Stajanje na semaforu

Jedna od nocnih mora... Zato uvijek gledam u retrovizore i spreman sam na bezaniju ak mi doleti ovakav kreten...
 
katastrofa.. uvijek jedno oko na retrovizoru kod svakog kocenja  :)
 
Sranja se desavaju svaki dan  :palacdolje: u ovom slucaju neznam koliko bi mu pomoglo da je bio u brzini (u stvari neznamo jeli )  .....ja uvijek izbacim iz brzine na semaforu  (y)
 
Oko said:
katastrofa.. uvijek jedno oko na retrovizoru kod svakog kocenja  :)
ja moram priznati da baš i ne, ali nakon što su me mađari napucali s leđa u autu i nedavno u sl brodu pokupio neki pasat.... kad kočim osjetim da mi se dlačice na vratu lagano dižu...kao lesli eldriđu....
 
:shock: hebote zmija...
ja nit u prvoj stojim, nit gleđem u retrovizore...
kad kočim obično sam uvijek uz crtu ili rub ili nešt..nikad nisam na sredini ceste tak da me mogu obić a ne napucat...valjd :misli:
de pa ne znam...pa ovo nij normalno...
a kužiš...šta i da jesam u prvoj...ak vidim da će me debil ubit...da se zaletim u afto ispred zebe dok sam na crvenom...mislim ono...nemoš puno s tim postić :neznam:
 
kod nas u Puli su po ljeti pre velike kolone na semaforima pa se to baš i ne dešava ali dobro dođe jedno ovakvo upozorenje! (y)
 
:shock: nevalja motor držat na kvačilu kad stojim na semaforu??? :x odkud to?!!!!
 
Faber said:
:shock: nevalja motor držat na kvačilu kad stojim na semaforu??? :x odkud to?!!!!
e pa kako koji slavonski hrastu!!!!! ducatiju se lako kvačilo pregrije ako ga držiš tako, pogotovo po ovakvim vrućinama na plus 40. Nema ti on bogec uljno hlađenje već runilicu za kuruz...
 
miro said:
e pa kako koji slavonski hrastu!!!!! ducatiju se lako kvačilo pregrije ako ga držiš tako, pogotovo po ovakvim vrućinama na plus 40. Nema ti on bogec uljno hlađenje već runilicu za kuruz...
:LOL:ok ok lol!
pitam samo.....jel ću morat na kawERu tako isto..jer ni na jednom motoru tako ni u autu nisam naučio da prebacim u ler dok stojim... :? osim ako stvarno dugo čekam :?
 
miro said:
ja moram priznati da baš i ne, ali nakon što su me mađari napucali s leđa u autu i nedavno u sl brodu pokupio neki pasat.... kad kočim osjetim da mi se dlačice na vratu lagano dižu...kao lesli eldriđu....
HARAGEI !!!!!  :LOL:
Ah ti dani mladosti i čitanja prvoklasnog šunda

ONTOPIC:
Ja uvijek puknem u ler
Bilo auto ili bajk
 
Faber said:
:LOL:ok ok lol!
pitam samo.....jel ću morat na kawERu tako isto..jer ni na jednom motoru tako ni u autu nisam naučio da prebacim u ler dok stojim...

Loša i skupa navika.
M900 :mrgreen:
 
alfred stokes said:
HARAGEI !!!!!  :LOL:
Ah ti dani mladosti i čitanja prvoklasnog šunda

ONTOPIC:
Ja uvijek puknem u ler
Bilo auto ili bajk
a hebi ga. trebali je proći i tu fazu!!!
inače, mađaljerosi su se pratili valjda i nisu pratili promet koji je naglo usporavao iza jednog brda i nsu više mogli stati - lančana 4 auta, ja za dlaku izbjegao sendvič, skrenuo u travu, ali me ipak dokačili, no jedino zguza. inače ko zna.
 
A šta ti vridi bit u prvoj kad je crveno, ako se nalaziš na prometnom raskršću?! Da možeš doletit ovima bočno?!
 
Uvek na leru , dok na semaforu za pesake ne prebaci na crveno ... onda prva i woooooooooooooaaaaaaaammmmmmmmmmmm  :mrgreen: :mrgreen:
 
Rivi said:
A šta ti vridi bit u prvoj kad je crveno, ako se nalaziš na prometnom raskršću?! Da možeš doletit ovima bočno?!
e, obvezatno u leru - i na motoru i u autu. a ak ti se ovak nekaj dogodi, dogodi se. kak možeš znat jel bu ovaj stal ili ne u zadnji tren. kad kužiš da nema namjeru se zaustavit, nema šanse da mu zapališ... možeš, eventualno, skočit s motora u vidu lastinog repa i zauzet rezervni položaj iza busije kraj semafora i suznih očiju promatrat kak ti se ljubimac raspada...  8)