ST ...

bricksrheavy said:
Je vraga, sad se tresen oće li otkazat i Makarsku jer mislin ić :mrgreen:

Ne tresi se, u Makarskoj će past dogovor za cjelodnevni đir. Provjeri di kad ti vridi putovnica  :mrgreen: i di ti je zeleni karton  :mrgreen:
 
Jesi ti bija jutros iza Makarske čini mi se oko Baške vode u kavani
 
Dale said:
Jesi ti bija jutros iza Makarske čini mi se oko Baške vode u kavani
Ako je, onda je laga zašto ne može s nama u đir. :mrgreen:

Busted!

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Da bar. Onda bi znacilo da nisan papak  :mrgreen: :mrgreen:

Popodne uspija upalit motor i otisa na kavu u Ma. Pokisa na putu doma.
 
MaRi0_St said:
je li još ko danas pokisa osim mene?  :LOL:

(slikano iza Hrvaca prema Vrlici)
Jučer od Knina do ST vozija slalom između tri neverina :mrgreen:
 
i oćete mi objasnit koja je šema s ovon temon? ista ovakva ima i u podforumu "motori" i ode u skuterima, a ne vidin da iko vozi ikakve skutere :mrgreen: bacia bi i ja koji đir al nema mi smisla pratit dukca na xmaxu... mogu mu eventualno ponit alat kad crkne di puten, ima u mene mista ispod sica...  :jesus:
 
MaRi0_St said:
i oćete mi objasnit koja je šema s ovon temon? ista ovakva ima i u podforumu "motori" i ode u skuterima, a ne vidin da iko vozi ikakve skutere :mrgreen: bacia bi i ja koji đir al nema mi smisla pratit dukca na xmaxu... mogu mu eventualno ponit alat kad crkne di puten, ima u mene mista ispod sica...  :jesus:
Moraš pratit obe teme :mrgreen: - na zadnjen điru (pisano u drugoj temi) su bili Beverly i Tmax skupa sa Dukcen, svako vozi svojin ritmom i glavno je da se svi nađu na istoj kavi  (y)
 
Ko je na slici neka mi ne zamiri šta nisan odzdravija bija san zauzet slikavanjen :mrgreen: