Stanje hrvatskog moto sporta (prije i danas)

Tko je kriv za loše stanje hrvatskog moto-sporta?

  • Hrvatski motociklistički savez (zbog slabe organizacije i promocije moto-utrka)

    Votes: 0 0.0%
  • Slab interes medija (televizije,novina...) koji nedovoljno rade priloge o moto-utrkama u Hrvatskoj

    Votes: 0 0.0%
  • Ljude ne zanima Hrvatski moto-sport

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Olakšice bi sigurno doprinile da firme izdvajaju sredstva za sponzorstva.
Ali štaš kad ovi naši kreteni prvo gledaju eventualne zlouporabe pa tek onda korist.
IZ MRTVE KOBILE BI TILI IZVUĆ NOVCE
A NIŠTA NE BI DOPRINILI
PIZDA IN MATERINA ETO SAD!!!!!!!!!!!!!!!

a kako to prominit ??
 
ne znam bas da se hms trui oko necega...

svake godine podijele neke nagrade nekim ljudima koji su poznati samo onon uskom krugu u kojem se nalaze...

ne mozemo ni medije kriviti jer nisu ni upoznati s stanjem moto sporta

da se medijima prepusti izvjestavanje o moto sportu (sto se nekada i zalomi), onda piu takve nebuloze da je to nemoguce citat (aludiram na dnevni tisak)

hrvatska jos uvijek zivi u eri nogometa, tako da ni jedan sport nije konstantno zanimljiv kao on

mozda se dogodi boom u interesantima za motosport, ali vjerovatno ce biti ogranicen samo na jednu sezonu

hms treba promjeniti svoju marketinsku strategiju, a samim time smo korak blize obnovi grobnika i dovodenju nekakvih prvenstava na nasu ljepoticu
 
Mislim da do neke popularizacije moto sporta ne bu ni došlo dok se ne pojavi netko (ili više njih) tko će u imat vrhunske plasmane najmanju ruku na europskom prvenstvu. Tek onda se može reć da će TV biti zainteresiran za snimanje barem 1/2 satnih priloga a s tim prilozima bi došli i sponzori. Svi naši vozači se trude koliko mogu ali jednostavno bez velike love teško je doć i do velikih rezultata. Zamislite da imaju logistiku i dovoljno financijskih sredstava da ne moraju radit svakodnevne poslove (od kojih žive i financiraju sezonu) već da idu po europi i treniraju svakodnevno na svim stazama. Bilo bi to krasno i sigurno bi došli i rezultati. To kaj savez ništa ne poduzima ne treba previše niti spominjat jer nije to jedini neaktivni savez. Aktivirali bi se oni ali kad bi im netko povećal primanja i društveni status pa da se mogu na dnevniku gledat i busat u prsa kako je savez pod njihovim vodstvom ...itd.
Pogledajte skijanje. Do prije Janice nismo ni znali da imamo repku a danas imamo i FIS natjecanje na Sljemenu. Nažalost i to je započelo uz velika osobna odricanja obitelji Kostelić i bez pomoći saveza.

Sve u svemu mislim da na ovim prostorima još dugo ne bu došlo do značajnijih pomaka
 
gigi said:
Mislim da do neke popularizacije moto sporta ne bu ni došlo dok se ne pojavi netko (ili više njih) tko će u imat vrhunske plasmane najmanju ruku na europskom prvenstvu.

Niko Pulić je bio Europski prvak u svojoj klasi nekoliko puta za redom u automobilizmu... Ne sječam se nikakvog polusatnog priloga...
 
Onda su ti promakli jer ja sam gledal snimke njegovi utrka na brdu i to ne bi vjerovao na HRT-u