šta će zamjeniti pegasa

pinky

New member
evo dotični se od ove godine ne proizvodi, pa kad će nasljednik  :misli: motora koji se jako dobro prodavao bar kod nas  :misli:
 
Ja nekako mislim da nasljednika neće imat...... tu su shiver i shiver gt, pa onda dorsoduro i ako bude još i tuareg 750...... pegaso u tom slučaju više nema prostora niti svrhe.

Iako je pegi stvarno jedan odličan i svestran motor, izgleda da je jednocilindrašima (osim za natjecateljske strojeve) odzvonilo.
 
Ma mislim da nije u tome fora...... već aprilia se jednostavno izgleda počela drukčije profilirati i jednocilindraši tu nemaju mjesta.
 
Kad bi malo "normalizirali", ublažili V2 450 - 550, mogli bi ga ubaciti u neki novi Pegaso !  :misli:
 
Na sajmu u Milanu Aprilia predstavlja Tuareg 1200 kao zamjenu za Caponord a u najavi je i model sa agregatom od 750 ccm pa je logično da će to biti zamjena (y)
 
igy1 said:
Na sajmu u Milanu Aprilia predstavlja Tuareg 1200 kao zamjenu za Caponord a u najavi je i model sa agregatom od 750 ccm pa je logično da će to biti zamjena (y)
Taj model od 750 bude tuerag!! i trebao bi biti malo više off road orjentiran ali to je opet pitanje kolko!!  :misli:
Bilo bi dobro da naprave pegaso 750 koji bi isto ko i dosad bio više cestovno orjentiran!
Ali imaju več dorsoduro pa bi to onda bilo ko da bi se sami sebi popišali u čižmu!!  :mrgreen:
Tak da fakat kaj se bu dogodilo s pegasom???  :misli:
 
Za Pegija nema zamjene.  :( Ipak on posjeduje čari velikog jednocilindraša.Svim ostalim kemijanjima Pegi bi izgubio smisao i to  nebi više bilo to.
 
Pegaso je bio odličan motorić. Mene je tri sezone služio bez i najmanje greške i hvala mu na tome. Siguran sam da će i novog vlasnika služiti još najmanje toliko.

Nakon tri sezone, sve što bi pegasi eventualno bio minus je nedostatak još cca 15- ak konja i ništa više.
 
blagi said:
Pegaso je bio odličan motorić. Mene je tri sezone služio bez i najmanje greške i hvala mu na tome. Siguran sam da će i novog vlasnika služiti još najmanje toliko.

Nakon tri sezone, sve što bi pegasi eventualno bio minus je nedostatak još cca 15- ak konja i ništa više.
Ja imao manje kvarove ali svejedno ga volim, a koliko bi ga tek volio da ima jedno 70-ak konjića, auuu
 
jedimaster said:
Ima...Yamaha XT...jer najrenomiraniji moto brand vodi računa o svojim kupcima :jesus:

:LOL:
Aprilia ima dušu i šarm, a yamaha je samo još jedna u nizu. Xt nikad neće zamjenit Pegija... (y)
 
Incredible said:
po izgledu :LOL:
pa po čem se može zaključit? probal sam ga :jesus:

Je kad si probal onog zagušenog kaj nikad nije ni vidjel stotku na ćukicama :mrgreen:


jedimaster said:
a zakaj si ti na RSV pa na Tuona prešao (valjda je slijedeće japanac...napokon) kad ti je tak bil dobar  :mrgreen:

Nebi mogel dugo durat dva motora pa sam zato oba prodal i uzo zuona jel je ipak bila dobra prilika.
Kak se dosta vozimo u dvoje, rsv tu ipak nema kaj tražit jer je položaj ipak previše naporan za suvozača i tu je tuono bolji. Naravno da se ni tuono po pitanju toga nemre poredit s pegasom ali eto ipak bum s njim probal pomirit ta dva svijeta...... da je motor malo jači i da se možemo u dvoje kolko tolko normalno vozit.

Ja sam s pegasom stvarno puno toga obišo i potpuno natovaren i svakak i ja protiv pegija nemam niti jednu lošu riječ..... da su financije dopuštale nebi ga ni prodo već bi osto uz rsv-a kao drugi motor no nažalost troškovi dva motora su dosta veliki pa je to teško za gurat.
 
blagi said:
Je kad si probal onog zagušenog kaj nikad nije ni vidjel stotku na ćukicama :mrgreen:
ma probal sam ja više njih...nažalost :( :mrgreen:
al ne znam kaj plaćete za njim, ajd da su sxv-a maknuli onda bi i ja pustil koju suzu al ovog mi ni najmanje nije žal :mrgreen: