šta vam ovo treba?!

Frane

Active member
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,80.0.html

ne kužim bit ovog podforuma,
neko stavi link sa njuškala i sad bi mi trebali znat kakav je taj motor?
tipa ono pričao mi od frenda frend da je jednom vidio taj motor...
odlična prilika za popljuvat nečiji motor bez razloga ili suprotno hvaliti neki krš.

uostalom kako vi znate jel se vlasnici tih motora slažu da se ovako javno komentiraju?!
 
:shock:

:LOL: :LOL: :LOL:

ajd sad, polako pročitaj šta si napisao... :wink:
 
8)

... a nije to bezveze

ako znaš par forumaša, baciš par PP-a, pa još možeš i dići cijenu ili oboriti ;)

... druga je stvar što ljudi vjeruju svemu što se napiše na forumu  :mrgreen:


iako,  :misli: čini mi se da je ovo uvedeno kako bi neki manje radili  :LOL:


- evo ja se sjećam kad sam tako sa nekim trećim profilom pokušao licitirati neki motor, pa ma Mate skužio  :oops: :LOL:
 
ako je oglas stavljen na njuškalo, javni oglasnik, onda se može i javno komentirat, ovo je javni forum..ako netko zaineresiran za kupnju može dobit ovdje kakvu informaciju, zašto ne..

e sad, druga je stvar kako se komentira, ali po broju postova vidim da nisi baš najnoviji i ne razummijem zašto se čudiš ko picek glisti  :wink:

@ DADO+...jesi ti neki pravnik ili nisi, daj malo suvislije to piši, šumšur mi je u glavi kad te čitam  :LOL:
 
Modesty40 said:
ako je oglas stavljen na njuškalo, javni oglasnik, onda se može i javno komentirat, ovo je javni forum..ako netko zaineresiran za kupnju može dobit ovdje kakvu informaciju, zašto ne..

e sad, druga je stvar kako se komentira, ali po broju postova vidim da nisi baš najnoviji i ne razummijem zašto se čudiš ko picek glisti  :wink:

@ DADO+...jesi ti neki pravnik ili nisi, daj malo suvislije to piši, šumšur mi je u glavi kad te čitam  :LOL:
- nisam,

ja sam babysitter  :mrgreen:  :LOL:
 
Frane said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,80.0.html

ne kužim bit ovog podforuma,
neko stavi link sa njuškala i sad bi mi trebali znat kakav je taj motor?
tipa ono pričao mi od frenda frend da je jednom vidio taj motor...
odlična prilika za popljuvat nečiji motor bez razloga ili suprotno hvaliti neki krš.

uostalom kako vi znate jel se vlasnici tih motora slažu da se ovako javno komentiraju?!

Djelomično dijelim tvoje mišljenje i odavno sam izrazio ogromnu sumnju u savjetovanje od strane nepoznatih likova ali ako ljudi žele vjerovati, tko smo mi da im zabranimo.  :mrgreen:
 
pa i ovako svi stavljaju linkove u tehnička pitanja zna li ko za ovaj, zna li ko za onaj motor, onda bolje imat ovako sve na jednom mjestu...
 
karadolo46 said:
pa i ovako svi stavljaju linkove u tehnička pitanja zna li ko za ovaj, zna li ko za onaj motor, onda bolje imat gomilu gluposti na jednom mjestu...
Slažem se u cijelosti.
Dapače, možemo u predmetnoj temi organizirati i kupoprodaju geyFona pouzećem.
Tek toliko da bude veselije :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Slažem se u cijelosti.
Dapače, možemo u predmetnoj temi organizirati i kupoprodaju geyFona pouzećem.
Tek toliko da bude veselije :mrgreen:

Gejfoni idu face to face, ali za eure laznjake :mrgreen:
 
mate said:
Djelomično dijelim tvoje mišljenje i odavno sam izrazio ogromnu sumnju u savjetovanje od strane nepoznatih likova ali ako ljudi žele vjerovati, tko smo mi da im zabranimo.  :mrgreen:

želiš reći da ovaj forum nije  zapravo leglo experta ?
ja ne bih ni u dućan po špećeraj išao bez savjeta sa foruma..ccc  :jesus:
 
karadolo46 said:
pa i ovako svi stavljaju linkove u tehnička pitanja zna li ko za ovaj, zna li ko za onaj motor, onda bolje imat ovako sve na jednom mjestu...
Tako je. Pogotovo ovakvi ko ja sta kupnju rastegnu na skoro godinu dana pa generalne teme nekih motora zartpaju oglasima. :mrgreen:

Mene su puno naucile i pomogle mi rasprave o motorima iz oglasa, zato neka nama tog dijela foruma. (y)
 
meni je super taj forum, em je zabavan, a postoji i šansa da se netko ne zajebe..to nije topla voda, puno foruma to ima :)