Stari Grobnik u novom izdanju - -

43932F47-0006-4236-8B10-B383CE180E23.jpeg
 
Bilo da, nažalost mi smo ostali van ograde 😪
Vračali se iz Crikve ja i žena, rekoh ajmo nešto pojest i popit na Grobnik, kad baja oče naplatit 2x10eur za ulaznice, za event koji traje još slabih sat vremena, kaže pomoje vam se ne isplati plačat ulaznice bolje da pričekate vani..
Nek se jebu, znači Grobnik mi je bio ono ,uvjek kad bi bio u tom kraju,svratio bi na pivo,hamburger itd... al izgleda da mogu polako zaboravit na to
 
  • Like
Reactions: Dene and Feis123
Bilo da, nažalost mi smo ostali van ograde 😪
Vračali se iz Crikve ja i žena, rekoh ajmo nešto pojest i popit na Grobnik, kad baja oče naplatit 2x10eur za ulaznice, za event koji traje još slabih sat vremena, kaže pomoje vam se ne isplati plačat ulaznice bolje da pričekate vani..
Nek se jebu, znači Grobnik mi je bio ono ,uvjek kad bi bio u tom kraju,svratio bi na pivo,hamburger itd... al izgleda da mogu polako zaboravit na to
Ja sam davno zaboravio...i nije mi zao
 
  • Like
Reactions: Dene
Ne znam jel bilo (vjerojatno je jer ne pratim previse ovu temu)......

Pisalo se vec kak (bivsi) ministar vozi. Sad mi jutub ponudio iz nekog razloga ovo..... Bome, fino Milinovic vozi, sjecam se onog interviewa s Kecom kad je reko da je Milinovic zeljan znanja i da tu nema ega nego se stvarno posvetio naucit vozit na stazi.


 
tu se od ministRRa vidi jedino nepravilan ulazak na stazu i nepotrebno forsiranje u ulaznom krugu..
ostalo je sve emil..
 
  • Like
Reactions: leCo
tu se od ministRRa vidi jedino nepravilan ulazak na stazu i nepotrebno forsiranje u ulaznom krugu..
ostalo je sve emil..
Istina. Ne mozes se opustiti i normalno uci u dvojku, kad ti ovako blizu izlaze na stazu
 
Odlicno za diverzifikaciju ponude/klijentele. Kada nema ovih koji buce i zagadjuju, izvrsna prilika za pobliku koja vise naginje mirnom terme turizmu ;)
 
  • Haha
Reactions: prpa and Mocippaldi