sradu tj. staviti nešto novijeg designa.
zanima me da li je netko već radio tako nešto i od ćega bi se dalo pripasati?
Thanks
 
e to bas i mene zanima, planiram jednog dana od njega radit SF preradu, ako bude srice
 
kakvi ti je ovi od gsxr-a model novijeg
2006%5C05%5C27%5Cbikepics-595942-full.jpg
 
Meni je osobno rep od K3 i K4 jedan od najljepših repova i mislim da bi odlično stajao na SRAD-u, u svakom slučaju bolje nego ono veslo od R1 2003. :LOL:
 
GIXER said:
Meni je osobno rep od K3 i K4 jedan od najljepših repova i mislim da bi odlično stajao na SRAD-u, u svakom slučaju bolje nego ono veslo od R1 2003. :LOL:
imas pravo postalo je pre izlizano...
 
MA-Zvone said:
Evo ti slika sa prepravljenim repom od Yamahe R1 00.g



Ne kužim kako netko može stavljati ove odvratne i ogromne žmigavce na motor. I to još zbog toga reže oklope!  :no:
 
ovi gore sa zmigavcima, katastrofa opca

r1 03 se nebi uklopija u opci dizajn motora jel je motor cili zaobljen a rep od r1 je skroz ravan, ovi sa K3/4 nebi bija los
 
puno ljudi u D na srada montira rep od K1 pa nadalje

navodno da nije potrebno puno preinaka
 
ma kavi yamaha ne dolazi u obzir.
zamislite ogromni masivni prednji dio srada a guzica ko loly-pop katastrofa bar ja mislim da bi to tako izgledalo.
zanima me samo da li ide recimo od k1 ili k4 bez da se moraju radit preinake na košu?
 
hindu said:
ma kavi yamaha ne dolazi u obzir.
zamislite ogromni masivni prednji dio srada a guzica ko loly-pop katastrofa bar ja mislim da bi to tako izgledalo.
zanima me samo da li ide recimo od k1 ili k4 bez da se moraju radit preinake na košu?

ne

 
hindu said:
kratko i jasno (y)
thanks

kolko ja znam trebas kos od K1 i malo pripasat hvatiste

navodno nema puno posla

 
Tutty said:
ovi gore sa zmigavcima, katastrofa opca

r1 03 se nebi uklopija u opci dizajn motora jel je motor cili zaobljen a rep od r1 je skroz ravan, ovi sa K3/4 nebi bija los
E tu je jedino falia...Bas mi taj srad izgleda dobro?Samo je koga staviti ledice,tj. nekako iskonbinirati da mu zmigavci ne budu izbaceni van repa :misli:
 
hindu said:
alo ekipa trebam pomoć u vezi repa na SRADU 98-99
htio bi promijeniti rep na sradu tj. staviti nešto novijeg designa.
zanima me da li je netko već radio tako nešto i od ćega bi se dalo pripasati?
Thanks

Jeli ti treba za jednu ili dvije osobe?

Zadnji vikend sam to preradio na jednoj srad za prijatelja. Mnogo bolje izgleda od originala ali je samo za jednu osobu. Napravit cu sliku pa cu staviti tu na forum da znas ocemu pricam.
 
Gizmo said:
Jeli ti treba za jednu ili dvije osobe?

Zadnji vikend sam to preradio na jednoj srad za prijatelja. Mnogo bolje izgleda od originala ali je samo za jednu osobu. Napravit cu sliku pa cu staviti tu na forum da znas ocemu pricam.
pa bilo bi dobro za dvije. jer neznam kako bi draga regirala da joj kažem tipa:"sorry nema mjesta za tebe"  :LOL:
aj pošalji sliku ak nije problem.
thanks
 
Evo slike sto sam obeco napraviti.

Malo su mi cudne slike jer uzivo bolje izgleda.

Ja sam taj rep ugradio jer sam nesto trazio da pase uz ostali motor. one prerade sa R1 repom su isto dobri samo se meni nesvida kad je motor glomazan i malo buckast pa onda neki mali repic. Na tom repu se i sijedi malo vislje i imas slobodan pogled na gumu.



Na ovoj slici rep izgleda jako glomazan prema gumi ali zapravo nije tako.



Tu vidis da i sirina pase uz ostalo

 
mi dont lajkit, drazi mi je ovi đukac livo :)

ovo mi se cini jos vece od serijskog, meni je ovo definitivno preeeveliko