Šta ste kupili klincima nakon što su prerasli motorčić na akumuluator...?

honda21

New member
Molim roditelje sa iskustvom ako moze i slikica. Što ste kupili djetetu kad izade iz te faze i to mu vise nije zanimljivo, spremno je za nesto jače?

Molim samo one sa sličnim iskustvom da se jave

Mislim na klince mlade od 6 godina
 
cijene su cca...?
 
dovla said:
Na njuskalu 200-500€

hvala, pogledat cu, jer izluduje vise, a vidim da uziva u tome, pa neka se uci  (y)
 
Optimalna je Yamaha PW50, što zbog dijelova, što zbog relativno lake prodaje. Imaš puno filmića na jubituo.
 
Ja svojoj kupil ono kinesko ropotalo za 1200 kn. Ima ih pun oglasnik, to nebi nikako preporucil, jer ne valja, tj nestabilno i vise se sarafi nek vozi. Srrecom prodalo se, od 8 godine se voze na quadu 250. Šogorovi pak imaju tomos cross 50, i cist ok je.
 
Hvala na info, evo bacila sam se na pretraživanje... nešto će se naći do iduće godine nadam se
 
ako želiš nešto sa najmanje održavanja onda ti je mate dao najbolje rješenje ... PW je idealno ... ali su skupi ...

sve jeftinije zahtjeva puno brige i održavanja....

moji klinci su sahranili nekoliko pocketa... a sad su ionako već preveliki za to ...  :LOL:
 
mate said:
Optimalna je Yamaha PW50, što zbog dijelova, što zbog relativno lake prodaje. Imaš puno filmića na jubituo.

hvala  (y)
 
strasilo said:
ako želiš nešto sa najmanje održavanja onda ti je mate dao najbolje rješenje ... PW je idealno ... ali su skupi ...

sve jeftinije zahtjeva puno brige i održavanja....

moji klinci su sahranili nekoliko pocketa... a sad su ionako već preveliki za to ...  :LOL:

(y)
 
stara tema ali mozda nekome bude dobra informacija
Malaguti Grizly 10 a kad poraste malaguti Grizly 12 :)
 
Evo ga, jos se slaze, rama malaguti, masina tomos automatic
sic ide drugi, ovaj je samo tak gore
 
honda21 said:
Molim roditelje sa iskustvom ako moze i slikica. Što ste kupili djetetu kad izade iz te faze i to mu vise nije zanimljivo, spremno je za nesto jače?

Molim samo one sa sličnim iskustvom da se jave

Mislim na klince mlade od 6 godina
yamaha pw50,odlican za klince,moj mali je 3,5 god i sad imamo prve pokusaje
1.slika kad sam je kupio i platio 200E,i druga slika kad smo je ja i sincina malo dotjerali
 
177ER said:
stara tema ali mozda nekome bude dobra informacija
Malaguti Grizly 10 a kad poraste malaguti Grizly 12 :)
gledao sam malagutija ,mislim da je grisly 10 il tak nekako,al nije bas za male klince,visok je dosta(za klinca od 3-4 god)
 
KTM SX 65 je pravi izbor ili če naučiti voziti ili če odustati i poštediti te dodatnih troškova  :jesus: :jesus: :jesus:
 
ktm 65 zahtjeva neko iskustvo ranije,nemogu klinci s akumulatora na tu malu zvijer