Sta se ovo na hayabusi vrti?

Fly Killer

New member
Ili tockovi ili diskovi???

kratak film od 2,5 MB

http://www.exackley.com/movies/misc/g6mpeg.mpeg
 
Ekvivalent plavim lampicama na brisačima na autu.
 
Nije disk ni točkovi jer se vide na šare na gumama da se ne kreću a ni disk jer je sa lijeve strane miruje nego ima nekakav disk sa desne strane koji se okreće i daje neki vizuelni efekat. :?

Po meni bezveze.
 
To su one gluposti sto glupi ameri stavljaju na aute. Nekakav disk koji se vrti oko osovine. Ima i varijanta diska koji je fiksiran dok se kotac vrti. To samo gluperde od amera mogu izmislit.
 
Vidim prvi kupci se već javljaju...dečki možda bute dobili popust :LOL:
 
skinuti disk da bi stavio tako nešto... šareno budali drago... beži bre
 
joj to je ona glupost sto reperi na avtima imaju... kao stane na semaforu a felga se jos vrti...
vece bezvezarije covjek nije izumio
 
Bandit said:
Vidim prvi kupci se već javljaju...dečki možda bute dobili popust :LOL:

nije fora u kupcima nego kod nas ti svakakve gluparije prolaze pa se bas ne bi cudil :|
 
ima ima,u motormaniji,montiraju se na felgu,izgledaju ko ventili.
i svijetle u mraku.
ma ludila brale,samo da još bijele čarape navučem na vilice i do jaja... :mrgreen:
 
E GDJ IMA ZA NABAVIT I KOLIKA JE CIJENA SA MONTIRANJEM.BAS JE FORA ZA VIDJET. AK NAĐEM STAVIT CU SIGURNO
 
nisam skido film tako da neznam točno o čem pričate, ali ja sam u motormaniji kupio svijetleće kapice ventila s LED lampicama u zelenojk boji. Svijetle samo u mraku i kada se kotač vrti...izgleda do jaja kad se vozaš po mraku a ono krug zeleni na kotaču, ludilo.
 
bruno said:
nisam skido film tako da neznam točno o čem pričate, ali ja sam u motormaniji kupio svijetleće kapice ventila s LED lampicama u zelenojk boji. Svijetle samo u mraku i kada se kotač vrti...izgleda do jaja kad se vozaš po mraku a ono krug zeleni na kotaču, ludilo.

a jesi li balansirao kotač nakon toga ili samo voziž pri neznatnim brzinama :p
 
Ma kako balansiranje, samo gas hehe. Ne stvarno nisam balansiro, jer mislim da nema neke potrebe za tim, s naglaskom na mislim.
 
meni je kromani rezervar na busi bomba! :wink: