SRAD rep?????

Tutty said:
mi dont lajkit, drazi mi je ovi đukac livo :)

ovo mi se cini jos vece od serijskog, meni je ovo definitivno preeeveliko

u tome i je stvar da slike nisu ispale kako treba. nije smio slikat pokraj Dukca :mrgreen:
 
evo ja bas s ekipom stavl jamo rep od K1 sa dva sica.za koji dan ce biti gotovo pa cu staviti slike. (y)
 
Moje ti je misljenje da ako ti je orginal za oko preveliki(meni osobno nije-jer je takav dizajn ko cjelina motora,tu se gledalo na airodinamiku),stavi manjega. Npr. od TL 1000R(mislim da bi se njegov bolje uklopil u linije nego bilo koji R1). Veliku ulogu kod vizualnog efekta velicine igra boja. Ako je svjetla boja izgleda vece a tamne obrnuto.
 
Sad sam gledal malo TL1000R i nebi ti pasal jer je jos veci8bar mi se tak cini)i.Mozda bi ti najbolje pasal ak vec mjenjas od K1. Jer ovi noviji mi se cine premali i nebi se uklapali u linije. Ima jos jedna mogucnost a to je da orginal predelas sam,malo ga suzis i stanjis(mozda malo skratis). Sve pokrpas sa poliester setom,pokitas,pobrusis...i napravis nekaj orginalnog. (y)
 
metalni said:
evo ja bas s ekipom stavl jamo rep od K1 sa dva sica.za koji dan ce biti gotovo pa cu staviti slike. (y)
e to se traži.  :cool:
ajde pa podijelite produkt tog truda i sa nama  :cbanana:
 
koma-1 said:
Sad sam gledal malo TL1000R i nebi ti pasal jer je jos veci8bar mi se tak cini)i.Mozda bi ti najbolje pasal ak vec mjenjas od K1. Jer ovi noviji mi se cine premali i nebi se uklapali u linije. Ima jos jedna mogucnost a to je da orginal predelas sam,malo ga suzis i stanjis(mozda malo skratis). Sve pokrpas sa poliester setom,pokitas,pobrusis...i napravis nekaj orginalnog. (y)
ma i meni se čini. :misli:
a skemijat ću ja nešto pa makar... :x
 
dobro al ovo nase ce jos bolje :jesus:mi smo stavili rep ok k1 a svjetla od k5.i ispod je ravna povrsina tako da smo kolko-tolko dobili malo siljasti rep. (y)