ST ...

Dale said:
Moga si se i javit ja cu iza obida ako ne pljusne
A jbg, uletilo je na brzinu, prika zva na kavu, pa kad san vidija da ima jaketu sa sobom, reka mu ajmo u đir.

Nema kiše idućih 10 dana, nema straha.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Bice lik spomenia da ce platit kebab i shepa odma zaboravia na ekipu
Ma sta ekipu....i familiju
Zena ga cekala sa malin jerbo su tribali nesto do Splita

Send from my Super Kinez

 
Pih... doma me dočekala pečena teletina s kumpirima, ubih se do onesvjesta.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Evo i ja učinija lipi đir St-Ši-Drniš-Knin-Sinj sam ko ćuko                                                                                                neko izgine na raskrižju kod pumpe na sučidru crno-žuta R1
 
Dale said:
Evo i ja učinija lipi đir St-Ši-Drniš-Knin-Sinj sam ko ćuko                                                                                                neko izgine na raskrižju kod pumpe na sučidru crno-žuta R1
stara r1 liva strana crna desna cila u zuto s 46 brojem :misli:
 
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/evm7-sudar-auta-i-motora-u-splitu-jedna-osoba-ozlijedena-motor-se-zapalio#/clanak/evm7-sudar-auta-i-motora-u-splitu-jedna-osoba-ozlijedena-motor-se-zapalio

http://m.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Najnovije/tabid/296/articleType/ArticleView/articleId/298528/Default.aspx

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Dale said:
Evo i ja učinija lipi đir St-Ši-Drniš-Knin-Sinj sam ko ćuko                                                                                                neko izgine na raskrižju kod pumpe na sučidru crno-žuta R1
Bome dobar đirić. Kakva je cesta oko jezera?
 
smile 77 said:
usrano krizanje tamo nema lakseg  sudara :palacdolje:
Ima i jedna šahta kad se dolazi od grada u koju kad se udre imaš osjećaj kao da se polomilo pola ovjesa. :no:
 
Najgore je ako kreneš od Opatije pa vataš zeleno u Siromašnoj, a oni od doli krene livo na benzinsku, i ne vidi te jer je ispod briga ili mu auto šta skreće prema Sv.Petru zaklanja pogled.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Bome dobar đirić. Kakva je cesta oko jezera?
Pa bilo je samo na mistima vlage inače  (y) prvi put san proša tu dionicu od Knina do Sinja. Dosta brz dio ceste
 
Shepa said:
Najgore je ako kreneš od Opatije pa vataš zeleno u Siromašnoj, a oni od doli krene livo na benzinsku, i ne vidi te jer je ispod briga ili mu auto šta skreće prema Sv.Petru zaklanja pogled.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Kad vidiš ovako nešto usrid grada protrneš