šta kažete na ovo?

Ceki said:
NRG-man, a da ti nabacis nama koju slikicu kak je to fino slozeno ??

I interesira me zakaj nisi stavil veci karb od 21  :misli:


@ pedrosa: kolko te kostal taj auspuh iz trsta ?
Kako sam tamo ostavio puuuuuuno para,znaju me i imao sam pospust,ali i inače daju popuste,sa povratom poreza i svime me izašao oko 260€...tako negdje
 
narućio sam auspuh tu od jednog tipa,vjerujte mi žao mi je trebao sam ići u motostar.....trebao bi doći za jedno 10 dana.....nabacit ću par slikica!!
 
nrg-man said:
narućio sam auspuh tu od jednog tipa,vjerujte mi žao mi je trebao sam ići u motostar.....trebao bi doći za jedno 10 dana.....nabacit ću par slikica!!
Sad vidim,ti si iz Ri?
Koji NRG imaš,koja boja,si bio na meetu kojem itd. :mrgreen:
 
Ceki said:
NRG-man, a da ti nabacis nama koju slikicu kak je to fino slozeno ??

I interesira me zakaj nisi stavil veci karb od 21  :misli:


@ pedrosa: kolko te kostal taj auspuh iz trsta ?

Za ovu konfiguraciju dosta je i 19, 21 može, ali to je ipak karburator preporučen za osnovni a ne napredni tunning.  24 je maximum (ujedno je i to karburator preporučen za 172 ccm)

Ispuh MHR kod nas košta nešto manje od 400 eur, bez puno potrošenih para i popusta, dobiješ ga na kučnu adresu slijedeči dan
 
nrg je plavo-crni.....ma nemoguće daj!!ako auspuh dodje sutra ja ti odmah danas dam 400 eura....ma koji to dućan?
 
nrg-man said:
nrg je plavo-crni.....ma nemoguće daj!!ako auspuh dodje sutra ja ti odmah danas dam 400 eura....ma koji to dućan?

Jedini službeni uvoznik za Malossi u RH, tvrtka "Global" d.o.o., ima jedan komad u poslovnici Piaggio Centar Split, tamo ti je Nike prodavač(sa foruma), broj telefona je 021/38-38-98.
Samo za točnu naruđbu moraš dostaviti kataloški broj kita kojeg imaš na motoru, kao što su ti forumaši več prije naglasili ima nekoliko verzija MHR-a, a jedna od njih ima specijalni ispuh.
Ukoliko ti imaš taj kit (kat. br. 3112099), auspuh imaš u poslovnici Piaggio Centar Zagreb, traži Andriju na 01/618-3116
 
joke said:
Za ovu konfiguraciju dosta je i 19, 21 može, ali to je ipak karburator preporučen za osnovni a ne napredni tunning.  24 je maximum (ujedno je i to karburator preporučen za 172 ccm)

Ispuh MHR kod nas košta nešto manje od 400 eur, bez puno potrošenih para i popusta, dobiješ ga na kučnu adresu slijedeči dan
a 172 ide i 28 bez problema...moze i vise samo je problem usisni ventil jer je iste velicine kao i za 50 ccm
tako da ako se zeli maximalno iskoristiti trebao bi se blok siriti i stavljati od nekog 125ccm 2 T motora usisni ventil
 
[URL=http://imageshack.us]
photo0014000mu7.jpg
[/URL]


evo malo slikica,nadam se ako mi je uspjelo to stavit!!!
 
a uspjelo je!!!...evo ceki slikice za tebe,naravno i za sve ostale....kako vam se čini scoot na prvi pogled??
 
:(miči te naljepnice :(
 
nrg-man said:
šta vi ostali nemate komentara??
Da bih imao komentara moras mi malo vise poslikat tehnicki dio motora ili ti masinu
slikaj mi cilindar,fergazer itd....
pa cu onda komentirat

stay tuned  (y) 8)
cekam slike