Stari Duke, malo sjećanja :)

mate

Administrator
Kopao po garaži naletio na CD sa fotkama sa testa Duke-a za MotoPuls prije punih 7 godina. Motor je bio moj a stuntman supertomo. Onda baš nije bilo toliko ljudi koji su znali odlično stuntat, Tomo je bio moj favorit. Nije ni sad loš ali je ostario. :mrgreen:

















 
bravo tomo  :mrgreen:


po granama bi rekao da motor nije vožen po gradu ... odnosno da je tu bio gotovo nov   8)






btw. nije mogla proc prica da si to ti na motoru ?  :misli:
 
mate said:
Kopao po garaži naletio na CD sa fotkama sa testa Duke-a za MotoPuls prije punih 7 godina. Motor je bio moj a stuntman supertomo. Onda baš nije bilo toliko ljudi koji su znali odlično stuntat, Tomo je bio moj favorit. Nije ni sad loš ali je ostario. :mrgreen:

ja isto malo kopam po slikama i skuzim isti kombinezom...  :mrgreen:
 
Evo još malo, da ne velite da nisam nikad bio kod Špice. :mrgreen: Felge je farbao neki njegov lik i sjebo podlogu a onda mi je prodao ove kišne gume...



... da bi ja danima nakon toga čekao kišu da ih isprobam. :jesus: Nakon nekih tjedan dana ja na poslu a nebo se počinje crnit, kreće oluja i pljusak tako da su se ceste pjenile. Ja doma na kantu i gas. Bome, stvarno su gume držale jebeno, još tako nešto nisam bio probao.



Tu mi smeta u garaži pored kralja.  :jesus: :mrgreen:



Kad ga ovak gledam ne čini mi se baš tako odvratan kako mi je ostao u sjećanju. :LOL:
 
markookram said:
bravo tomo  :mrgreen:


po granama bi rekao da motor nije vožen po gradu ... odnosno da je tu bio gotovo nov   8)






btw. nije mogla proc prica da si to ti na motoru ?   :misli:

Pa nismo djeca da muljamo bezveze. :jesus:

Da, imao je oko 400km. Nisam tak jako pametan nego između ostalog ima i slika ćuki taj dan. :mrgreen:
 
gepeze said:
ja isto malo kopam po slikama i skuzim isti kombinezom...  :mrgreen:

I ovog se sjećam. Nedjelja ujutro na Pulserovom motoru dok ga nije unakazio cvjetićima. Evo ga i kod mene.  :mrgreen:




Jebote, zadnjih desetak godina se ništa nije dogodilo da nismo dokumentirali ili bar znali. Jesmo starudije... :roll:

 
mate said:
I ovog se sjećam. Nedjelja ujutro na Pulserovom motoru dok ga nije unakazio cvjetićima. Evo ga i kod mene.  :mrgreen:

Jebote, zadnjih desetak godina se ništa nije dogodilo da nismo dokumentirali ili bar znali. Jesmo starudije... :roll:


Jebote ta đamaha stvarno ruži cijelu sliku oko cvjetića  :LOL:
 
mate said:
I ovog se sjećam. Nedjelja ujutro na Pulserovom motoru dok ga nije unakazio cvjetićima. Evo ga i kod mene.  :mrgreen:




Jebote, zadnjih desetak godina se ništa nije dogodilo da nismo dokumentirali ili bar znali. Jesmo starudije... :roll:

evo je u prirodnom ambijentu...  :mrgreen:
 
limit said:
A, di je kralj  :misli:   :mrgreen:

Pitanje na mjestu.



Mate ubiće te romantika. :mrgreen:
 
Guba mi je bilo vidjeti ove slike, pa rekoh nek idu na forum. Nađe se tu svašta... :mrgreen:
 
limit said:
A, di je kralj  :misli:   :mrgreen:
mislim da je ovdje vrlo jasno ko je ovdje kralj  8)
ak se razmemo kaj hocu reci ne  :mrgreen:
 
limit said:
Kad se već prisjećamo, ima li netko onaj filmić di kralj nemože upalit, mislim da je to bilo na plaži u primoštenu  :mrgreen:

Eno ga firško u Birtiji. :jesus:
 
ufff to sam i zaboravio  :D :D :D vojvoda će uvjek imati posebno mjesto u mom srcu ...strašan motor da nisam dobio strogi embargo za vožnju po grobniku  složio bi jednog starog duke-a i mašinu poslao mom frendu JF tuning da nabaci 87 konjića ...a ovako samo po šumi se vozim i osječam se odlično  :jesus:
a ove čizme za mx na testu su mi bile velike jedno 3 broja al to nas nije omelo  8)
 
e sad je kod mene u garazi jedan.. duke 2 limited edition i superduke green edition


moze neko prek zime dofurat duke 3 i bumo nasli u njemackoj duke 1.. tak da su komplet XD
 
rednyaW said:
e sad je kod mene u garazi jedan.. duke 2 limited edition i superduke green edition


moze neko prek zime dofurat duke 3 i bumo nasli u njemackoj duke 1.. tak da su komplet XD

Ja ti ga dofuram uz određenu naknadu  :jesus: