Sta su to kompleksi ......

Splico

New member
.......kod motorista......dali utrke po cestama......i kako ih izljeciti?
 
kompleks trkanja po ulicama rjesim tako sto odem na drag race stazu, manje ce me kostat pad il udes autom, pun qrac ljudi koji su to zbog istog razloga ko ti.. trkanje..
i na kraju piste dobis papir s vremenom koje si napravio na 402m..
i tak citav dan za pisljivih 5$ :mrgreen:
 
Prije mi se čini da je liječenje kompleksa vožnja bez kacige na bijesnom motoru kojeg si u biti i kupio (ili ti ga je neko drugio kupio) da se kur..š okolo, a ne zato šta ti je gušt. Evo ti čisti primjer: Don Mateo. Za one koji ne znaju, on je kao neki pjevač-glumac-nešto u Splitu, a svu lovu koju ima, zaradio je tata.
Kupio je, čini mi se, Hajabusu, a o vožnji motora nema blage veze. Ipak, bilo je to prije par godina, pa nemam pojma šta se s motorom desilo na kraju.
U svakom slučaju, takvih je masu. A onda, kao, stavi kacigu oko ruke dok vozi. Izuzetno inteligentan potez. Nema šta.
A onda se još lagano vozi preko Rive, baš zato šta je to zabranjeno, ali ga "se vidi".

Bez obzira na sve, svaki kompleks će se teže "izliječit" nošenjem kacige, jer kako ćeš ispad faca pred nekim (prolaznikom/com, ekipom) ako niko u biti ne zna ko je na motoru koji je upravo prošao kraj njih (bez obzira na brzinu).
 
A jaaaaaaaa , tak da odem na trku GP Le Mans 2004 ili Bol D'or 11-12/09 i uzivam jer se oni voze bolje od mene pa mozda nekaj skuzim i naucim :shock:
 
Don Mateu je presušija izvor,al hajabusu provoza još tu i tamo.
Kompleksi su kad lapan ujutro u 3 ure zakolje motor,uglavnom stare škovace bez auspuha, kroz moju ulicu i probudi po grada :evil: .
i tu nema lijeka :?
 
BorisZ said:
Ja liječim komplekse tako da se trkam sa mulcima na skuteru (Honda SKY)po gradu..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..ja sam bas jucer skinuo frajera na sportivi.. malo mi je bjezao kod treceg maja jer ipak ima nesto jaci motor od moje vespe.. ali cim smo zasli pred kantridu, pokazalo se da nema muda i zaostao je 8)

mislim da si to bio ti, ali kad se malo bolje razmislim , pre mali su mi retrovizori da bi te mogao prepoznati , a i prebrzo sam pobjegao daleko daleko :twisted:
:mrgreen:
 
Nije problem u samim kompleksima, kao takvima. Problem je što mi koji nemamo komplekse (ili smatramo da ih nemamo, pošto neki drže da se kompleksi super liječe jakim motorom), moramo naučit kako se nositi s tim tuđim kompleksima.
Al', ako vidim da me neko nateže između dva semafora, pa se pravi pametan s curom na motoru (ne znam zašto, al' najčešće TDM-ovci, jasno bez kacige), onda mu se lagano približim, dok je semafor crven i operem ga do slijedećeg. Ja mu sigurno neću pomoć da svoje komplekse liječi. Nek nađe drugog. :D
 
Rivi said:
Ja mu sigurno neću pomoć da svoje komplekse liječi. Nek nađe drugog. :D

meni frajeri uvjek korsaju..
kao ono.. vidi ga na vespi.. :roll:

neka, neka

kupit cu i ja motorcinu, pa cu skidati one na skuterima..






