Stara Multistrada za jos starijeg Zagorca

Znam motor i sasvim je u redu, Za više detalja pitaj Oklu, on i Ventek su skinuli cijenu i skoro kupili pa je u zadnji čas uletjelo nešto drugo. Ima na njemu posla ali ništa posebno za Nakaza tjuning tim. Ako nešto i zajebete, tu je Tonči. :mrgreen:
 
zadnje što znam o njoj... ova Multi je sigurna kupnja...  (y)
 
kaj od 03 god samo 11tkm,pa toliko napravi da ga gura iz garaže i unutra...to je onda novo (y)
 
Da bi dobar crveni usao, japanska izlika mora izaci.
Dakle, prodajem bijednu japansku izliku za bijednih 3600 EUR!
:)
 
Nakon samo godinu dana, Multistrada je doma.
Ne ova spominjana - bolja.
Vise kad je uspijem posteno isprobati i poslikati.
 
Jos uvijek radi. Odvozio sam danas krug po Zagorju i odusevljen sam (hocu reci da sam se vratio u Zg bez kvara).
Gume su iz 2007, ali i na njima je vrlo precizan i ulijeva samopouzdanje; pitam se kakav je onda ovjes S modela.
I taman kad sam sebe i sve oko sebe uvjerio kako sam napravio super kupovinu, pojavi se ovo na njuskalu:
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ducati-multistrada-1000-2007-god-oglas-11172625
:)

Sto se motora tice, od 3-7 tisuca je vrlo uvjerljiv, a vise od toga niti ne trazim.
 
:cheer: :cheer: :cheer:
 
Evo, ja ti se i službeno zahvaljujem što si mi pružio tu čast i zadovoljstvo da mogu reći da je to uvjerljivo najružniji motor koji sam ikad vozio. Plus kaj mu kuplung šrota.  :mrgreen:

Drugo crveno vozilo koje sam probao danas jako lajkam.....  (y)
 
OrMar said:
I taman kad sam sebe i sve oko sebe uvjerio kako sam napravio super kupovinu, pojavi se ovo na njuskalu:
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ducati-multistrada-1000-2007-god-oglas-11172625
:)
Smrdi mi ovo da fale davanja za unos!?
 
makazica said:
Drugo crveno vozilo koje sam probao danas jako lajkam.....  (y)

Daj ne reci da lajkaš japance.  :shock: :shock:
Evo ti nekoliko bac-oca:  :povraca: :povraca: :povraca:
 
makazica said:
Evo, ja ti se i službeno zahvaljujem što si mi pružio tu čast i zadovoljstvo da mogu reći da je to uvjerljivo najružniji motor koji sam ikad vozio. Plus kaj mu kuplung šrota.  :mrgreen:
Drugo crveno vozilo koje sam probao danas jako lajkam.....  (y)

Pocascen sam ... s obzirom da je Multistrada bila drugo crveno vozilo koje si probao danas.
:)
 
Krasan motor...kad ga promatraš noću u garaži bez struje... :jesus: I ima dušu...rekli bi oni koji su ga imali. :mrgreen:  :LOL:
Jel ide to na Benduro?  :mrgreen:
 
picoda said:
Krasan motor...kad ga promatraš noću u garaži bez struje... :jesus: I ima dušu...rekli bi oni koji su ga imali. :mrgreen:  :LOL:
Jel ide to na Benduro?  :mrgreen:

Ima dusu kad nema iskru.
Na Benduro normalno da ide!