sta jedan ima a drugi nema fz6 naked vs. cb600f hornet

leskone

New member
evo ak bi se nekome dali pa da mi napise sta jedan ima a drugi ne ta dva motora su mi usla u najuzi krug izbora.I dali ima se mogu podesavati vilice i dali ispod sica imaju neki otvor za dokumente?
 
leskone said:
evo ak bi se nekome dali pa da mi napise sta jedan ima a drugi ne ta dva motora su mi usla u najuzi krug izbora.I dali ima se mogu podesavati vilice i dali ispod sica imaju neki otvor za dokumente?

Od ovo dvoje ja bi horneta koji je nadam se još na akciji (ako ga još ima) za 55900 kn.
To mi je jednostavno puno ljepši naked od fz6.
Ljudi kažu: oboje je kvalitetno - šta ti je ljepše kupi!
 
toliko se puno vec pisalo o njima tako da imas sve na forumu ako malo trazilicu ukljucis...
ali to su slatke muke sta god kupio nisi falio...
 
ok ajmi onda odgovorite na prva dva pitanja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
leskone said:
ok ajmi onda odgovorite na prva dva pitanja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daj mi pošalji email na pm...da znam koji ti je...pa ću ti na mail poslati test it ovomjesečnog moto pulsa....ukupno 7 nakeda između kojih se nalaze i fz6 i hornet....test je na 18 stranica.
Ako misliš horneta požuri dok je na akciji jer se prodaje jer dolazi novi model 2007 koji je po meni ružan i jednostavno nije više "hornet" i bit će daleko skuplji od akcije za 55900

...model 2006. ti je po meni puno bolje riješenje

Daj email na pm
 
leskone said:
evo ak bi se nekome dali pa da mi napise sta jedan ima a drugi ne ta dva motora su mi usla u najuzi krug izbora.I dali ima se mogu podesavati vilice i dali ispod sica imaju neki otvor za dokumente?

Mogu reci za Hornet. Prednja vilica je nepodesiva, ali je preokrenuta ako ti to nesto znaci. (y) Sto se tice prostora ispod sica, dvije rijeci su dovoljne: cemer i jad. :palacdolje: Jedva stane malo veci novcanik, a za smjestiti rukavice ili lokot jednostavno zaboravi.
Tako je barem na ovogodisnjem modelu. Za Fazer ce ti netko drugi morati dati podatke.
 
kruntas said:
Mogu reci za Hornet. Prednja vilica je nepodesiva, ali je preokrenuta ako ti to nesto znaci. (y) Sto se tice prostora ispod sica, dvije rijeci su dovoljne: cemer i jad. :palacdolje: Jedva stane malo veci novcanik, a za smjestiti rukavice ili lokot jednostavno zaboravi.
Tako je barem na ovogodisnjem modelu. Za Fazer ce ti netko drugi morati dati podatke.

Ja u Hornetu pod sicom imam:

1. Prvu pomoć
2. Kutiju žarulja
3. Alarm
4. Kombinirke i 2 odvijača
5. Dokumente
6. Mobitel
7. Fotić
8. I jos manje usputne pizdarije (cigarete, upaljač...)
9. Zaštitu za kacigu

Sad se mozda smanjio taj prostor na novijim godištima  :misli: :palacdolje:?
 
BikesRule said:
Ja u Hornetu pod sicom imam:

1. Prvu pomoć
2. Kutiju žarulja
3. Alarm
4. Kombinirke i 2 odvijača
5. Dokumente
6. Mobitel
7. Fotić
8. I jos manje usputne pizdarije (cigarete, upaljač...)
9. Zaštitu za kacigu

Sad se mozda smanjio taj prostor na novijim godištima  :misli: :palacdolje:?

Ne znam kako je na starijim godistima. Ali moj novi 2006.g. ima prostor ispod svakog minimuma. Ima male pregradice koje su ful neprakticne. Kad stavim Ray Banke (kopija dakako) i taj mali prostorcek nema mjesta za nist drugo. Isto bi mogli posvjedociti i drugi vlasnici. Moral bum kupiti nosace i kufer jer ovak vec nejde ak se zeli na daljnu turu.
 
Pivi said:
Daj mi pošalji email na pm...da znam koji ti je...pa ću ti na mail poslati test it ovomjesečnog moto pulsa....ukupno 7 nakeda između kojih se nalaze i fz6 i hornet....test je na 18 stranica.
Ako misliš horneta požuri dok je na akciji jer se prodaje jer dolazi novi model 2007 koji je po meni ružan i jednostavno nije više "hornet" i bit će daleko skuplji od akcije za 55900

...model 2006. ti je po meni puno bolje riješenje

Daj email na pm
imas u mom profili email i msn ili mi posalji na pm evo danas sam bio u yamaha salonu i oni vise nemaju fz6 nakeda pa je rekao ako hocu da pricekam do 2007
 
kruntas said:
Mogu reci za Hornet. Prednja vilica je nepodesiva, ali je preokrenuta ako ti to nesto znaci. (y) Sto se tice prostora ispod sica, dvije rijeci su dovoljne: cemer i jad. :palacdolje: Jedva stane malo veci novcanik, a za smjestiti rukavice ili lokot jednostavno zaboravi.
Tako je barem na ovogodisnjem modelu. Za Fazer ce ti netko drugi morati dati podatke.
Ista stvar je i s Fazerom za sve navedeno  :( :palacdolje:
 
a stvar je u tom sto moram fazera cekati do 2007 a kako ce izgledat bog zna! :misli: :misli: :misli:
 
tu u Osijeku kod Škare ga više nema,kad sam ga pitao rekao je da XTX moze narucit a fz6-nemoze
 
leskone said:
tu u Osijeku kod Škare ga više nema,kad sam ga pitao rekao je da XTX moze narucit a fz6-nemoze

I ako Škaro ne moze naruciti znaci da motora nema? Uzmi telefon u ruke i zovi, poslje toga protegni nogice i dofuraj se na novom motoru.
http://www.yamaha-motor.hr/zastopniki.html
BTW ja sam svojeg uzeo u BigBike-u u Slavonskom Brodu pa probaj tamo zvrcnit.