:mrgreen: :mrgreen:
 
Eladio said:
BorisZ said:
Ja liječim komplekse tako da se trkam sa mulcima na skuteru (Honda SKY)po gradu..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..ja sam bas jucer skinuo frajera na sportivi.. malo mi je bjezao kod treceg maja jer ipak ima nesto jaci motor od moje vespe.. ali cim smo zasli pred kantridu, pokazalo se da nema muda i zaostao je 8)

mislim da si to bio ti, ali kad se malo bolje razmislim , pre mali su mi retrovizori da bi te mogao prepoznati , a i prebrzo sam pobjegao daleko daleko :twisted:
:mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: Moguće da sam to bio ja. Naime, pošto imam licencu za klasu SSTK ne smijem se trkati po cesti da ne ugrožavam vas amatere :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . To ti je nesto kao licenca za ubijanje koju ima James Bond 007, dok za skuter nemam licencu pa se mogu trkati sa svima :wink:
 
BorisZ said:
Eladio said:
BorisZ said:
Ja liječim komplekse tako da se trkam sa mulcima na skuteru (Honda SKY)po gradu..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..ja sam bas jucer skinuo frajera na sportivi.. malo mi je bjezao kod treceg maja jer ipak ima nesto jaci motor od moje vespe.. ali cim smo zasli pred kantridu, pokazalo se da nema muda i zaostao je 8)

mislim da si to bio ti, ali kad se malo bolje razmislim , pre mali su mi retrovizori da bi te mogao prepoznati , a i prebrzo sam pobjegao daleko daleko :twisted:
:mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: Moguće da sam to bio ja. Naime, pošto imam licencu za klasu SSTK ne smijem se trkati po cesti da ne ugrožavam vas amatere :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . To ti je nesto kao licenca za ubijanje koju ima James Bond 007, dok za skuter nemam licencu pa se mogu trkati sa svima :wink:

..je da.. ali od nedavno sanjas ljubicastu vespu.. postala ti je nocna mora..
razmisljas o kupnji hayabuse yoshimure rakete, u nadi da ce ti pomoci..

zao mi je :wink:

..nego..
po meni bi najveci kompleks trebali imati suvozaci.. oni uvjek stignu drugi odmah iza vozaca :mrgreen:
 
¸Hayabusu sanjam samo kada imam noćne more :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali imam i ja vespu (plavu px200)sa ćelavim gumama na posudbi jer mi je prijatelj slomio ruku pa smo sa mjenjali za skuter pošto ne može mjenjati brzine... Ako se negdje sretnemo čuvaj se :twisted: :mrgreen:
 
BorisZ said:
¸Hayabusu sanjam samo kada imam noćne more :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali imam i ja vespu (plavu px200)sa ćelavim gumama na posudbi jer mi je prijatelj slomio ruku pa smo sa mjenjali za skuter pošto ne može mjenjati brzine... Ako se negdje sretnemo čuvaj se :twisted: :mrgreen:

znaci imas vespu i to plavu
(plava je brza od ljubicaste :shock: )
i to jos sa slick gumama :yikes:

..gledaj na to da moja ima prednju masku i veliki portapak , pa nije za odbaciti.. :eyebrow:

bit ce to tvrda borba :piva:
 
Eladio said:
BorisZ said:
¸Hayabusu sanjam samo kada imam noćne more :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali imam i ja vespu (plavu px200)sa ćelavim gumama na posudbi jer mi je prijatelj slomio ruku pa smo sa mjenjali za skuter pošto ne može mjenjati brzine... Ako se negdje sretnemo čuvaj se :twisted: :mrgreen:

znaci imas vespu i to plavu
(plava je brza od ljubicaste :shock: )
i to jos sa slick gumama :yikes:

..gledaj na to da moja ima prednju masku i veliki portapak , pa nije za odbaciti.. :eyebrow:

bit ce to tvrda borba :piva:

Ti imaš masku i portapak ali ja zato nemam zadnju kočnicu, a svi znamo kako vespa koči sa prednjom :?
Biti će borba titana :mrgreen:
 
mogli bi 5 krugova po staroj stazi na preluku
..TI i ja
..vespa protiv vespe
..konacni obracun
..u podne
..samo na RTLu 8)

sredit cemo ti tu zadnju kocnicu , da mi se nebi poslije izvlacio na to..
usput cemo i meni malo pocistit karburator..

i igre mogu da pocnu


ALEA IACTA EST



..LEEETTSSS GET READDDYY TO RUMBLEEEEEEEEEEEEE :mrgreen: