Stajanje na semaforu

33 said:
U Crnoj Gori radovi na cesti i obilazak kroz mjesto (nisam znao tada) i lijepa kolona auta stoji na vrelom suncu. Ja naravno odmah lijevo i idi.Dodjem skoro do kraja kolone,ne vidis razlog zaustavljanja ali vidis policajca (milicionera prometnoga).Brza kalkulacija i odluka da nema natrag videci energicne pokrete djelatnika. I on ce "I kuda zuris,ne vidis da svi stoje itd...?"
A ja samo reko da me strah biti na zacelju a nigdje me ne pustaju unutra. To ga je do te mjere smeksalo da se poceo smijat govoreci:"Strah te da te neko ne nagu..? Ajde stoj tu." Svaka cast na sirokim perspektivama djelatnika.
:shock: (y) ista stvar je i kod nas bila!! to je prije trajekta bilo jel??? ali mi smo se zbuksali kod nekog kontenjera dalje u hlad! onda kad nam je dao znak samo gas!



dakle! da se počnem odvikavat držat kvačilo dok čekam na semaforu???
valjda je to početnički strah u autu .... jer ja sam počeo vozit auto ovdje u DU a tu su uvijek uzbrdice itd..pa sam uvik nekak držo na vagi auto! auuuuuuu...pa poludit ću sad da ja klokan nisam znao da šteti motoriću ako je u brzini a imam stisnuto kvačilo!!!!! :x :x :palacdolje: sad me stid!! :palacdolje:
 
Kraljica said:
pobrao me mercedes okan na T-e krizanju ....  :mrgreen: usred bijela dana
umalo me pod autobus zagurao
lik je mislio da zato sto imam motor da bum ja prosla  :eek:hne:
sva sreca da nisam bila u prvoj jer bi se onda motor jos sam katapultirao napred
taman da me bus skelji  :LOL:
(to bi bio prizor za crnu kroniku)

a prije par godina jedna vrlo pijana djelatnica britanske ambasade me isto "naguzila"
(auto s diplomatskim tablicama)
na semaforu ... to je bilo po noci
isto sreca da nisam bila u prvoj ... jer bi motor vjerojatno poskocio
na svu srecu tad nisam pala .... ali ful neugodan osjecaj  :anger:
jos se koka krenula izderavati na mene da koji klinac stojim bas tu
ali onda je naisla neka "vesela" ekipa  :box: pa su joj auto malo preuredili

prosle godine neki genijalac zabio isto tako frenda na semaforu u auto ispred
motor ostao zakleman izmedju dva auta / ostao stajat na kotacima
a ovaj genije sto se zabio u njega .... lik ubaci u rikverc i pokusa bjezati
... ali prednji kotacu mu u zraku  :rofl: i vrte u prazno  :LOL:
naime zajahao je na kotac i dosao s branikom ovom do kicme

Zanimljivo!  :LOL:
 
Ja kad stojim na semaforu....i vidim da mi dolazi auto (odzada jel) stiskam i puštam kočnicu!!
da se štop svjetlo pali gasi!? pa bar da tako skrenem pozornos sa štop svjetlom  :misli:
:mrgreen:
a ako neusporava... :misli: onda budem položia motor i bežanija u stranu  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:
ako stignem  :misli:

:mrgreen:
 
gloginjaR said:
Ja kad stojim na semaforu....i vidim da mi dolazi auto (odzada jel) stiskam i puštam kočnicu!!
da se štop svjetlo pali gasi!? pa bar da tako skrenem pozornos sa štop svjetlom  :misli:
:mrgreen:
a ako neusporava... :misli: onda budem položia motor i bežanija u stranu  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:
ako stignem  :misli:

:mrgreen:
:shock: zvuči smješno ali sam jednom nahebo dom sam skretao....
pa mi je u navici da to radim prije skretanja...(ne stalno ali tu i tamo kad vidim da se vozilo iza mene zaletava a meni gori žmigavac),....
 
dr.chala said:
Zanimljivo!  :LOL:

o zlato ... pa ti imas ociti nedostatak fukice u zivotu ....  :jesus:





.... a vidim pali te ovo zguza  :LOL:
 


Ovo je vozio kolega iz moje firme ovo proljeće. Jadnik stao u Veneciji u kolonu i nije stigao ni ručnu povući kad se šleper zabio u njega i nagurao ga na prednji kamion. Ukupno ih je spojio trojicu. U pola dana i nije bilo u tunelu nego na lijepoj preglednoj ravnici. Na sreću, taj put se radilo samo o uništenom željezu i lakšim ozljedama. Inače,tamo je to redovna,skoro tjedna pojava. Inače,zbog nekih razlaza u rasporedu u firmi,nisam zadužio taj kamion i nisam bio u njemu iako sam trebao biti. Od onda,stalno gledamo retrovizore,više nego naprijed i ostavljamo veliki razmak do vozila ispred.

Kaj se tiče kuplunga,na stajanju svako vozilo uvijek u leru. Zdravije za mehaniku. I za lijevu nogu ako se radi o kamionu :mrgreen: